Jump to content

Recommended Posts

Soul
spacer.png

Епизоди: 10
Жанр: Ужаси, романтичен
Период на излъчване: 5 август 2009 - 3 септември 2009
Субтитри: английски

Участват:
Lee Seo Jin - Shin Ryu
Im Joo Eun - Yoon Ha Na
Lee Jin - Lee Hye Won
Park Ji Yeon (T-ara)- Yoon Doo Na
Park Gun Il - Jung Shi Woo
Kim Sung Ryung - майката на Ha Na и Doo Na
Kim Gab Soo - Baek Do Shik
Yoo Yeon Suk - Baek Joong Chan
Lee Kyu Han - Seo Jun Hee
Chu Hun Yub - Kim Yoon Oh
Jung Da Sol - Kan Ho Sa
Jun Bo Ram (T-ara)- So Yi

Сюжет: Ха На и Ду На са близначки, които са много близки до деня, в който Ду На умира от ужасна смърт. Един ден веселата и енергична Ха На започва да се променя. Тя има свръхчовешки сили и може да прави неща, които никой друг не може. Ха На осъзнава, че духът на Ду На се е вселил в нейното тяло.

 

С български субтитри

Онлайн с български субтитри

С английски субтитри

С руски субтитри

Личен коментар: По принцип не харесвам такива филми, но този определено успя да привлече вниманието ми и да ме държи будна цяла нощ, но не от ужас, а от това, че не можех да отделя поглед от екрана на компютъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес излезнаха субтитрите за 10 епизод и току що го изгледах. :) Финала е колкото да свършат сериала, ама за 10 епизода толкоз. Поне нямаше пълнеш, но ми се струва, че в началото наблегнаха повече на странични неща и за главната сюжетна линия накрая нямаше време. Или по скоро я развиха в друга неочаквана за мен насока. :) Както и да е, това беше един много различен корейски сериал и нямам с какво друго да го сравня. Бих го нарекъл и "експериментален", но мисля че добре се получи. Всеки епизод ми беше интересен и вълнуващ. Малко цялата картинка ми поизбяга накрая, защото го гледах много накъсано (в момента на излизане на субтитрите).Но нищо, скоро ще мога да си го припомня...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Думата с която мога да опиша сериала и с риск да го повторя, но е "нещо различно", като противовес на драматичните и романтичните сериали, които изобилстват в корейската индустрия. За мен бе радост да видя и продукция в стил хорър, въпреки че не ми е любим жанр, пък и в 5% от екранното време - мижах.

Оригинален и странен замисъл, обаче на моменти доста прекалиха със смъртните случаи. А пък края беше - и сега какво стана, дай да пусна първа серия, че поне малко да стопля, ако мога. :lol: Има възможност за интересни дискусии. Но в крайна сметка съм доволна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да изгледам този сериал, корейците ги намирах слаби в жанр хорор и психо. Е, този сериал ми промени мнението. Започна в стил "29 февруари" и в началото си беше доста страшничък. Обаче после такъв обрат придоби през мистерия, трилър пък и драма, че чак не ми се вярваше, че могат така да навържат сюжетите и да преплетат съдбите на героите. Хареса ми. Да, наистина накрая доста смъртни случаи имаше. Може би така искаха да покажат превъплъщението на хрисимия ангел в отмъстителен дявол. Във всеки случай беше някак логично. И отново (като в много други драми) водеше идеята, че във всеки човек има и добро и лошо. Добро сериалче- кратичко, държи в напрежение и оригинално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър хорър са направили корейците, хареса ми. През цялото време ме държа в напрежение.

Доста страх изпитах. Браво на Im Joo Eun, много добре се справи с ролята на

обсебена от призраци, като с лекота влизаше от образ в образ. Професора също ми хареса.

 

В стремежа си да отмъсти за убитата си сестра, той става профайлър, а не свещеник, както е искал, а и за да

опознае същността на убийците, но в края на сериала сам се превърна в такъв.Убиха дори

единственото същество, което беше плътно до Ха На през цялото време и я обичаше толкова много.

А адвоката си беше жив дявол.Краят малко претупан и незавършен.И много, много убийства.

 

 

Който харесва такъв тип сериали, да гледа, струва си отделеното време :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и определено ще го гледам особено сега с бг титрите които излязоха, не знам как съм го пропуснала това сериалче ... изглеждами динамичен мистериозен с лек трилър ... обаче имали много кървища такива  ... стряскащи ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...