Jump to content

Recommended Posts

 

Много красива песен и много красиво видео!!

И аз като Koizora смятам, че актьорите се справят великолепно..

Сценарият е интересен, но според мен беше глупаво, че разкриха кои са лошите още от самото начало. Поредното олигофренско държание на полицаите също идва на моменти в повече. Имаше и наистина недоизпипани екшън-сцени в началото. Добре поне, че прокурорката е на ниво, полицаят в главната роля също /поне е на нормална възраст и изглежда адекватно и на място/.

Нямам други забележки. Бавното действие не ми пречи, а това че 1 епизод отговаря на 1 ден го очаквах. Надявам се, че сценаристите ще се справят успешно. Поне до момента не видях разтакавания, а спомените са добре вмъкнати. Джун прави доста по-добра роля от тази в Arang. Перфектен както винаги. Пожелавам още по-голям успех на сериала, макар че рейтинга бавно се покачва. И благодаря на Бо за бързият превод!! Златна си!!!! ;)

Чакам си вече днешния и утрешния епизод с нетърпение!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рядко ми се случва, но от инат продължих с гледането, може би заради силните роли на Джун  Ги, ...та пораздвижиха нещата ,последните 2 епизода, то пък ще вземе да свърши :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се наредя и Аз към феновете на Two weeks. Смея да твърда, че определено серяла ме впечатли и особено актьорската игра на И Джун Ги както и на мацката която не бях засичал из моя скромен Кореийски опит. С нетарпение  чакам финала..........ако някой мисли как ще свърши нека сподели на лична :up: Божее пропуснах да спомена главната причина за интереса ми а това е малката Су Джин.......УНИКАЛАНА Е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре се движи сериалчето. Имаше някоя и друга серия, в която наблегнаха малко повече на отношенията и обясненията между героите и екшънът се поразми, но при всички положения  на мен ми поддържа интереса. Особено с тези изненадващи и неочаквани финали на епизодите.

 

 

Аз се чудя дали накрая все пак ще дадат втори шанс на героя на Джун Ги. Шанс за един нормален живот, дори и без да го събират с майката на детето му. След всичката помия, която животът е излял върху него още от детството му, мисля че го заслужава. Ама знае ли се, корейска му работа. Може да решат да го отърват от мъките.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бива. Има обаче един проблем в тази драма - актрисата, която играе майката. Толкова преиграване, че направо ме ядосва и превъртам. Просто не ми понася. Детето също ме изкарва извън релси на моменти с това постоянно хленчене. Цък. Началато на драмата ми напомня на "Непознатият" с Уон Бин. Всъщност Джунг Ги се справя добре, същото мога да кажа и за Ким Со Йон. Дори ме изненадва на моменти. Общо взето историята около Джунг Ги ми е по интересна от тази с "предай се и я спаси". 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го режат на 16 серии и съвсем логично ,според мен.Едно, че го разточиха , това с

с отвличанията , то не беше майката, после детето, ми дойде в повече и супер банално

пък и иде реч за две седмици, детето зачерква и беше най-логично сериите да вървят с обратно броене по детския календар.Рейтингът и той е нисък и Джун Ги не го спасява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Two weeks" приключи. Доволна съм от развръзката. Изобщо, като цяло сериалът доста ми хареса. Успя да задържи зрителския ми интерес до самия финал. На Джун Ги голямо браво. Мога да го опиша само с една дума - блестящ. Сцените баща - дъщеря бяха трогателни.

"Татко" Джун  Ги.

 

6607806M.jpg

 

 

 

6607840J.jpg

 

6607851X.jpg

 


6607853b.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми как свърши.въпреки че до последно се надявах

майката и бащата да се съберат.

 

Някой има ли представа как се казва истороческата драма след финалните надписи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли представа как се казва истороческата драма след финалните надписи.

Това е едносерийна драма от цикъла на MBS Drama Festival и се казва Rebellious. Повече информация тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от добрите сериали за тази година. Страхотната актьорска игра беше предимство пред сюжета, който в някои моменти застояваше на едно място. Въпреки това, много ми хареса и бих го гледала отново. Показа, че ако човек има мотивация, винаги може да положи усилия и да започне отначало.

Последните серии в интерес на истината ми дойдоха в повече и ги попрехврълих информативно, така че 16 епизода бяха достатъчни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът го изгледах. Страхотен е. Ето това е реалното завръщане на Джун Ки, повече от предишния му сериал за Магистрата. Невероятен, просто неговата роля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го.И да много ми хареса.Очаквах да гледам един великолепен Джун Ги и получих точно това :kissx: .Много си му отива да играе екшън герой.Много исках да го видя след "Кучето и вълка" отново в действие.

