Jump to content

Recommended Posts

Сериалчето започна!  :panda-145:  До няколко часа се надявам да качат видеото на 1 епизод. Интересът е голям и предполагам няма да се забавят и със субтитрите. Нямам търпение да видя дебюта на прекрасника Ким Техьонг. :wub:

 

Преди няколко дни пуснаха спешъл епизод-превю, в който внесоха яснота относно историята и действието.

Ето го тук: Онлайн с английски субтитри.

 

Едит: Чудесно! Вече има качен 1-ви епизод на драмата! :es: Добавила съм линк за сваляне в темата. Останаха само субтитри да се появят, вярвам, че бързо ще ги направят.

Редактирано от Blue_Moon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Лавандула. :)

 

Излезнаха и английски субтитри за 1-ви епизод! :es: Красота, запретвам ръкави и го почвам. :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да каже това става ли за гледане, че спешъла едвам го избутах Освен лигавене, друго почти  не видях.Убавци- добре, макар че никой не ми е в любими,  но има ли и друго, освен попълване на пропуски откъм кой-кой е в реала.

 

Руски субтитри- тук  за онлайн гледане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна традиционно, обичайно, не смайва с нищо невиждано, дори красивите хуарански муцунки не могат да ни шашнат. Очаквам да излезе нещо любопитно от интригата между

кралицата-майка-регентка, която не пуска властта и младия крал, който живее инкогнито в столицата си, но много му се иска вече да си взима трона обратно..

Любовната линия (пак триъгълник) май ще ми е досадна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна леко и интригуващо. Горкият Кван Су пак го премазаха от бой. Милият все неудачник го играе и все отнася по някой тупаник. 

 

В специалната серия питаха на кого ли ще отдаде сърцето си А Ра. Е, от втора серия стана ясно, че даже и да се влюби в краля няма да може да е с него, освен по причината, че той е крал, а тя - селянка, и защото заради него убиха брат й (ако Кван Су действително й е брат, както той сам предположи, съдейки по еднаквите им гердани).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, никак не е зле. Липсва ми усещането за автентична атмосфера, някак си много е карнавално, но действието увлича.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да каже това става ли за гледане, че спешъла едвам го избутах Освен лигавене, друго почти  не видях.Убавци- добре, макар че никой не ми е в любими,  но има ли и друго, освен попълване на пропуски откъм кой-кой е в реала.

 

Руски субтитри- тук  за онлайн гледане

Боза, по-зле е и от другия манекенски сериал. Там поне гооооооре-дооооолу се придържаха към някаква историческа достоверност, а тук "всички герои и събития са измислени". Всичко е както го писах преди това-снимки за специализирана публика, която ще погълне каквото й пуснат, стига там да са айдълчетата. Отпадна ми от програмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боза, по-зле е и от другия манекенски сериал. Там поне гооооооре-дооооолу се придържаха към някаква историческа достоверност, а тук "всички герои и събития са измислени". Всичко е както го писах преди това-снимки за специализирана публика, която ще погълне каквото й пуснат, стига там да са айдълчетата. Отпадна ми от програмата.

 

Вярвам ти. Щом спешълът, дето им беше за реклама ме издразни яко с всичките лиготии на участващите, взели се явно много насериозно, представям си сериала. И аз аут от публиката. Не са нацелили моите айдъли, нито актьори.  :28558:

Приятно гледане. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се пробвах, въпреки че харесвам двама от актьорите. Но едва издържах лиготиите в 1-ва серия.

Ще пробвам и 2-ра, но ме съмнява да става по-добре, така че май и аз съм аут от публиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярвам ти. Щом спешълът, дето им беше за реклама ме издразни яко с всичките лиготии на участващите, взели се явно много насериозно, представям си сериала. И аз аут от публиката. Не са нацелили моите айдъли, нито актьори.  :28558:

Приятно гледане. :)

Погледни го, все пак :) Има нещо, което си струва в цялата работа. Още ми е трудно да го определя :) Може би надежда? - вторият епизод е по-добър от първия. Представяш ли си третия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни го, все пак :) Има нещо, което си струва в цялата работа. Още ми е трудно да го определя :) Може би надежда? - вторият епизод е по-добър от първия. Представяш ли си третия?

