Jump to content

Recommended Posts

Мен първите два епизода почти ме отказаха, но отам нататък стана супер забавно. Много ме кефят звуковите ефекти като от анимационен филм, с които укрсяват и без това смешните ситуации, или пък звукът от преглъщане в някои от шашавите случки с шпионката :D А забелязахте ли на севернокорейчето как му мърдат ушите, когато се опитва да изрази емоция с лице :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, че си мърда ушенцата като зайче, и аз го забелязах, ама не ми пречи. Пак си го харесвам. :i love this:

Радвам се, че комедийният елемент продължава да присъства най-силно в 7-ми и 8-ми епизод.

Горкият Лео Меси, ако знае какво направиха със снимката му... :lol2:

В девети епизод май ще започнат да се дават обяснения. ;)

Само за информация бг субтитрите в унакса са качени под името Spy Myung Wol...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, че си мърда ушенцата като зайче, и аз го забелязах, ама не ми пречи. Пак си го харесвам. :i love this:

Радвам се, че комедийният елемент продължава да присъства най-силно в 7-ми и 8-ми епизод.

Горкият Лео Меси, ако знае какво направиха със снимката му... :lol2:

В девети епизод май ще започнат да се дават обяснения. ;)

Само за информация бг субтитрите в унакса са качени под името Spy Myung Wol...

Не бе, Лео Меси беше само потготвен за ....употреба :282: , но не беше стигнал до него! Много се хилих на това! А въобще не е лесно да си севернокорейски агент, когато разни южни идиоти ти провалят брилянтните планове! Ама в следващата серия се заразмахваха някакви пръстени.....Чакам смърфовете, за да се уверя че съм разбрал правилно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и от мен.

Най-вероятно си разбрал. Нашето момиче е разкрито. Много ми се искаше, двамцата наистина да се обвържат сериозно (което напълно щеше да обезсмисли другата половина от драмата). Обаче, ядец! Ще видим как ще тръгне от девети епизод към края, че колкото и да ми се вихри фантазията, хич не се сещам какво са измислили авторите. :unsure: Единствено краят ми е ясен: "Три дена яли, пили и се веселили". :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам смърфовете, за да се уверя че съм разбрал правилно.

За нетърпеливите преразказ на серията.

Не знам за вас, но за мен това сериалче е комедия тип пародия...

Изобщо не обръщам внимание на нелогичните места в сценария или подобни глупости. ;)

Плакна си очите и се забавлявам, и то доста.

-------------------------------------------------------------

Ето какво ще се случва в 9-ти епизод... от soompi

 

Kang Woo has discovered that all of Myung Wol’s “I love you” declarations are false. He’s enraged and once again fires Myung Wol. All of these battle tactics have ended up in failure, and Hee Bok and Ok Soon are demoralized.

 

Myung Wol remembers what Kang Woo said, and decides that she will become an actress herself and heads to Agent Kyung’s management company. Kang Woo feels bewildered, yet also thinks this is a perfect opportunity to exact revenge on Myung Wol. He steps forward to be Myung Wol’s personal acting coach

 

 

И едно видео, за да видите хубавата усмивка на Lee Jin Wook. ;)

Редактирано от sabrina1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен тоя сериал ми харесва. В смисъл, че има моменти в който актьорската игра е супер скована и си личи, че изобщо не се удрят и тем подобни, но сега подробности.

