Jump to content

Endless Love (2014)


Recommended Posts

spacer.png

 

Endless Love (2014)

 

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 21 юни 2014 - 26 октомври 2014

Време на излъчване: Събота – Неделя 21:55

Жанр: Период, Драма

Канал: SBS

Епизоди: 37

                  Режисьор: Lee Hyun Jik                  

 

Участват:

Hwang Jung Eum като Seo In Ae

Ryu Soo Young като Han Kwang Hoon

Jung Kyung Ho като Han Kwang Chul

Cha In Pyo като General Chun Tae Woong

Choi Ji Na като Jin Yang Ja

Seo Hyo Rim като Chun Hye Jin

Jung Dong Hwan като Prime Minister Kim Gun Pyo

Shim Hye Jin като Min Hye Rin

Kim Joon като Kim Tae Kyung

Jun So Min като Kim Se Kyung

Jung Woong In като Park Young Tae

Shin Eun Jung като Kyung Ja

Choi Sung Gook като Jo Won Gyu

Lee Won Jae като Yang San Bak

Ham Eun Jung (T-ara) като Tae Cho Ae (епизоди 20-40)

 

Резюме: В драмата се разказва за корейската политика и финансова ситуация през 1970-1990-те години, през погледа на една амбициозна и умна жена...

 

Свали с български субтитри :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ви харесват драми от рода на Giant и East of Eden и този ще ви допадне. До момента добро темпо в действието, без излишно разтакаване. Добър каст, интересна история, борбена главна героиня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра е драмата, наистина, на фона на всичко останало ми да гледам.

Но странно, че  съм към 12 серия и все повече се чувствам изтормозена и една напираща мисъл..... ако се бяха събрали тези тримата още във втората серия, да седнат, да си обменят информацията и да си кажат всеки какво знае, че и да бяха продължили по този начин след като се събраха.... нямаше да я има цялата драма и мъка. Не ми се получава да вярвам, че големият обвинява за всичко само малкият, че малкият ще обича вечно само тайно, че тя ще е уж толкова будна и умна, а в същото време на моменти се държи като патка заспала. Мисля, че на образа на главната нещо й липсва, не е съвсем изпипана.

 

Не знам още как ще завърши историята, обаче все ме влече към по-малкия брат.  Вероятно ще ги гътнат по някакъв начин и тримата или поне двамата братя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Началото беше добро и интензивно. От един момент нататък обаче всичко се срина. Завъртяха се в един омагьосан кръг, където само се имитираше действие. Лошите все бяха там където трябва, а добрите все пропускаха това, което трябва. Стовариха всички злини на земята на главата на главната и я направиха такова мекотело, че се чудиш дали не си сънувал борбената жена от първите епизоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Действието започва през 1982г, макар че име и пред история, искам да притам, тези, които со го изгледали - приз коя година завършва. Отговора на този въпрос донякъде ще обясни зациклянето в действието, макар че zenoa прави измвод, че още във 2-ри епизод можеха да се разберат. От друга страна, ако се бяхя разбрали - щеше ли да има  филм? Типичен похват на корейски сцинаристи.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно 2014 е имало доста за гледане, та това съм го пропуснала.Смятам сега да поправя пропуска, така и така почти  няма корейско за момента, което да вАжи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...