Толкова истински бащини чувства показа.Доста убедителен Браво.

Определено се нареждам към феновете на сериала.От началото до края държеше под напрежение.

Нищо не ме подразни в сериала.

Присъствието на малкото момиченце беше черешката на тортата,невероятно детенце.Имаше много умни очички и сладка усичка.

Съвсем нормална и очаквана реакция от полицията,и доста актуално пресъздаване на алчността на властта.

Нямам никакви забележки.Мога само да похваля сценариста и режисьора.

Благодарности на преводачите :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актьорите в тази драма или нямат луди фенове, които да обясняват колко готин е главният( което ме радва, защото това е драма, а не модно рввю) или нямат критици с остри езици. Изненадах се, че драмата има само 3 страници.

В негова защита, да се включа като човек, който харесва драмата и би я препоръчал за гледане на приятели. Като започна от това, че И Джун Ги сам си е правил сцените със скачането от скалата и падането във водата та до онази сцена, в която диша със сламка... харесва ми, че не разчита на дубльори, а сам си върши работата. Другото, което ми хареса в играта му е начина, по който се представи като баща. За човек, който обяснява, че няма опит в любовта, бащинството му се отдава. Химията между него и малката я имаше на 100%. Честно да си кажа, хареса ми и с двете жени, добре им се получи. Може би щях да се радвам на малко повече сцени между Те Сан и Дже Кьонг, но това са подробности.

За мен си имаше всичко. И въпреки средния рейтинг от 10 %, мисля, че е доста по-добър от други прехвалени хитови драми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актьорите в тази драма или нямат луди фенове, които да обясняват колко готин е главният ... или нямат критици с остри езици. Изненадах се, че драмата има само 3 страници.

 

 

rimae486, фенове на Джун Ги с лопата да ги ринеш и те луди, но като че ли малко по-трезви, защото в този случай не се залага само на едната хубост, видим е таланта... Относно липсата на мнооого коментари, по скромно мое мнение така е по добре, малкото но преобладаващо положителни са достатъчен показател за това, че задържа интереса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джун Ги просто ме кара да гледам с интерес екшъните. Рядко ми задържат сериали от този жанр вниманието, но ако го направят дори се нареждат на много предни позиции в "любими". :up:

Относно сериала.. просто страхотен, играта на всички беше на ниво, след толкова много корейски небивалици в актьорските състави, тук всичко беше подбрано перфектно. Мъжът детектив, грижовен и внимателен, личеше си, че и двете му момичета са му на сърцето..

Главната, много силна майка и жена, а най-хубавото беше, че въпреки омразата си, беше запазила и любовта си!

Джун Ги остава без конкретен коментар.. игра на 100% процента, емоционалност, химия, абсолютно нищо не липсваше, ГОРЕЩО ПРЕПОРЪЧВАМ! :up: :up: :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Непонятно ми е как тази страхотна продукция не е сред челните заглавия по коментари и прочит :( Сериала е невероятен, изпипан до степен в която са изчистени почти всички онези корейски недомислици и клишета. Прекрасна игра на Джун Ги още веднъж показа безспорната си класа и талант. След лекото разочарование от "Аранг и Магистрата" тук ме спечели, като вечен фен :) Каста е без коментар - доказани актьори (само малката не бях гледала, но ме заплени още първите 5 минути), удоволствие е да гледаш лица без (поне) очевадни и натрапчиви пластични интервенции (след "Шпионката" още съм в потрес, а мина доста време).

Задължителен за гледане !!! :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се коментира толкова, защото каст-а не е запълнен от супер нашумели актьори, изпе*ерастени(извинявам се за изказването) мъже и нежни-барби жени. Отделно, че й любовната история не е на преден план и от тези примери всичко тръгва надолу. За мен филмите и сериали от този тип, които не наблягат над сърцераздирателните неволи в любовта, а по-скоро разказват за трудностите на живота, ми допадат хиляди пъти повече. Гледайте го, няма как да съжалите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласна с коментарите ви. Но качечеството не зависи от рейтинга или от "супер нашумели актьори, изпе*ерастени" (много ми хареса това определение). Жалко е, че в Корея се набляга само на младоците, по които в момента фенките късат дрехите. Въпреки че нямаше любовна история на преден план, не мисля, че на драмата й липсваше нещо. Добрият актьорски състав и добрата история ми бяха напълно достатъчни.

А хубавата новина е, че предстои да видим Джун Ги в нова роля съвсем скоро :) Убедена съм, че отново ще покаже класа и талант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...