Jump to content

Recommended Posts

Ехххх, да взема и аз да кажа нещо най-накрая, да не си помислите, че съвсем съм изчезнала :)

С който съм споделяла знае, че Су Хьон хич не го харесвам, още от Dream High, гледах и там, дето беше дошъл от звездите  :28558: Не ме разбирайте погрешно, не казвам, че не играе добре момчето, просто не е моят човек. Но тук поне нямаше онази тъжна физиономия и рев, с който го свързвам, когато го видя.

Иначе сериалчето беше добро, искрено се забавлявах на някои моменти - заради тях си заслужава.

Но убийте ме, до последно не знаех кой главен, кой главна, коя е романтичната история, за кои двама да се надявам и да се радвам  - бях изключително объркана. Нека да го отдадем на факта, че съм позабравила какво е да гледаш корейски сериали, но вече наваксвам с бързи темпове  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За протокола - гледах сериала преди няколко месеца и се забавлявах много!

Интересен сценарий, как се случват нещата в ТВ бранша, съчетан с великолепен актьорски състав. 

А Ким Су Хьон си го харесвам по подразбиране пък... ;)

С удоволствие мога да изгледам драмата още веднъж, след време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

24 minutes ago, w0lf said:

Можете ли да качите субтитрите някъде, моля.

Изпратих ви ги за LIMO версията. 

Линкът на първата страница за субтитрите е наред, не знам защо не сте ги изтеглили. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много як сериал! Това корейски сериал да ме разсмее, освен фермерите и още един, друг не е имало. Супер превод, супер сценарии, и страхотен каст. Не харесвам звездолина затова изобщо нямах намерение да гледам сериала. Но 2020 е толкова зле откъм продукции, че викам "ще го преглътна тоя". То пък взе че се оказа в десятката абсолютно всичко. Препоръчвам! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той днес има рожден ден /Звездолинчо/, та нека хубавият ти коментар бъде бонус и по този повод. :lol:
И аз много харесвам сериала, неслучайно ръчках хората за превод. Любима сцена - караокето. И воденичките. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми ... както почти всички сериали на моята любимка Конг Хьо Джин❤️ Много добра актьорска игра и приятен сюжет. :yes:

Редактирано от zahi_t
Правописна грешка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала ми хареса, разсмиваше ме доста често.  Постерите така са направени ,че не знаеш  кой с кого ще свърши накрая.  Харесаха ми как играеха главните.  Сериала предложи поглед в живота на развлекателната индустрия.  Конг Хьо Джин  и IU красяха прилично сериала.  Голям образ беше и мениджъра на Синди.  Гледам че се коментират дрехите на героинята на  Конг Хьо Джин,  ами това е стила на самата актриса. Тя даже има магазин в които продава такива ръчно направени дрехи, има клип в тубата. Тоест тя си създава своя мода. Препоръчвам за тези които не са го гледали. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...