Jump to content

Recommended Posts

Вчера започнах да гледам сериала, честно казано ми направи хубаво впечатление. Главния герой със сигурност ми харесва много повече с права коса отколкото с къдрава, когато играеше Гу Джун Пьо ;д Единственото, което ме дразни е че винаги тази, която е главна роля е някаква мързелива, която се отчаяла от живота и се тъпче с всичко, което й падне. Защо трябва така да представят героините? Дразнещо е! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много симпатично сериалче. От него станах фенка на Мин Хо, иначе в боф въобще не ми беше грабнал окото/то там никой не ми го грабна/. Но тук определено много ми хареса. Много приятно, изключително забавно и разпускащо. Имаше толкова много култови моменти - особено в банята и разговора след това. :D Както и това, че го мислеше главната за гей и неговата "половинка" :lol:. Ох, много съм се смяла, големи образи бяха. Друг плюс е, че драмата беше доста малко и в нормални, да не кажа малки количества за корейските сериали. А и каква целувка видяхме! :i love this: Въобще сериалчето си заслужава отвсякъде - много забавно и свежо. :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много готин сериал .. харесва ми усещането което оставя в теб ... дори след като приключиш с гледането ... особено моментите като

я учеше да бъде жена

, голям смях падна , а и тя самата си е доста комичен образ в сериала .... и като една откачена фенка при наличието на 5 сериала заредени за гледане и свалящи се още три ... аз пак опрях до тази ... това ме подсети за друга тема и "ръбовете " но ще пиша за това в нея ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми беше вторият сериал с Min Ho, веднага след "Boys before flower" и ми беше много лек и забавен, но пък и изключително различен (но в положителен смисъл). Като цяло е една зареждаща поредица, която те оставя с приятен спомен, а финалът просто нетипичен

взеха, че преспаха...аааа без сватба, къде го дават така !!! :) хаххахахаххаха

 

Задължителен за гледане за оправяне на настроение !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда и аз нещо не го повярвах това с .... което каза в спойлера .... но сериала определено си го бива .. всичко по него ми харесва дори и ост ... което за мен е много обикновено си харесвам само по една песен .. но тук всичко ми ок .... тъкмо си изгледах 13 серийка и си лягам с кеффффффффффффф ... сънувайки само розови сънища ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма е страхотен много забавни моменти имаше а финала

секс преди сватбата

направо не ми се вярваше но беше добре направено :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:xaxa: :xaxa: :xaxa:

Твърдо заявявам, че с този сериал корейците се разкрепостиха!

Да говорят и правят секс в сериала - малко допустимо, особено след като главния е млада звезда и трябва да гради имидж, направо се отвяха, добри са :rofl:

Сериала не е нищо особено, но ако сте в някаква мъчителна депресия обезателно хвърлете едно око. Главната 16 серии си се разхождаше с лайно на главата и мъжки дрехи, а накрая все пак я огря изобилие от мъжко внимание. :kissy:

Винаги съм мразела играта на този дръвник Мин Хо, може би това е единствената роля,  в която съм го харесала и донякъде във Faith, но там е напълно различна тематика. Физиономиите на главната са повече от епични, седиш и се кискаш - как може да има такъв идиот? :28558::rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа, сериалът бе изгледан за два дена. Все пак празници са и свободно време колкото щеш. Определено не ме грабна от първата серия, втората беше по-зарибяваща! Много прочетох за "КЪСИТЕ панталонки" на Мин Хо, доста се смях с тях, но не мога да кажа, че не му отиваха. Виж ДАМСКАТА му чанта, която доста прилича на моята, нея можеха да ми я спестят хахахах!

 

Сериалчето става за убиване на време, но определено няма да влезне в графата "любими", май ме разглезиха, защото до този момент съм гледала само сериали, които преди това си ми били препоръчани. 

 

Актьорите мисля, че се справиха добре, дори и "дървото" Мин Хо, то момчето просто е много високо и затова изглежда така. Най-симпатични ми бяха приятелката на Ге Ин и асистента....голeми шемети. Пък актрисата, играеща Ин Хи съм я признала още откакто я гледах във Friend, our legend.

 

 

Що се отнася до историята разказана в сериала, беше много обещаваща и интересна, но трябва да призная, че не беше разказана по най-блестящия начин, можеше и по-добре да се справят, добро впечатление правеше разкрепостеността, ако може да се говори за нещо подобно в корейски филм ....

все пак преспаха заедно, вярно че я убеждаваха 4ри сирии главната, но пак е нещо

 

 

 

И така на фона на прекрасната GAME OVER-целувка и забавните моменти до 12ти епизод, след това започнаха да ме изнервят, защото наблегнаха на многото статични сцени, в които нищо не се случва, а пък целият 13ти епизод можеха да ми го спетят / първо той заспа на пейката, после тя, после двамата спяха, после той я премести в къщата, тя продължи да спи........и така цял епизод wtf .....стига спахте бе/. 

 

Още нещо което ми направи изключително лошо впечатление е похватът на заснемане на драматичната сцена в края на 14ти и началото на 15ти епизод, не разбирам много от тези неща, но трябваше ли камерата да се тресе по този начин, сякаш операторът имаше паркинсон......

 

А щях да забравя, къщата беше жестока!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз го догледах преди малко това чудо, заради минчо...