Това със снимката на Меси беше просто невероятно. Аз и без тва не го харесвам, така че сцената направо ми изпълни душата. Хех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ру тракер го има преведен до 7-ма серия. От до тук изгледаното мога да кажа, че си заслужава гледането. Историята е новаторска за корейското кино, което привлича вниманието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Значи и на известните ги преследвали гангстери,a?!!! :D

 

Момента си беше готин, ама някак си не на място. И нещо много ми е абсурдна цялата тая история с влюбването. Поне Eric ме побърква от смях с неговите лафове и като се разкрещи с т`ва

" Na Ga!", направо ставам, и тръгвам да излизам от стаята! :D

И аз очаквам от 9-ти нататък да вкарат драмата, макар че предпочитам да си карат до края комедийно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хохохо, и аз доволно се посмивам на физиономиите на Ерик, очите му бяха станали на палачинки като й зяпаше деколтето :lol2: Не вярвам да има чак някаква особена драма до края, както го раздават до тук със самоирония и намигане към зрителя. Всичко в сюжета е абсурдно и смешно, но точно в това е комедийният му чар. Само се надявам и рейтингът малко да се вдигне, че двата исторически сериала са го закопали тотално :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме забавлява това сериалче.

Но предчуствам лошия край.

Майорчете само като го погледнах,

разбрах за несподелената му любов в '"името на Родината".

Идват драматините момети.

Да видим, режисьорите ще ни изнендат ли с нещо необичайно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айгу-у-у, каква стана тя! :o Току-що изгледах 10-ти епизод. Леко съм в недоумение. Ясно, че са се заобичали много. Ясно, че и двамата са наясно за чувствата си един към друг. Ясно, че накрая "шъ съ земат". Ама не ми е ясно какво точно ще правим в останалите 6 епизода(докато "съ земат"). Всъщност, не... Току-що ми хрумна, че след това сътресение дето си сътвори "съпайката", няма да е лошо авторите на драмата да й спретнат една амнезийка. :896767:

Някой да има други блестящи идеи?

Абе, каквото и да става, ще плакна очи и ще точа лиги по мъжете в тоя сериал :tongue:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уоу уоу уоу ! Страхотен 10 епизод или по-точно края, страашно ми хареса, много силна сцена, поне 10 пъти да съм се връщала към нея.А относно залозите за следващите епизоди , и аз залагам на една амнезийка. :lol: . Доколкото разбрах са увеличили драмата с 2 епизода още :thanks: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е добра новина. Още 2 часа с Ерик... :lol:

Въпреки че рейтингът на сериала е нисък в Корея, на мен си ми харесва.

В последните 2 серии комедийни моменти малко се загубиха, ама... <_<

Краят на 10-та серия...

 

Направо ме остави с отворена уста.

Това мнимо самоубийство не го очаквах.

Радвам се, че все още корейска драма може да поднесе някоя изненада. Поне за мен. :)

ПП. След като гледах епизода със субтитри се оказа,

че самоубийството го има в сценария! :lol2:

Няма изненада значи.

 

 

Май няма амнезия обаче. Ето какво ще се случва в 11 епизод...

 

Written preview for episode 11:

 

Having gone off-script during the filming, Kang Woo and Myung Wol confirm each other’s feelings, understanding the difficulties of their growing affection in the real world. Even though Kang Woo likes Myung Wol, but because he cannot be with her, he chooses to continue to date In Ah under the exchange that Myung Wol will be allowed to continue to be an actress.

 

Working under the request of Chairman Joo to find the remaining Four Books, Choi Ryu discovers that behind the Books there is a shadowy figure called “The Goblin”, and he informs the Chairman of this discovery.

 

Myung Wol works hard on set and continues to deflect In Ah’s attacks. But one day she can’t hold out any longer and collapses at her house. Kang Woo senses something wrong and hurries to Myung Wol’s house, where he finds Myung Wol…..

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С амнезия или без амнезия сериалът явно ще продължи с изненадите. :D Откъде идва тази превъзходна новина за двете допълнителни серии? Потвърдено ли е?

