Jump to content

Recommended Posts

 

 

Няма да бъде само любовен триъгълник,май ще си имаме четириъгълник,малкото злобно момченце като като порасне ще си харесва сестрата на шаманката. :D

 

517px-The_Night_Watchman-chart.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се още нещо да питам

шаманката защо преспа с краля, дали не искаше ( ако е останала жива де) да забременее от него, защото в предния еп.  се разбра, че краля е наместник на боговете и заради това е един вид e по-могъщ o останалите хора и само от неговата ръка и с неговия лък може да бъде убито онова митично същество. Едни вид, ако тя роди дете, то като син на краля може би ще бъде също тъй могъщо и тогава ще е по-трудно  да бъде убито.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Историята не е лоша, ама по ще ме радва трети епизод, когато пристигне младата смяна :D Иначе и добрите, и лошите хващат око, костюмите са екстра, ефектите - също. Супер релаксиращо :D
Режисьорът обаче... Чак не ми се вярва, че е режисирал и "Чумонг". 

Сетих се още нещо да питам

шаманката защо преспа с краля, дали не искаше ( ако е останала жива де) да забременее от него, защото в предния еп.  се разбра, че краля е наместник на боговете и заради това е един вид e по-могъщ o останалите хора и само от неговата ръка и с неговия лък може да бъде убито онова митично същество. Едни вид, ако тя роди дете, то като син на краля може би ще бъде също тъй могъщо и тогава ще е по-трудно  да бъде убито.

 

 

А пък, andi11, на въпроса ти...

 

Мисля, че шаманката преспа с краля, защото го хареса. Още при първата им среща прехвърчаха някакви намеци. Е, ако трябва да сме точни, преспаха само във въображението ни :D А иначе всеки крал на Чосон би имал правото да вземе лъка, защото щом е станал крал, значи е избран от боговете. Силата в случая не се предава по кръвна линия, синът му трябва да бъде и крал.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това прочетох при руснаците, малко по подробно описание на историята, ако някой иска да прочете:

 


И Рин (Чонг Ил У) - наследник принц, "лошо момче”, раздиращ се от вътрешни съмнения, отхвърлил богатство и почести, за да живее свободно. След една случка придобива способността да вижда свръх естествени същества. Сам, доброволно става член на Нощната стража и в избавянето от злото на света вижда своята жизнена цел. Сблъсквайки се с различни случаи по време на службата, виждайки какво тегло и лишения изпитва народът, И Рин започва да променя своята позиция по отношение на живота, пораства и помъдрява.

Му Сок (Чон Йонхо) - телохранител на принц И Рин.
Обучаван от малък на бойни изкуства,
най-добрият фехтовач в Чосон. Не е многословен. хладен,
но въпреки това, жените си падат по него. Неговото ледено сърце започва да се топи при срещата с До Ха. Влюбва се в нея,
но разбира, че няма право, защото това означава да се бори срещу принц И Рин.

До Ха (Ко Сонг Хи) се явява наследница на племето Ма Гo, защитник на енергията на планината Пекду в течение на няколко поколения. Топло и добро момиче, което отива в Чосон, за да намери Нощната стража, на когото е съдено да измени съдбата на племето Ма Гo. Притежаваща свръх естествената енергия на планината Пекду и може да общува с природата.
По иронии на съдбата се заплита в любовен триъгълник с И Рин, горещ, като огъня, и неговия студен като лед телохранител -
Му Сок.

Пак Су Рьон (Со Йе Джи) - дъщеря на съдебния изпълнител-
Пак Су Чонг, въпреки сладкия си и невинен вид в крайна сметка, желае да стане жена на принц И Рин, при това на всяка цена.
Затова за нея До Ха, е като трън, пречаща й да получи това,
което иска.

Чо Санг Хон (Юн Те Йон) - командир на Нощната стража.

Принц Кисан (Ким Хьонг Су) - незаконен принц, хвърлил предизвикателството на своя по - малък брат
в борбата за трона.
Садам (Ким Сонг О) - екстрасенс, поклонник на змея, чудовище, живеещо дълбоко в сърцето на планината Пекду, явяващо се митологично същество. Този гигантски змей, изпълвайки се с енергия, се превръща в дракона. Са Дам се опитва с помощта на своята власт да възроди дракона, за да стане Властелин на света.

В младостта си крал Хеджонг (Че Уон Йонг)става легендарен народен герой, след като заедно с другите членове от Нощната стража побеждават чудовището от планината Пекду,
спасявайки жената пазителка на енергията на планината Пекду, която се влюбва в него от пръв поглед.
Хеджонг е добър крал и баща за своите синове,
но "подаръкът проклятие" (дар да вижда призраци) в края на краищата го превръща в зъл тиранин.

Взаимоотношения:

19253570.jpg

 Може да има разминаване в иманта с тези от превода на сериала.

 

 

Сега още проследяваме историята - младостта на крал Хеджонг, бащата на И Рин. 

 

Да, сериалчето си е направо приказка, за лошото чудовище-змия, което искат да превърнат в дракон, за да управляват лошите света

вечната борбата - между доброто и злото. Да и ефекти си има и страховити моменти.

