Jump to content

Recommended Posts

Що пък проточени? Да, първите 10 серии бяха някак по-скучни, но след излизането им от затвора сериалът си стана много добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ли са 10 серии?!После още 2-3 и стана половината

 

На фона на тълпите мутри и наемни убийци, братята направо, недосегаеми.И ако пробутат и хепи енд,както натам отива, ще е съвсем нереално.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, това ми е болна тема - хепиенда. Много ме съмнява да има такъв и най-лошото е, че смятам, че ще убият Хиро /докато се опитва да защити някой от другите двама и по-скоро малкия/. Нямам търпение да дойде сряда сутрин да си изгледам финала. Па а дано не убият никого /предпочитам нереалистичен хепиенд пред реалистичен кофти край, честно/...

Но ти пък защо мислиш, че ще има хепиенд?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Много се настрадаха тримата. Като цял сериал ги тормозят героите яко , краят почти винаги  е хепи, а тук нямаха щастлив ден.Хиро абсурд да го пушнат, по-скоро големия брат, би било най-реално, спасявайки двамата и по този начин, ще си "плати", че ги остави в приюта, нали все се тормози.Лошата майка, вече я умориха, типично по корейски :896767: Последните няколко  серии са по-интересни, заради промяната, вече осезаема,настъпваща в тримата, но тя се очакваше.

 

 

Хиро е задобрял доста,което ме радва, но пък и очаквано- понатрупа актьорски опит.Беше ми интересно да го гледам, защото имаше общо и с личната му история, макар и малко, но не вярвам, да не го е докоснало( JYJ-троицата  ми  е голяма  слабост ;) и да  видя развитието на Хиро, като актьор, в по-сериозна роля е една от причините да гледам и да му се радвам,  в случая)Към актьорите, адмирации, бяха си на място.Шиуан- може би, можеше и повечко да даде като игра, малко безизразен ми беше,но да кажем, че е от ролята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

След като излязоха от пандиза, стана много интересен сериалът. Аз точно смятах да го спирам и добре, че изчаках. Сега ми е адска тръпка, той един от двата, които чакам с нетърпение през седмицата.
И стига си предричала такива неща, не искам никой от тримата да умира. Никой не бива да умре. То след такъв живот и да ги утрепят... Баси. Всички заслужават хепиенд след този скапан живот, който са водили.
А предполагам за Хиро, защото той е основната фигура тук и неговият живот е бил най-тежък. Да, и тримата са имали проблеми, но той е бил най-зле. Малкият келеш с малко психотерапия и точните медикаменти ще се съвземе /и жена ще си намери/. Големият се оправи вече, ще се жени и т.н. Но Хиро...
А дано да си права и да не го убият, че ще ме заболи сърцето за него.

 

 

Само да уточня - аз не бях фен на Хиро. Нещо отблъскващо имаше в него преди този сериал. Но сега... Оляля! :)

И под хепиенд не разбирам корейски хепиенд, който преди беше - "Те се оженили, 3 дни яли, пили и се веселили. И на излизане от ресторанта ги блъсна камион, инцидентно, 3 пъти..." .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още когато видях официалния постер с тримата актьори нямах търпение да започне.В началото ми беше малко скучен, но постепенно започваше да ми харесва.

Тази седмица се готвих за финала но бях изненадана че го удължават с още два епизода. Наистина нямам търпение да видя края на тази история. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Знаех си аз, че единият брат ще умре! От моя гледна точка - беше правилният брат. Не знам защо, но малкият келеш така и не го харесвах.

Още снощи не издържах и дадох накрая - да видя кой го има и кой го няма. Когато видях, че двамата се изпращат на летището, много се зарадвах. Не че ми стана приятно или ми беше безразлично, че убиха малкия, но важното беше, че големият и Хиро си бяха на линия. А това беше важно за душевното ми състояние.

От този сериал можеш да си извадиш доста поуки, но основната в последната беше следната - лош ли си, нямай доверие на никого :28558:  Скъсаха си задниците да се предават един друг. На Ко Бок Те сега жална му майка в пандиза. Онзи си каза - имаме цял живот да го тормозим, няма смисъл да му се разминава леко като го убиеш. Сгря ми сърчицето :28558:

 

 

Ще ми липсва този сериал. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-гледаем от всички вървящи паралелно(обкръжените, хотелът...),въпреки, че трудно ми тръгна в началото.Добър що-годе край, без лиготии и безумни повратности в последните пет минути и без след...дни, месеци, години.

Логично

убиха най-малкия брат, заради невъзможността да се приспособи и забрави живота си до момента.Моята логика, упомената по-горе, беше да даде фира най-големия, но сценаристи...така са решили, да не му дадат на мъника,  грам късметец и шанс- отърваха го от мъките :896767: .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм едва на 4 епизод, но ми харесва, определено. Току-що се убедих, че гласа на Али мога да го позная моментално, дори ако на екран ми се размотава муцуната на набор. :D

https://www.youtube.com/watch?v=EMgWvfv947c

Радвам се, че са показали и другата страна на Корея, не само захаросания плюшено-розАв, брокатено-мазен и безкрайно фалшив "блясък". От друга страна, темите, засегнати тук, далеч не са непознати и за нас, но и ние избираме да си затворим очите. 

Радва ме подборът на роли на Хиро. Момчето държи да се развива в много насоки и определено е задобрял. Особено ми харесва, че и чисто визуално е излязъл от калъпа на "СМ индъстрис", така да се каже. Ще се радвам да му следя развитието и след казармата. Пък дано по-бързо влизат вече всичкото набор, че да излязат по-скоро.

Баткото също е корав мъжага, пък и ми олекна, че си е имал причина да зареже малките. Изтърсака доста ме дразнеше в началото, но пък сега виждам, че няма как да е иначе. Даже си е много добре, при това положение. 

Изгората на JJ ми стана симпатична още докато се репчеше на ХонгГи, тук ще видим как ще се справи.

 

Абе, изобщо, радва ме този сериал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна чаках този сериал да се преведе и сега забелязах, че вече е. Има го наличен и в Masters  и в Zamunda, че и online също. Може да го добавите в описанието на първа страница. Коментар не мога да дам, защото сега го почвам, но после ще изкажа мнение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово. Изгледано!

Хареса ми много и добре, че не се отказах в началото. Първите серии ми бяха доста безинтересни, но все пак толкова дълго го чаках, че реших да видя и по-натам. 

Страхотен Хиро - характер, поведение, сдържаност,  визия, излъчване... и особено на фона на двамата му смешни помощници с техните физиономии и пляскане на ръце :)

Големият брат

Off Topic

с това перчене без покритие понякога много ме изнервяше, но сигурно това е някаква типична мъжка черта, защото съм я виждала при мъжете и другаде. Много се чудих как го търпяха толкова дълго.

   

Малкия брат си беше екстра

Off Topic

То какво друго да изразява и показва външно с този живот, който живее. Накрая ми се струва, че всичко му дойде толкова много и така тежко му стана, че за да не психяса, се изключи и остави нещата да се случват както дойде. Беше ми много симпатичен иначе.

 

А Хиро през цялото време ми приличаше на Чанг Ук, та кефа ми от гледането ставаше още по-голям :wub:

Off Topic

След като порових из нета разбрах, че не само на мен ми приличат един на друг, ами и на много, много други

 

wpid-photogrid_1439219034654.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...