Jump to content

Recommended Posts

Чета, чета и се чудя: Хора, къде ги гледате тези епизоди :rolleyes:

 

 

И тук с руски субтитри.

Редактирано от mrnkaloto
Покрит е линк! Утре ще бъде пуснат и с български субтитри.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не само там... на линка горе ги качат до часове... а субтитрите в случая английските на сутринта най-късно...

та по темата ...

 Каста е умопомрачителен.. много "трудно" ще се гледа  :i love this:  ... след първите 2 серии съм много доволна...  оставиха ни с много надежди за следващите и дано не изневерят на първи сезон... втори и аз не знам що го пропуснах... 

 Засега с песничките само Хиори ще ни пее :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета, чета и се чудя: Хора, къде ги гледате тези епизоди :rolleyes:

:click:  :click:

Редактирано от mrnkaloto
Покрити са линкове!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав първи епизод. Прекрасна Kим Со Йон. За разлика от другите части и може би заради актьорите, мисля че с интерес ще следя тази. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз изгледах първи епизод заради "Шин Шин" :D Допадна ми.

Не мога да кажа, че първият сериал ми хареса,

а втория изобщо не съм го гледала, но този ще продължа да го гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първи епизод, благодаря на преводачите. Но за съжаление нищо добро не мога да кажа, много банална и наивна история се очертава, очаквах повече от сценаристите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каката -добре. Главният е с малко чепата физиономия и трудно го преглъщам... засега.

Познатичка история, детска любов, раздяла...и т. н...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе, супер, дори не подозирах за съществуването на всички тези сайтове :)

Благодаря и за бг буквичките - много сте бързи  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главната  или "каката" ,не ми е от най-харесваните.Не е искрена в играта си и й личи.Едвам я изтърпавам!Виж "сладкото картофче"го забелязах в 2-3 сериала.Събужда интереса ми.Ще видя как ще се покаже и тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картофчо...  излезе наистина "печен' картоф, Такава химия и искренност усетих, имам чувството, че наяве го раздават влюбено.

Харесва ми сериалчето, не блести, но пък си е романтично... и се надявам да става още по-романтияно, с това желание на картофчо...

да покаже романтиката на кака си,,, Само да не стане това

 

в обратен вариант, тя- Черната принцеса, а той пъстрата пеперуда,

някак си ми хареса и ви го метвам, за разнообразие:


ЗАЩО УМИРАТ ПЕПЕРУДИТЕ

Хвърли последен поглед към огледалото махна невидима прашинка от ревера и с въздишка на досада се отправи към поредното светско събитие. Очертаваше му се още една скучна вечер, а това щеше да е първият от серията пролетни балове. Но нямаше вариант. Титлата Принц, изискваше присъствието му. А заради винаги черното му облекло, мрачна красота и нежелание за общуване, носеше прозвището Черния принц. Беше най- желания и обсъждан мъж в кралсвото. И сигурно единственият, отричащ любовта. Още с влизането си в балната зала, чу ромоленето на шепот , предизвикан от появата му. Огледа танцуващите двойки, размени няколко думи с част от присъстващите и застана на обичайното си място в дъното на салона. Там лесно се скриваше в сенките на завесите и му беше лесно да наблюдава тълпата необезпокояван от обожателки. Беше се загледал навън и изчакваше да мине задължителното по етикет време, за да може, учтиво да се извини и да си тръгне, когато усети някакво раздвижване наоколо. Обърна се и я видя. Беше най- красивото и нежно създание, което някога бе виждал. Носеше се по дансинга, сякаш без да стъпва по пода, с ефирно леки движения. Имаше невероятна усмивка, която не спираше да грее на лицето и, а когато наклонеше глава в очите и се отразяваха светлините от свещите и сякаш хиляди звезди изгряваха в тях. В балната си рокля, преливаща във всички нюанси на дъгата и сякаш сменяща цвета си при всяко движение, тя му напомняше на пеперуда в полет. За първи път усети, че досадата го е напуснала и той прекара вечерта в наблюдение на красивото цветно видение. Така и не успя да разбере коя е, нито кога успя да си тръгне . Изчезна така внезапно, както се беше и появила. Но на другата вечер имаше друг бал и Черния принц отново бе там. Този път тръпнещ в очакване. Отдалеч чу звънливия и смях и усети трепването в сърцето си. Наблюдаваше я като в транс и не можеше да откъсне погледа си от нея. Направи го само за да разбере коя е тя. И когато върна погледа си към дансинга, видя че красивата Цветна пеперуда отново си е тръгнала. Вече нямаше търпение до следващия бал. Тя беше обсебила дните и нощите му. Денем чуваше смеха и навсякъде, а нощем сънуваше очите и и се събуждаше, облян в пот с горящо от копнеж тяло. Затова и ходеше вечер след вечер, с тайната надежда, да я зърне пак. Както стана и този път. Още докато я видя да влиза и се запъти към нея. Представи и се, покани я на танц и я завъртя в чуствения ритъм на валса. А тя го гледаше с блестящия си поглед и му се усмихваше с омайната си усмивка. Цяла нощ не я изпусна нито за миг. Само един негов поглед беше достатъчен, за да прогони другите и обожатели. И остана сляп, за изумлението на всички околни. Все пак беше пословичен с това, че не танцува. Двамата бяха най- красивата и обсъждана двойка на бала. Тя с цялата си цветна прелест, грееща като слънчев лъч върху дъга и той, със своята студена, мрачна красота и високо снажно тяло, облечено в черно...И така продължи още известно време. Никой първоначално не забеляза промяната... Той стана по- усмихнат и контактен, а тя по вяла и затворена в себе си. Неговото черно започна да придобива нюанси, а неината цветна дъга да избледнява. Малко по малко, той изсмукваше енергията и и събуждаше желанието за живот в себе си. Наричаше го любов, но не разбираше, че това си е чист егоизъм. Беше разбрал, че във флирта с другите дами има нещо затрогващо и будещо тръпка. А и защо да не го прави? Нали остана верен в сърцето си. Всички цветове , които придоби го накараха да смени мирогледа си. И да започне да живее лековерно. Точно по начина, който презираше доскоро.Дори не се замисли, че е скършил крилете и, докатя тя просто една вечер не дойде. И продължаваше да липсва вечер, след вечер. Един ден той просто осъзна, че не можеш да преживее още една вечер без нея. Отиде до дома и и видя.Беше най- тъжната гледка в живота му. Неговата цветна пеперуда се беше превърнала в сиво същество. Всеки цвят от искрящата и същност беше избелял. Той го беше взел със себе си и никога не се замисли. Всеки неин нюанс го даряваше с частичка щастие, което той така и не оцени. Докато не го загуби всъщност. И сега, гледайки я сгушена в леглото, се питаше дали си е струвало. Всички безмислени диалози и флиртове. Когато имаше нещо стойностно,което да държиш в ръцете си.. Сега я прегръщаше и устните му само мълвяха името и. А сърцето му копнееше за усмихнатият и поглед и за звездите в него. И някъде навътре в себе си осъзнаваше безмислието на делата си. Защото разбираше, че е хубаво да си цветен понякога, но не винаги цената си струва. И се питаше, защо тя никога не го предупреди, че пеперудите умират без крила... А сега толкова много му липсваше...

