Jump to content

Recommended Posts

Не е лош сериала, малко тегав в началото и разтегнат по средата, но става за гледане. Още не съм стигнала края, но държа да споделя с вас огромното ми удоволствие от два, всъщност три уникални образа. Донг Го, неговата съпруга и майка на фона на драмата те са просто светъл лъч. Страхотно хрумване на сценаристите, великолепно изпълнение от актьорите. Уникални в своята непохватност и в чуруликащото приемане на живота. Заради тях си струва да се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатична история, можеха да го поберат в 35 серии, но все пак го изгледах с интерес до край! Актьорите се справиха отлично...За три седмици бях част от тяхната история - съчувствах на страданието, ядосвах се на безскруполната бивша, забавлявах се на сладките сцени и се радвах на семейните отношения /и добри, и лоши/. Все пак хората могат и да се променят, рядко но и това се случва! :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро сериалче! Бих го определила, като много истинско. Актьорите се справиха много добре с ролите си. Сериала, успя да ми въздейства и успях да изпитам всички емоции, които изпитваха и героите. Много се радвах на взаимоотношенията на главната двойка, защото само в началото на сериала имаха трудности, а след това до самия финал се превърнаха в семейство. Наблягам на това, защото тук нямаше от рода на типичните раздели, кавги, вечното недоразбиране във взаимоотношенията им, нямаше го недоверието, а най- хубавото беше, че тук са изградили съвсем нормални семейни отношения, между мъж и жена! Другото, което ми допадна, е че липсваха изобщо типичните триъгалници, които почти винаги присъстват. Тук смея да кажа, че са изградили всички истории на базата на реалният живот, защото никой не е застрахован от обратите в живота и никой не знае какво го чака на следващия ден. Много реални образи са изградили, много реални ситуации са показали и смея да кажа, че тук в този сериал почти не видях типичните за сериалите безумни понякога, както и бих добавила нереални ситуации, които сме свикнали да гледаме. Смях се, бях съпричастна с болката им и се радвах на романтичните и мили моменти, които имаха. Сериала, определено си струва отделеното време! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър сериал. Човешки. Не знаех, че корейската мания, да задомят детето на всяка цена, може да стигне до там, че да му купуват булка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, martisun написа:

Много добър сериал. Човешки. Не знаех, че корейската мания, да задомят детето на всяка цена, може да стигне до там, че да му купуват булка. 

 

Първо си казах: Super, от @martisun научавам за сериал, при това от по-старите, за който не съм чувал.

 

После поглеждам описанието: О, ужасТ, петстотин петдесет и шестия сериал на тема „метреса по договор“.

 

И накрая — шестдесет и четири часа материал, напоследък рядко издържам шестнадесет, много съм се разглезил. Сапунените саги не са ми по вкуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...