Jump to content

Recommended Posts

На Ерик нещо хич не му върви. Първо с "Посейдон", а сега и това.

 

В един спор винаги има две страни и две гледни точки. Не знам какво точно се случва, но все пак е доста непрофесионално да зарежеш работата си по средата, когато това засяга и други хора около теб. Каквито и различия да имаш с режисьор, продуцент или който и да е там, трябва да се съобразяваш с това, че твоите действия влияят на много други хора. Нямам кой знае какво мнение за въпросната актриса, но ако наистина е напуснала по такъв начин не и прави чест. Това, че ще съсипе кариерата си, си е неин проблем, но проваля и изявите на колегите си, както и омаловажава труда на целия състав работещ по сериала, което вече е недопустимо. Дано всичко се оправи и снимките да продължат, макар и със закъснение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм харесвала Хан Йе Съл и това е една от причините да пренебрегна Spy Myung Wol , както и да зарежа Will it Snow at Christmas посредата. Докато Ерик е симпатяга и не се справя никак лошо с актьорската игра.

Явно ситуацията в момента е много напрегната и ще следя темата с интерес. Дано да има благоприятно развитие, въпреки непрофесионалното и пресилено драматично поведение на госпожицата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласна с Тара.

Не мога да си представя такова нещо, като неизпълнение на дълг, каквото и да ми коства, особено ако е свързано с толкова други хора. Каквито и причини да е имала, не я оправдавам, освен ако са били здравословни, но и на това си има начин - със съгласуване и с разбиране с всички: от екип, компания и пр. Как е възможно да се врътнеш и да изчезнеш с една чанта багаж?

Много съжалявам за Ерик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След тези новини , че кой къде избягал, а и дори щели да я заменят главната, отсега на сериала мога да кажа само "мир на праха му" . А към основният проблем- така е , доста непрофесионално от нейна страна (ако става въпрос за конфликтни отношения с екипа ) , но ако е нещо сериозно наистина...
-просто не ми се иска да вярвам, че има толкова несериозни хора. dry.gif

П.П Цялата тая работа ми изглежда на един типичен,клиширан, южнокорейски сценарий на драма :lol -нима в повечето драми въпросната суупер звезда нещо недочесана ли кво, от мързел ли, решава да избяга изведнъж, във.... ами Америка естествено(не я очаквайте в близките 1-2 години ! wink.gif ) . Мисля, че момичето прекалено навътре ги приема тея сериали laugh.gif

by the way предлагам вече да почнем да залагаме коя актриса ще вместват на нейното място tongue.gif .- за такава грешка според мен ,трябва да имат мноого голям коз, нещо така да ни замажат очите, иначе да убиват сериала и толкоз. Иска ми се да сложат Мин А tongue.gif

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам как е зарязала всичко и е отлетяла за Америка. =>>Цък

Каквито и проблеми да имаш с продуцентите или режисьорите и т..н., как така зарязваш работата си. Сериала не се прави само от актьорите, толкова много други хора работят за направата му... Като е недоволна да ги съди, ама да си завърши снимките...Аз така мисля поне....

Горкия Ерик егати завръщането направи....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой е виновен и кай кого е ядосал... но аз да си кажа мнението- за първи път гледам драма с тази актриса и ми направи много силно впечатление...затова и не искам да слагат нова..по-добре да го оставят тук до 10 еп. и "да го убият"...тъкмо мистериозен край си има... :д~ако сложат нова просто по-добре да го заснемат наново...защото ми убиват желанието да го продължа....ще стане адски объркано и тъпо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да не ми харесва постъпката на Йе Съл, героинята й я харесвах. И ще ми е тъпо да гледам нова актриса на нейно място, тъй че бих предпочела да приключат излъчването на драмата. Обаче пък не може актьорите и екипа да страдат заради цялата ситуация. И макар и да ми е неприятно, ще си догледам докрая заради всички, които го заслужават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак изненадите продължават. Този път неприятни. <_<

Защо Han Ye Seul си стегна куфарите и си замина за САЩ по средата на снимките?

Заради женски каприз или нещо доста по-сериозно?

Едва ли някога ще разберем истината.

Каквото и да се случи оттук нататък,

корейците за пореден път изпортиха хубав сериал.

Този път драмата (поне не е кървава) се разигра извън снимачната площадка.

Жалко за останалите от екипа и най-вече за Ерик,

на когото често му се случват подобни неща... май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааааааа :( ! Язък за барута! Както се казва-насила хубост не става. Макар че оставаха само 6 серии, на госпожицата и дошло нанагорно и режисьорът не я кефел. Но засега няма ясно обяснение за нейната постъпка, а само предположения и слухове. Смяната на главната актриса би била смислена, ако сериалът има някакъв супер висок рейтинг, затова преполагам че ще го пректратят. :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам. Официалното твърдение на KBS е, че драмата продължава. Явно им трябва време и за снимките на Посейдон(а това колко е иронично, чак думи нямам). И предполагам, че ако все пак някоя актриса се престраши да участва, ще да е ново лице. Надали ще се намери толкова луда и вече популярна актриса, която да се присъедини към драмата, при положение, че никога не е имала висок рейтинг, а и след скандала.