автор: chumi4ka

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволна след новите два епизода- ненатоварващо, с добре оформен вече четириъгълник.

Няма да му е лесно на Картофчо, а при  Шефчето с двете амбициозни  каки ...има предпоставки да стане интересно

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалих си неотдавна четирите преведени серийки и полегнах да ги изгледам ,доволно потривайки ръце- Ким Со Йон ми е любимка.

Е,както полегнах,така и с триста зора изгледах първа серия и изтрих останалите- главният,Картофчо ли беше,не мога да го понеса- наглед нищо му няма,но предизвика в мен силна антипатия,която дори любимката ми не може да победи.

За пръв път ми се случва такава органична непоносимост към кореец. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, добре,че е тая кабеларка, да покаже ,че и корейците са хора-  добър 7-ми епизод, излъчва топлина осезаемо, при тоя студ навън.:)

 

Що ли си мисля, че Картофчо ще изгори?!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах  и 10ти епизод и си мисля ,че много напомня на "Опасни връзки" като идея ,само че в съвременен вариант.

А такива мъже като 'сладкия картофчо ' в реалноста определено няма,в този смисъл образите са малко алогични и противоречиви,и все пак от 3те сезона този е най-добър и лесен за възприемане по-топъл и човешки.

И доста добре се е получил,като размисъл леко и интригуващо,интересно колко време ще и отнеме на Шин Шин да проумее кого наистина обича :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятен сериал. Отвсякъде лъха на романтика, и в спомените и в размишленията на героите,

в играта, и най-вече в музиката... Докато гледах... изпитвах  радост и усмивка, меланхолия и тъга,

болка и страст предадени с много нежност, уют и спокойствие

И мисля, това се дължи най-вече на Картофчо.. въпреки чепатата физиономия, вече си го харасевам много,

...

За мен най-добър от трите сезона, точно си отговаря на името, и сценария и поведението на героите, не знам

действа ми много успокояшащо, романтично, носталгично- тиха романтика..

Поздравче за феновете и превводачите на сериалчето. :up:

http://www.youtube.com/watch?v=bLROD2DrrMc

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите два сезона са сред любимите ми сериали, така че от тук очаквам същото. Скоро го започвам и ще пиша отзиви, но още от каста знам, че няма да се разочаровам :)

 

Доста по-различен от първите 2 сезона липсва ми

свободомислието, креватните изпълнения :) и разговорите тип "Сексът и градът". Този сезон определено е цензуриран спрямо предишните :(

 

Малко мудна игра, интересен но не и зарибяващ !

След последния епизод ще обобщя и финализирам мнението си, но до тук е това !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...