Така и 100 серии няма да им стигнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Режисьорът разправя, като видял  единия от айдълите(  тоя от  "BTS" Kim Tae -Hyung), който никога не е актьорствал, че се влюбил в него- толкова невинно красиво изглеждал. На въпроса, как ще се справи с играта, отговаря, че ще се научи бързо. Е какво да чакаш от такова, дето ще се учи в движение, освен да точат лиги по него, докато клати клони в ролята на храста..Щом тоя от днес до утре става актьор, малък Минчо вече трябва да има статус заслужил артист, а оня от ZE-A- народен артист. :28558:   Направо са ги наредили роднина-милиционер- роднина -милиционер с единствена и ясна цел.

Мерси! Предвид "можещите" и началото,  няма какво да се заблуждаваме- ще се потят, къпят,  раняват, превързват  и веят дълги коси от началото  до края. 

 

 

Весели празници! :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още от резюмето ми стана ясно, че не е моя сериал, но реших да го видя що за чудо е когато видях в каста името на онова момиче с интересния глас. Трудно изтърпян първи епизод и то с превъртане, но дадох шанс и на втори(слава богу по ставаше) по една единствена причина-искам да видя от какво е болен бъдещия "рицар" от село. Ако е това, което си мисля и оня доктор го излекува..., чак да се чудиш що ракът е проблем за тях :blink:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не адвокатствам на никого,но киното не е театър и много често актьорите ги намират от чакалнята на гарата, пък то вземе та им се получи. Поне Холивуд е  пълен с такива. Не очаквам да гледам Шекспир и ще бъда доволна да ми разкажат увлекателна вълнуваща история. За мен голямата провокация е как във време на най-примитивно и тъмно Средновековие в Европа, в Корея са създали организация, изповядваща невероятен морален кодекс,за какъвто днес само можем да мечтаем. Красавците  са бонус, за  който съм  благодарна. Престава нямам кой е айдъл и  кой не, пък и не ме интересува

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си превъртах така стабилно на първите серии, но не мисля да го зарязвам на 2 епизод още без да му дам някакъв шанс. Има потенциал сериалът пускаха ни през тази година още по големи бози, Пък тука още я няма цялостно оформена интрига. Нещата са с потенциал да се завъртят около трона. Минчо ми изглежда много сладък. Тенденцията flower boys изглежда, че колкото и години да минат няма да отпадне още от корейските предпочитания. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста динамично. Изгледах и трите серии на един дъх.

Първата малко по-тромава, докато се навлезе в историята.

Сериалчето ми харесва. И ще продължавам да го следа.

Бъдещият крал, на който майката така й не позволява носа да си подава, а той

омитка къде ли не, си е много готин... ГГ малко ми е странна, но е чешит.

Сега тепърва ще започва обучението на младите воини,

с  които ще процъфтява Шила. Надявам се сериалчето да става все по-интересно. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не адвокатствам на никого,но киното не е театър и много често актьорите ги намират от чакалнята на гарата, пък то вземе та им се получи. Поне Холивуд е  пълен с такива. Не очаквам да гледам Шекспир и ще бъда доволна да ми разкажат увлекателна вълнуваща история. За мен голямата провокация е как във време на най-примитивно и тъмно Средновековие в Европа, в Корея са създали организация, изповядваща невероятен морален кодекс,за какъвто днес само можем да мечтаем. Красавците  са бонус, за  който съм  благодарна. Престава нямам кой е айдъл и  кой не, пък и не ме интересува

Matrim ,напълно подкрепям казаното от теб,и аз  не се интересувам кой айдъл кой не..дотук е свежо и сравнително интригуващо.Но  сюжета ми се струва доста предсказуем,романтичния триъгълник налице,но то е ясно че краля не се жени за любимото момиче,та и тук много предвидимо :slap: Лошковците дето се появиха явно ще създават интрига.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...