Jump to content

Heard it as a Rumor / Heard It Through the Grapevine (2015)


Recommended Posts

Хахаха, дойде и ти на моя акъл, Лавандулке! Строи ги снахичката в две редици и с техните камъни по тяхната глава! Така тънко изработи свекъра, че той даже не се усети! Най-добрата манипулаторка просто! И като смяташ, че сега още само се учи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама как може да е толкова тъп тоя свекър! Уж се пише за голяма лисица, а една неособено интелигентна жена го върти на пръста си! Толкоз ли не разбра, че старата му любов го разиграва както и скимне??? Вече целият офис разбра, а май и жена му и ще видим как ще отвърне на удара.

Главните нещо много малко ги дават, забиха ги в девета глуха. Хайде не се ли изучиха за тоя изпит! Липсват ми сладките им моменти с бебчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чингу, супер класно отвърна на удара!Адвокатчето, остана без защита направо. :28558:

Седемнадесети епизод  беше препълнен с бисери- адвокатът най-вече, особено теорията за  раждаемостта , съпругата със заплахата и снахата за край, с тигъра.Секратари, секретарки, готвачка, учител, приятели- всички са уникати. Само сватовете издишат малко.Няма друга такава драма просто, или поне аз не съм гледала!Музиката също е много подбрана  и  допълва прекрасно дадения момент.За сега- кеф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свекъра типичен тинейджър,

то не бяха смяна на дрехи,носене на конче,дори и подарък изпрати на любимата точно като на съпругата му в един и същи ден. :rofl: 

Ербап на работата,но в къщи петел пее под кревата,абсолютен бъзльо. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, с глас съм се смяла на сцената с пледоарията за раждаемостта! И тая теория не е на адвокатина, ами на неговата майка!!! И отговора, който му даде без думи жена му ме просълзи... от смях :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краят ми дойде малко фантастичен и нереалистичен.

Как стана тая неочакване промяна в булчето, и как извоюваха победа,

е няма как да стане това в реалния живот! Идеалистичен сценарий. Но имаше много яки моменти, определено нетрадиционен сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...