 

Едит:Ох, как мразя манджите, които готвят в корейския шоубизнес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се надявам това да е от онзи вид лоши слухове само и само да се дигне рейтинга..и дефакто актрисата да играе и зад камерата... май само аз съм такъв оптимист..и мисля,че тази ситуация е създадена точно заради това.../доста налудничево мнение,а?/:д~ Лошото в случая е че всички прехвърлят вината на Han Ye Seul..за женска гордост чували ли сте?!...нищо не може да се опре нея...явно наистина са се изпокарали с директора за нещо сериозно щом чак е готова да загърби кариерата си,а?..аз до последно ще се надявам да се "върне"..защото ако сложат нова само ще развалят романтиката т.т

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сагата продължава с пълна сила. Сега пък излезе информация, че Хан Йе Съл смятала след приключването на сериала да преустанови кариерата си и да свие гнездо с виден бизнесмен, който трупа парички и в Корея, и в Щатите.Двамата имали връзка от началото на годината и често я посещавал по време на снимки. Та се носят слухове, че просто е избързала с плановете и е заминала за ЛА, за да сключи брак там.

И доколкото се чува, вървят преговори за нова актриса, тоест явно няма да спира излъчването на сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко си има граници, включително и женската гордост. Когато си заложил на важен проект, до финала, на който остава съвсем малко, може би трябва да преглътнеш част от себе си за общото благо. Но си права, никой не знае със сигурност каква е причината за това поведение.

 

хахах, голяма несериозност. Явно първото ми впечатление за нея, се оказа вярно. Продължава да ми е антипатична, но току виж мнението ми се преобърне :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йе Съл може да има и по-малка, че дори нищожна вина, обаче няма как да го знам, при положение, че не е казала нищо и просто си е тръгнала. . Ясно е, че за да е загърбила кариерата си, се е случило нещо сериозно, но само с догадките можем да си останем. И все пак, ако е имала проблем, трябвало е сама да даде гласност на това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да го продължат.

Много ми харесват поддържащите роли :) Майора, който геройски прикрива чувствата си - отвън твърд като скала, а отвътре мекичък и романтичен, възторжения асистент на Ерик, познат ни от друг сериал :) , фалшивите родители и те са великолепни с тяхното старание в стратегиите :lol: Най- ми е смешно, когато майката възклива - аууу, другарко Мьонг Уол . Такива "другари" са, че нямам думи :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз може да съм ръководител на антифенклуба на тази девойка, но сега си мисля, че тя ще отнесе много омраза, която не заслужава.

 

За мен е напълно невъзможно жена като нея, с такава репутация, обичана и успяла, колкото и да е капризна, да направи това. Не е логично да няма съвсем никаква работна етика, не мога да повярвам, че просто си е хванала парцалите от каприз. За съжаление предполагам, че в живота й се случва нещо далеч по-сериозно и страшно от разногласията й с екипа. Би било далеч по-добре, ако просто е проявила капирз, а после се е уплашила от последиците и се е изнизала, ала тя не е в този бизнес от вчера, няма как да е приумица.

 

Искам да продължат сериала заради Ерик и заради целият екип, който работи по него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново Breaking News! Майката на Хан Йе Съл, която се оказва, че участвала дейно в развитието на кариерата на дъщеря си, е пристигнала в Сеул от Америка, за да се опита да изглади нещата. В момента не е ясно дали актрисата знае, че майка й е пристигнала или са се разминали над океана, но ми се вижда мъждукаща светлинка в тунела. Дано пък майка й да я убеди да се върне и да си довърши сериала и нещата да завършат мирно.

 

ЕДИТ: Светлината става все по-ярка, по последни данни, от агенцията й са заявили, че актрисата ще се върне в Корея с първия възможен полет и ще се присъедини към снимките. Разбира се, от KBS не са съвсем сигурни дали я искат обратно, но пък така няма да им се налага да търсят нова актриса и да променят първоначалния сюжет. Yes!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E гати каръка! :mad::mad2: Lee Ji Ah и Han Ye Seul са ми две от най-любимите актриси, а тази година и двете едва ли не сложиха край на кариерите си в техния разгар! :mad2: :mad2: И двете предполагам са прави за себе си, за да постъпят така и се надявам да се оправят нещата за тях! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано тази светлина в тунела наистина ни изкара от там...сега си мисля,че ако се върне драмата ще се гледа много повече... този вид скандали прави хорските очи да гледат повече към тях....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...