 

от 1ви до 4 ти епизод едва го гледах, идваше ми да го зарежа, скучен ми беше, но заради уговорка го изгледах целия.Идеята ми хареса, но го разпъваха до края на 14 еп. и после за два епизода наредиха нещата... ами абсурдно, как ще откраднеш скиците на толкоз известен архитект и ще ти се размине просто така, без скандал, без нищо... и какво му беше уникалното за конструиране на това мазе не ми стана ясно, дори и със стъклен таван да е..както и да е. Незнам Минчо защо не го харесвате как играе, аз мисля, че тук се справи чудесно, капка преиграване не забелязах, за разлика от цветята. Мацката също игра добре и всички други де, само дъртия Хан много преиграваше с това мазно държане, ами не отива на президент на голяма корпорация да се държи така, колкото и подъл да е. Целувките ми харесаха, повярвах им, ама тази заспала секс сцена, ще кажеш, че в тези хора няма капка страст бе, 15 серии се гонят и накрая толкоз дървено...

 

хареса ми драмичката макар, че ми остави усещането, че можеше по добре да е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Очаквах повече от този сериал. Прекланям се пред творчеството и творците, а архитектите определено са сред тях.  Обаче, защо точно И Мин Хо са плеснали като архитект. креатив и т.н. Ами той не може да изрази никакво чувство. Не знам какво толкова сте му харесали, но дървеното му държание ме изкарва от нерви. Имам усещането, че ако някой го докосне случайно, той гнусливо ще рече "не ме цапай" и ще се почисти внимателно след това.

   За щастие актрисата беше на ниво, страхотно присъствие. Колегата и приятелката на главната ми бяха любима двойка. Приятно очарователни. Даже само заради тях си струва да се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това приятно и разтърсващо усещане което те връх.ита на първо гледане ... не те напуска е на трето ... това се казва добър сериал .. колкото и пъти да го гледаш .. толкова пъти да те връхлита урагана от емоции които ти поднасят геройте ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Abador ти да не повтори сериала :) При мен е почти невъзможно, да гледам отново нещо, колкото и да ми е харесало. Иначе Personal taste e задължителен за гледане :) Голяма агония вече цяла година го чакам Мин Хо с новата продукция, айде Декември наближава, да му се порадваме отново :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не повторих ... ами си потретих .. аз мога .. щом нещо ме е развълнувало до толкова ,че да го мисля повече от седмица

 

Оп забравих точката ... точка .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново сериал, в който достигам до момент където се чудя дали да продължа да гледам или не...

 

Принципно съм склонен да прощавам на главните герои, но такова тъпо поведение, каквото показаха в края на 7-и епизод просто не съм очаквал. Вместо като мъж да си признае, че е лъгал за това че е гей, нашият пред всички заяви обратното. Мога да приема, че първите 7 епизода ВСЕ не намираше време как да й каже - "НЕ СЪМ ГЕЙ!" - което пак само по себе си е голям реверанс от моя страна. Да лъжеш толкова време... Но хайде... Казах си, тръгнал е и в даден момент ще й признае. Обаче толкова лицемерно поведение просто не съм очаквал. Каквито и да са мотивите, такива лъжи просто ме отвращават от персонажа безвъзвратно.

 

Ясно ми е, че накрая ще замазват положението и ще им направят хепи-енд. Жалко, жалко... Ще се опитам още някоя друга серия да добутам, понеже съм го почнал, а не искам да го режа толкова директно.

 

П.С. Имаше някакъв шанс да пооправят набързо положението в 8-и епизод, но не стана номера. Превъртях до края.И не съжалявам, че спрях от рано. Ако имаше силен хепи-енд можеха да си спечелят някоя друга точка отгоре, понеже съм "мека Мара" като става дума за романтика, но и това няма. Краят пак е сбутан 15-20 мин. в последния епизод. Лична оценка от мен 4/10, понеже все пак сгафиха чак в 7 еп. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Erutan, другият "гей" беше по-забавен :icon_sunny:

Има нещо такова.  :lol:

 

Тествам в момента разни сериали, които не са ми направили впечатление на първо четене. Та реших да пробвам и този. Имаше потенциал. Девойчето, въпреки че беше жалка първите епизоди, си е сладур. Глупава, наивна, но добра като характер. Тя не ми беше проблемът. Но можеха историята по по-добър начин да я развият. Така че да не го представят като такъв малодушник. Достатъчен беше фактът, че толкова време не свари да я открехне как стоят нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една опция за онлайн гледане: :click:

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен за оплакване на очите за нищо друго не става тоя сериал.

Off Topic

През цялото време две амеби се опитваха да правят нещо което не ми беше ясно точно какво е. Тя глупава и наивна и се извиняваше винаги дори когато не беше виновна. Той не правеше разлика между отблъскване и привличане на партньора. Но отблъскването явно повече му харесваше. Не му беше проблем да я наранява. Явно и нивото на мислене и говорене не беше много високо. Нещо което можеше да се реши с една дума те го влачеха с епизоди. Което говори за ниска интелигентност. Те истинските гейове не смеят да се разкрият там, как да повярваме че нормален мъж ще признае че е гей?  Спокойно можеха да свършат с 11-ти епизод и целувката там. Ама не , що да не я отблъсне още 2-3 пъти след това?

  И после става ясно защо корейците са толкова незрели. Като гледат такива бълвочи. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...