Да викам:" Хип, хип ура!" :es:

Мисля, че открих нещо по въпроса. Дори се говори и за 20 епизода. Я го вижте тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал ми пълни душата (толкова леко и забавно)и очите(преди всички Ерик).Бях забравила каква е тръпката да чакаш следващата серия,а после и превода.Май ще се изкуша да зарежа всичко останало и да го продължа на руски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го очаквам с нетърпение :) Веселко ми е и забавно, има закачка, флирт, съпротива на чувствата (естествено) , поддържащите роли също са ми интересни и допълват "картинката". Типичен летен сериал с приятно усещане и уют. Такива са ми любими.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне ми остана време да ги изгледам и за до 10-та серия. Много е забавно. А как се смях на

 

... пародията, която направиха на сериала, докато мениджъра го разказваше на "родителите" на Мьонг Уол .... беше просто велико :lol:

 

 

Чакам с нетърпение какви още безумия ще измислят нататък ... ;)

 

Сабрина, виж, че и "дървото" се разчупи .... малко B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромни проблеми в лагера на Spy Myong Wol - Хан Йе Съл трябвало да се яви на 13 и 14-ти август в 7 сутринта на снимки, но тя не се появила, първо под предлог, че имала здравословни проблеми от дългите часове снимки. После пък агенцията й излиза със съобщение, че актрисата имала различия с продуцента и режисьора на сериала и след като и двата дни не са снимали с нейно участие, днес ще бъде излъчен спешъл епизод. Лошото е, че и за вторник имало заснети само около 40% от сцените, тоест ситуацията е наистина сериозна. А току-що в Soompi излезе непотвърдена информация от корейски източник, че Хан Йе Съл е заминала за Лос Анджелис днес, като от летището в Корея е изпратила смс на агенцията си "Аз съм виновна за всичко. Бъдете щастливи", което пък е обект на спекулации, че актрисата може и да прекрати кариерата си, връщайки се при родителите си в Щатите.

Много ми е неприятно, защото я харесвам, а сега навсякъде ще я оплюят, че е провалила сериала :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ситуацията е лоша, ако наистина е така. :huh: Да видим какво ще пуснат тази вечер и дали ще се измъкнат от положението. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега не съм писала в темата и драмата много ми харесва, макар и да има безумен сюжет. И бях много положително настроена досега и си очаквах 11 епизод с нетърпение, но това което се случва от вчера насам, ме потресе. И става все по-зле, и по-зле, и според мен много трудно ще се оправят нещата, да не кажа, че бъдещето на драмата направо го виждам, че никакво го няма. Общо взето вероятно сте прочели вече, че Хан Йе Съл вчера не се е появила за снимки и са чакали дълго време да се появи. След първото заявление, че е болна, последваха още много като това, че Йе Съл има проблем с режисьора. И не знам каква е истината, защото изглежда прекалено странно. Йе Съл и компанията са постъпили непрофесионално, когато не са съобщили, че тя няма да се появи. Графика на снимане на драмите винаги е много натоварен и аз никога не съм била съгласна с това как епизодите се снимат една седмица преди излъчване, как актьорите до края на една драма свалят рязко килограми, появят им се сенки под очите и т.н. Обаче това не е от днес така. Още повече, че това не й е първата драма, вече е подписала договор и не е от вчера в този бизнес, и поведението й ми се струва прекалено. Другите актьори в драмата също са подложени на същото нещо и все пак съвестно са си вършели задълженията. Обаче все пак не ми е ясно дали всичко, което е излязло в пресата е цялата истина. Йе Съл би трябвало да осъзнава какъв риск поема с кариерата си, следователно е възможно нещо по-сериозно да се случва и всъщност не искам да я обвинявам съвсем. KBS също заплашва да я съди и са прави за себе си. А чета слухове в Soompi, че Йе Съл може би е напуснала страната. Явно нещо наистина сериозно се случва.

 

Едит: По-късно видях, че вече е написано. Не ми изглеждат добре нещата, никак, ама никак. И за Ерик съжалявам много, защото този човек просто няма късмет с драмите и това е.

 

Едит 2: Излязло е заявление от KBS, че понеже не са сигурни дали Йе Съл е в Корея, ще изчакат още ден и ако тя не се появи, щели да питат зрителите дали искат да заменят главната актриса или драмата да бъде прекъсната изцяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...