Jump to content

The Accidental Detective (2015)


lazeto

Recommended Posts

spacer.png

 

The Accidental Detective (탐정: 더 비기닝)

Страна: Южна Корея

Премиера: 24 септември 2015

Времетраене: 120 мин.

Жанр: Комедия, Криминален

Режисьор: Kim Jung Hoon

Субтитри: Английски, Руски

:imdb:

 

Участват:

Kwon Sang Woo като Dae Man

Sung Dong Il като Detective No

Seo Young Hee като Mi Ok (Dae Man's wife)

Park Hae Joon като Joon Soo

Oh Jung Se

Lee Il Hwa

 

Резюме: Де Ман (Kwon Sang Woo) е популярен блогър, който разрешава криминални случаи в известен онлайн форум. Но в реалния живот работи в комикс магазин, винаги се скара с жена си и поема ролята на детегледачка. Неговите умения на Шерлок Холмс не са от полза в ежедневието му, където единствена радост му носи навъртането около местния полицейски участък. Така среща ветерана детектив Но (Sung Dong Il), известен с прозвището Бялата акула. За да докажат невинността на техен общ приятел, детектив Но се съюзява с Де Ман в опит да разрешат загадката кой е истинският убиец.

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с английски субтитри :click: 

Свали с руски субтитри :click:

 

Линк към втория филм :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като човек който не е учил за критик и не разбира от кино , но пък обожава кримитата ше гласувам с две ръце и два крака ... посмех се , вдигнах си адреналинчето , забравих за дневните щуротийки покрай него ... кво повече да иска човек ... историйката си беше много добре измислена (чак се засрамих ,мислих си ,че знам всякви крими завъртяни случай , ама тези ме изнанадаха хъхъхъхъх ) ... шът ъп , исекия :28558: :28558: :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, една от малкото готини корейски комедии. Забелязвам, че бъркоча от крими с простотии им се получава много добре. Напомни ми A Hard Day (2014)  :subs:  :28558:  :28558:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:inlove: Покъртително як е! Точно каквото очаквах се оказа филма та даже и повече! Обожавам корейски криминални филми с доза хумор и супер-яки псувни ! :28558: Отдавна не бях се забавлявала толкова, както сега. :wub: Главните са ми сред най-любимите актьори. Перфектна актьорска игра, както винаги. Случаят беше толкова заплетен и интригуващ, бях в огромно напрежение през цялото време. Шедьовър!!! Дано да има повече такива филми + бг превод за тях. :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...