Jump to content

Seven First Kisses (2016-2017)


Recommended Posts

spacer.png

 

Seven First Kisses (첫키스만 일곱번째)

                                 Страна: Южна Корея                                 

Също така известен като: First Kiss for the Sixth Time

     Период на излъчване: 5 декември 2016 - 5 януари 2017

Време на излъчване: Понеделник – Четвъртък 10:00

Жанр: Романс, Драма

Канал: MBC

Епизоди: 10

                                                                              Режисьор: Jeong Jeong Hwa                                                                      

Субтитри: БългарскиАнглийски

       

Участват:

Choi Ji Woo като Goddess

Lee Cho Hee като Min Soo Jin

Lee Joon Ki като Church oppa

Park Hae Jin като колегата на Soo Jin

Ji Chang Wook като секси тайния агент

Kai (EXO) като най-добрия приятел на Soo Jin

Taecyeon (2PM) като сладкия богаташ

Lee Jong Suk като известната звезда

Lee Min Ho

 

Резюме: „First Kiss for the Sixth Time“ разказва историята на обикновеното момиче Мин Су Джин (Lee Cho Hee), която, благодарение на богиня (Choi Ji Woo), среща седем напълно различни момчета...

Това са известна филмова звезда (Lee Jong Suk), секси таен агент (Ji Chang Wook), богат корпоративен наследник (Lee Joon Ki), романтичен колега (Park Hae Jin), очарователен млад мъж (Kai) и наивно богато хлапе (Taecyeon).

Кой ще грабне не само първата ѝ целувка, но и сърцето ѝ?

 

 

Свали с български субтитри :click:

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

 

Все още не мога да повярвам, че са толкова звезди на едно място, нека ѝ е зле на главната актриса... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам го, като топъл хляб, но нямам големи очаквания, защото ясно кой е спонсора и шефа. Така, че е ясно от началото, че всичко ще е с рекламна цел, но все пак не винаги се случва да гледаш толкова много любимци на едно място. Аре да направим така, ако имате възможност да целунете един от тях кой ще е или да си направи списък с желания 1,2,3 място и т.н. Аз за 1вото и 2рото място много се чудя и като се реша ще пусна моя. Желаещите да споделят, че ми е интересно, даже като почне може да си направим анкета и да залагаме кого  ще избере мацката. И нека да има малко снимки: 

- много сладко да ги видя пак заедно, даже имаше новина, че на Хилъра му е писнало да играе таен агент и в този проект е искал ролята на батко му Джун Ки. 

15239154_10207945433936855_1440902782_n.

- тези ги пуснаха в нета, че са от снимачната площадка 

15135797_1058248194298714_5633843810949615220208_1058248217632045_3410864890786515181299_1058248264298707_26954732869226

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ти гледам снимката на профилаааа :D Там ще се сборим аххахаха :)

 

Само заради хубавия каст ще се гледа, кой знае каква боза ще е  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За *моралисти* като корейците целувки на едно момиче със 7 момчета..., не знам, не знам..., аз взех да мисля вече за горката актриса, феновете ще я намразят во веки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре да направим така, ако имате възможност да целунете един от тях кой ще е или да си направи списък с желания 1,2,3 място и т.н. Желаещите да споделят, че ми е интересно, даже като почне може да си направим анкета и да залагаме кого  ще избере мацката.

Труден избор, но все пак избирам за себе си:

1-ви – Сиренцето

2-ри – колебая се между Джун Ки и Хилъра, но избирам Хилъра

3-ти – Джун Ки

4-ти – Taecyeon (2PM)

5-ти -  Минчо

6-ти – последните двама са ми все тая, но ще избера Пинокио

7-ми – Кай

И седмината са симпатяги, но за целувки мога да се огранича и само с първите трима  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мери и на мен 3ката са ми тези.Само, че се чудя много между Джун Ки и Хилъра, то и Сиренцето не е за изпускане, но другите двама нещо ми е по - голям мерак да ги пробвам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тях тримата Сиренцето изглежда най-достъпен като едновременно с това е мъжествен и секси. Джун Ки е толкова сериозен, че чак изпитвам някаква дистанция, граничеща със "страхопочитание", а Хилъра е толкова секси, че чак не ми се ще да го докосна, а само да му се любувам с колекционерска страст. Ако забравя всички тези фикции, то бих избрала на първо място Джун Ки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа мъжкия каст, по-добре и от най-най голяма фантазия дето може да ми роди главата :D , но ТЯ ще  е големия зор, още от снимката ми става лошо, айде че е невзрачна няма лошо, не държа на красавица, ама пусто не им слагат два грама мозък в главата на корейските девойки, пулене, чудене, не ми се мисли.