За играта нямам забележки, но визирам антипатични лица. Чакам завръзка, интриги, и стряскащи изненади :28558::beer: ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми се върти в главата, че бях прочела някъде за принц-менте, че всъщност ще е подменен, а не е истинския принц И Рин, но може и да се лъжа..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и това да го има, да се смени/сменят/ с някого, щот не може да изтърпи тиранията на баща си..., да поомешат малко вече познатите приказки ... :28558: :28558: :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превюто-

  Уаууу...

 

Новата серия, доста въображение трябва, да се разбере, кой кой е и за какво се бори.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата серия до половината си беше голяма драма,но след като вече ги дадоха пораснали децата, малко се посмях с младия принц.Очаквам поне в началото голяма комедия с  мъртвите,сигурно ще му помагат иначе, защо ли  ще се връщат от отвъдното. :mellow:

Ей, по онова време вече  е имало слънчеви очила,а пък да не би корейците да са ги изобретили . :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, това е такава мешавица, че нищо не разбрах, даже кой кой е.

Докато схванем кой кой и то ще свърши...

Нещо голям бъркоч се е получило, твърде наивно някак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де,аз нещо не мога да разбера,

министър председателя има не само дъщеря, а и син така ли?Останах с впечатление от  предната серия,че  това момче  говори с дъщерята на министъра  на Вие и ,че я харесва.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де,аз нещо не мога да разбера,

министър председателя има не само дъщеря, а и син така ли?Останах с впечатление от  предната серия,че  това момче  говори с дъщерята на министъра  на Вие и ,че я харесва.

 

 

 

Аз не видях син в цялата работа, ама може да съм пропуснала. Дъщеря има и кралицата-майка го кара да я ожени за принц Рин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах,че кралицата -майка  иска да ги ожени.

 

 

Имам предвид Moo Seok/който ще бъде бодигард на принца/. Върнах няколко пъти да изгледам точно момента когато шаманката питаше  някакво момиче за него,тя и обясни,че бил свързан с министър-председателя.А дъщерята на министъра го нарече орабани//така го чувам/,а руснаците са го превели- брат ми.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах,че кралицата -майка  иска да ги ожени.

 

 

Имам предвид Moo Seok/който ще бъде бодигард на принца/. Върнах няколко пъти да изгледам точно момента когато шаманката питаше  някакво момиче за него,тя и обясни,че бил свързан с министър-председателя.А дъщерята на министъра го нарече орабани//така го чувам/,а руснаците са го превели- брат ми.

 

 

 

 

Възможно е тогава. Oрабони по принцип го ползват и като "батко" (т.е. не е задължително да имат кръвна връзка). Т.е. това е ретро версията на оппа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tвърде много очаквах, и не съм изгубила все още надежда,

За мен детска приказка,  за деца на възраст от 2 до 12 години.

Значи министър председателят ли, премиер министърът ли, съдия изпълнителят ли, изобщо къв  то е там в крайна сметка, по нататък ще разберем точно,

има само дъщеря, която на всяка цена иска да се ожени за  истинския принц.- И Рин, ма той си хареса вече До Ха, и оназ ще и стъжни животеца предполагам.

Призрачният персонаж, мъртвите приятели на И Рин, го пазят.

И Рин, като гледам е израснал пройдоха, но ще има метаморфоза... Дам, именно затова Кралицата -майка иска да ги ожени, според мен де. -_-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и 4-ти епизод и не ми стана едно ясно- шаманката остана ли жива или не се знае  още, може и да са я показвали, защото този лошия, който иска да съживи дракона май говореше в трети еп. с някаква жена, но от толкова промени след 12г. не помня тя ли беше? И още тоози същия ( за лошия говоря, че не им помня имената) ли изпраща нарочно кошмари на краля или той си  не си е малко в ред?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е симпатично и разтоварващо, а песента на EDEN - A new hope  е велика. В състояние съм да я слушам само нея по цял ден.  :)

 

за andi11

 

Определено онзи шаман Са Дам, последовател на бога Дракон дрогира краля с онези изпарения дето му праща (не че има особенна нужда, кралят и без това страда от раздвоение на личността). Бившата шаманка на Бек До мисля, че е представящата се за китайка, която е с него. В случая той не може да я ползва за съживяването на дракона, защото според мен е загубила способностите си, затова беше особено доволен като срещна сестра и.

В по-горен пост питаш за сексуалните мераци на шаманката ;) . Чувала съм и съм чела (до колко е вярно не знам), че когато жените шамани изгубят девствеността си губят и силите си да общуват с духовете. Нали знаеш, онези глупости за чистотата на духа и тялото. Затова когато даде гривната на сестра си каза, че тя вече не е шаманка. Вероятно целта й е била да се отърве от Са Дам (с хубавия гласец), а средството което избра...е, беше първото попаднало пред очите й. :28558: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия 10 серии наливаха от пусто в празно, добре,че в 11-та, решиха да ни разкажат накратко за какво иде реч :28558: , май от 12-та ще започне действието :896767: , отивам да проверя- пусти инат.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да схвана ролята на бастуна. Само се разхожда, гледа малоумно и нищо не прави. Май само за красота са го сложили...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...