Jump to content

The Ghost-Seeing Detective Cheo Yong (2014)


lazeto

Recommended Posts

spacer.png

 

The Ghost-Seeing Detective Cheo Yong

Страна: Южна Корея

Година: 2014

Жанр: Криминален, Ужаси

Канал: OCN

Епизоди: 10

Режисьор: Lim Chan Ik

 

В главните роли:

Oh Ji Ho

Oh Ji Eun

Jun Hyo Sung (Secret)

Jun Ji An

Yoo Min Kyu

 

Сюжет: Още от своето раждане Юн Чойонг (Oh Ji Ho) има способността да вижда и да чува призраци.

Някога водещ детектив в отдел "Тежки престъпления", сега той работи като квартален полицай,

който не се интересува от света.

Но един ден, след като случайно отговаря на духа на мъртва гимназистка,

в живота му настъпва пълен обрат...

 

 

Линк към сезон 2:click:

 

Свали с български субтитри :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

 

Ще имаме пак призраци, но щом е OCN, сигурно ще е по-мрачен и кървав. Дано, ще видим... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това ще се гледа задължително , предполагам че  ще е също толкова вълнуващо като "Господар на слънцето " , въпреки липсата на романтика ... :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха,априлският младоженец, ако не се лъжа, как ще ги съчетае, ако в момента снима...

Не съм гледала, но секси младоженецът :emote_kiss3:  си заслужава. <_< Ще фърла 2 очи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Историята бива, интересна е. Актьорската игра е малко дървена, но се търпи. Това, което не се търпи, е операторската работа. Потресаваща некадърност! Рядко се случва оператор да е толкова нескопосан, че осезаемо да ми разваля кефа от гледането. Имам чувство, че е някакъв дебил с любителска камера или "айфон", който постоянно се учи как да ползва ръчни настройки за фокус и приближение :28558: Просто ужасно. Който и да е в кадър и да говори, физиономията му постоянно се увеличава и смалява на резки неравноделни тласъци. Иде ми да се пресегна през екрана и да му наби един на тоя оператор...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свърши... На сценариста евала, на режисьора - 4 по шестобалната, на оператора - двееее:)

 

Не беше зле. Но през цялото време ме чоплеше чувството, че можеше по-добре да се направи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каква хубава работа , започва се ...... тъкмо малко да се отърся от романтичните комедии , все пак трябва да има някакъв баланс ... гледах 1 сериа на мен ми хареса сега ще чакам да се понатрут , ако имаше и 3D версия щеше да е много забавно с тези духове ... хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук полицията не работи дори с теория на вероятностите. :D

Разследващият си ги съчинява, решава кой е убиецът и случаят е приключен.

Няма нужда да се идентифицира жертвата. За по-лесно се решава, че е г-жа Х, защото е в нейната къща.

Почвам да се чувствам обидена след 3 епизод... Досега можех да преглътна скалъпените истории, но този епизод ме довърши! :)

То не е ужаси, а пародия. Така погледнато сериалчето е забавно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За едни хубаво, за други тъпо. Няма значение. Явно се е харесал достатъчно, та през юни 2015 г. започват снимките на втори сезон. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...