Като се сетя Венера на 30 и кусур сгодена и т.н как гледаше Джи Соп и ми се доплаква, дано тая мома има поне малко характер вкаран в образа, че с тези седем разкошни мъже ще е огромна загуба на време, а може да има магия, стига да поискат. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо са избрали такива посредствени актриси - за да изглеждат съвсем бедни, чисти и невинни ли??? Да не би "невинните" момета да са задължително грозни като тези двете??? Не схващам идеята да набуташ всички айдълчета и с тях да играят някви женски цървулки...Те пак си изпъкват достатъчно, дори и жените да бяха от тия сегашно вървежните ала Суза, Пак Шин Хуй, джуджака Парк, измитата чиния Шин ли беше, все тая  и т.н. Със сигурност има идея в цялата работа за каста, но на мен не ми светва 'що така ве - мъжете, звездите на сурията айдъли плюс тотално ''убити'' партньорки'.. :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на "драмата" е: обикновена продавачка в един от стотиците магазини в моловете на Лотте с помощта на вълшебница-кръстница (тук се включва актрисата горе вляво на постера) среща 7 млади убавци, като избира ЕДИН от тях за своята първа целувка.

Не знам дали няма да предизвикат фенски войни, защото 6 от 7 ще се окажат извън класацията или пък са намислили гласуване с платени есемеси кого да целуне момата :28558:  :28558:

Няма лошо да има и 7 алтернативни варианта :slap:

Едва ли ще има много сценарна мисъл и заплетена история. Колко ще е една серия - 10 минути?

 

P.S. Доскоро сериалчето се рекламираше като "Шест първи целувки", преди да набутат и Мин Хо, като още не са му избрали какъв ще го играе. Чеболът вече е зает. Може русалчо от аквариума? :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо са избрали такива посредствени актриси - за да изглеждат съвсем бедни, чисти и невинни ли??? Да не би "невинните" момета да са задължително грозни като тези двете??? Не схващам идеята да набуташ всички айдълчета и с тях да играят някви женски цървулки...Те пак си изпъкват достатъчно, дори и жените да бяха от тия сегашно вървежните ала Суза, Пак Шин Хуй, джуджака Парк, измитата чиния Шин ли беше, все тая  и т.н. Със сигурност има идея в цялата работа за каста, но на мен не ми светва 'що така ве - мъжете, звездите на сурията айдъли плюс тотално ''убити'' партньорки'.. :slap:

 

Щото  трябва да има Пепеляшка, не ти ли е ясно, та масовата корейка да я обгазяват още покрай рекламата, като че ли и без това не е надишана достатъчно. Тая Lee Cho Hee, явно е подходяща, с десетте си роли до сега  на храсти, пък и знае ли се кой е зад гърба и. :896767:

 

И първоначално заглавието беше "шест", но Минчо като кандисал, станаха седем. Представете си за какви пачки иде реч на мъжкия каст заради рекламата.Има време до 5 декември за още. :28558:

 

Роска, писали сме едновременно ;) Какво ще ни рекламират Убавците? Най им тича бельо, но едва ли. 

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали имаше много, дето съжаляваха, че Джун Ки само в исторически сериали участва напоследък- май стана, внимавай какво си пожелаваш :lol2: . Ето, ся ще е съвсем съвременен, при това с участие в популярния за момента формат "ривърс харем" (не е стандартния, щот основно аджуми гледат), а аз ще го пропусна или поне докато коментарите не индикират, че освен за плакнене на очи става и за гледане.

 

Единствените от "актьорите" от които очаквам нещо са Джун Ки, Пинокио и Хилъра, опа и "богинята", другите са ги сложили за печалба -_-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста труден избор наистина.  :D Тук ще участват трима от моите любимци. :28558:

Блазе й на мацката...голямо мляскане ще пада и няма как да пропусна и да

не уважа драмата. :xaxa:

15232090_856680244509517_292671475933951

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на "драмата" е: обикновена продавачка в един от стотиците магазини в моловете на Лотте с помощта на вълшебница-кръстница (тук се включва актрисата горе вляво на постера) среща 7 млади убавци, като избира ЕДИН от тях за своята първа целувка.

ааа, моляяяя, в заглавието си пише 7 целувки..., никакво такова... ЕДНА... :na2: :na2: :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, че трябва да е поредната утрепана...но и хубавите актриси могат да го играят ''продавачка"...Продавачите да не се избират с конкурс по грозота и ''обикновеност'' егати. В не малко драми красавици играят клошарски роли. Както и да е. Поредната корейска тъпня. Кат ще е реклама, поне всички да са готини...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...