Jump to content

Recommended Posts

Набързо попрехвърлих ,събралите се  6 епизода,  но бозата тотално вкисна

Дежурната амнезия и тук ще спасява никаквия сценарий- трагично просто

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Набързо попрехвърлих ,събралите се епизоди,  но бозата тотално вкисна

Дежурната амнезия и тук ще спасява никаквия сценарий- трагично просто

 

 

Аз вече го "гледам" тоя сериал с рекапове, 'щото нямам време да губя с това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, чак пък вкисната боза! Сериалчето е леко и приятно, като се изключи поредната загуба на памет. / напоследък май е модна тенденция/

Само нещо не ме озадачи. Старият председател е уж баща на момичето, а насърчава сина си да я ухажва? Аз ли нещо не разбрах? :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че старият председател е  баща на певицата, мисля, че той чувства някаква

вина относно майка и, а може би и тайно я е харесвал.Но каза, че иска да се погрижи за кариерата на дъщерята.

А тия двете гадинки - майка и дъщеря ми иде да ги :samurai: , толкова са гадни и злобни, дано си получат заслуженото.

И аз не мисля, че сериала е боза, напротив, харесва ми, има други къде, къде по-зле.

Актьорите са добри, музиката - също :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса! Не е някой шедьовър, но беше забавно и приятно да бъда с героите. Пък и любимци имаше в каста. Jung Eun-Ji още в „1997“ ме плени първо с естествена и непринудена игра и после с глас. Тука май обратното ми е – страхотно и се получаваха песните, как така се е справила с този тип пеене, то си е доста специфично, перфектна беше и това беше по-силната и страна. Играта също ми хареса, но песните просто много изпъкваха. Ji Hyun-Woo си е сладур, вярно ми липсва старата усмивка, ама при тази тяхната показност и клишираност сигурно с нетърпение се е „пооправил“. Изненадата за мен беше Shin Sung-Rok – толкова силно ми е въздействал в ролята си на зловещ гад, че тука до средата на сериала го чаках да направи някоя мръсотия. Много ми допадна в тази роля – отива му да е усмихнат, добър, понякога лекомислен майтапчия.
Хубаво е филмчето, разпускащо и ваканционно действа, благодаря за субтитрите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса този музикален сериал. Симпатични образи, добри певци, майтапи. Историята беше човешка и интересна. Имаше доста шаблони, но се преглъщаха.

Off Topic

Двамата гангстери превърнали се в музикални мениджъри разбиваха. Президента дето се премести до главната героиня и той беше голям образ, не се разбра защо толкова близо до нея трябваше да живее? Редовната раздяла за период от време както във всеки сериал и тук беше напълно ненужна. Ние се обичаме и ще се чакаме , ама дай да се разделим щото си нямаме друга работа. Лошите замисли бяха скроени с доста бели конци  и в някои случаи беше трудно да се разбере как това може да навреди на някого. Репутациите се разваляха толкова лесно и после с магическа пръчка се възстановяваха. От стотиците агенции, не ми е ясно как директорите от една такава ще имат толкова власт ,че да правят толкова мръсотии.

Но да не се задълбочаваме, оставам с добро впечатление. Заслужава си гледането. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...