Към съдържанието

Снимка
* * * * * 4 гласа

Проблеми с форума и сайта

• Влезте в профила си за да пишете
216 отговора на тази тема

#201 bealonenomore

bealonenomore

Млад господар

• Ст. модератори
  • 144 Мнения:
  • Местожителство: Шумен

Публикувано 31 декември 2016 - 05:38

В момента субтитри не могат да се теглят, тъй като се прави профилактика на сайта.

Проблема със сриването на страницата и аз го имам, когато влизам през Cyberfox. От няколко дни пробвам през Chrome и всичко е наред. Пробвай с друг браузър.

Весели празници!

• 1

#202 kcekce

kcekce

Дзен-нудист

• Ст. модератори
  • 1547 Мнения:

Публикувано 07 януари 2017 - 01:53

Абе напоследък новонаписаните ми мнения ми чегъртат поне по минута-две, докато се публикуват. Мислех си, че е временен бъг някакъв, ама продължава бая време. Само при мен ли е така?

• 0

#203 Ragnos

Ragnos

Чугуле

• V.I.P.
  • 3906 Мнения:

Публикувано 07 януари 2017 - 10:09

Само при тебе. ;) За много години!

П.П. И при мен е така. Не съм публикувал мнения отдавна.

• 0

#204 kcekce

kcekce

Дзен-нудист

• Ст. модератори
  • 1547 Мнения:

Публикувано 07 януари 2017 - 11:34

Хаха, не е от моя телевизор, значи;) За много години  :panda-145:

• 0

#205 Blue_Moon

Blue_Moon

Млад герой

• Ст. модератори
  • 953 Мнения:
  • Местожителство: Своге

Публикувано 07 януари 2017 - 05:04

И при мен е така. :) Последната седмица особено много ми бави при пускането на мнения или лс.

• 0

#206 debil4e

debil4e

Пазител

• Потребители
  • 979 Мнения:
  • Местожителство: ту тук ту там

Публикувано 07 януари 2017 - 05:14

При мен също  и това е от няколко седмици, най-зле е вечер, но мислех, че просто тогава има повече хора или че проблема е при мен. Понякога дори не показва дали мнението е постнато и натискам втори път бутона "публикувай" и се поства поне два пъти. Добре, че стана на лични и оттогава не натискам втори път преди да проверя дали е излязло.

Ето пак сега, трябваше му повече от минута, почти две да отчете, че мнението е постнато в темата, но когато отворя форума в отделен прозорец то е налице.

Този пост е редактиран от debil4e: 08 януари 2017 - 10:12

• 0

#207 ukio

ukio

Дорама фен на годината

• V.I.P.
  • 6557 Мнения:

Публикувано 23 януари 2017 - 08:29

Колко време ще трае профилактиката за субтитрите? Някой знае ли? Хората се чудят, защо няма достъп до тях. Току-що видях подобно запитване в мрежата.
  • 0

#208 Yoyo_ko

Yoyo_ko

Пълководец

• Покровители
  • 315 Мнения:

Публикувано 23 януари 2017 - 02:23

Вчера мислех да питам дали и други имат проблем при пускането на мнение. При мен цикли по митута-две. От доста време е така, не че е болка за умиране, но е леко дразнещо.

• 0

#209 Sierra

Sierra

Всевиждащата

• Ст. модератори
  • 2803 Мнения:

Публикувано 23 януари 2017 - 02:55

Нов пост или мнение като цяло? Ако е просто за мнение, проблемът е в твоя телевизор. Изчисти си кеша (Shift + F5) и пробвай пак. Ако е нов пост с картинки, може и да се позабави известно време, но 1-2 минути говори за някакъв проблем при теб. 

Edit: явно е повсеместен проблем, но в момента нямам достъп до админ акаунта, така че ще погледна по-късно. Междувременно всички да си клирнат кеша, това забързва малко работата. При мен даже доста.

• 0

#210 Yoyo_ko

Yoyo_ko

Пълководец

• Покровители
  • 315 Мнения:

Публикувано 10 февруари 2017 - 11:16

При опит да отворя темата за Tomorrow with you, излиза следното:

"Warning: mysqli_query() [function.mysqli-query]: (HY000/3): Error writing file '/tmp/MY5LQODo' (Errcode: 28 - No space left on device) in /home/easterns/public_html/forum/ips_kernel/classDbMysqliClient.php on line 234

www.easternspirit.org Driver Error"

Само в тази тема се появявя. Другите си ги зарежда нормално. Само при мен ли е проблема?

• 0

#211 Sierra

Sierra

Всевиждащата

• Ст. модератори
  • 2803 Мнения:

Публикувано 10 февруари 2017 - 11:53

Има проблем или с базата данни или с хоста, още не се знае. Сега търсим причинителя, надявам се утре по някое време да имаме инфо.

• 0

#212 bekata

bekata

Млад герой

• Потребители
  • 40 Мнения:
  • Местожителство: Русе

Публикувано 01 март 2017 - 07:18

Колко време ще трае профилактиката за субтитрите? Някой знае ли? Хората се чудят, защо няма достъп до тях. Току-що видях подобно запитване в мрежата.

И аз много се интересувам кога ще имаме достъп до субтитрите. За много от преведените драми няма сиид в бг тракерите и ги тегля от чужди тракери. Въпреки, че не ми е проблем да ги гледам с руски или английски субтитри, все пак съм българка и предпочитам родни субки. Освен това вашите субтитри не са качвани в други сайтове и няма алтернатива от къде да си ги набавя. Вече трети месец няма достъп до тях. Завинаги ли са загубени или ще бъде върнат сайта със субтитри?

• 0

#213 helyg

helyg

Пълководец

• Ст. модератори
  • 323 Мнения:
  • Местожителство: София

Публикувано 01 март 2017 - 07:24

Субтитрите ще бъдат налични в обновения сайт, когато бъде пуснат. Няма да има никакви загуби от тях. Запазени са всички. Ако на някой конкретен филм или сериал са ви необходими, и не само на вас, а и на всички останали, които се интересуват от въпроса, пишете лично съобщение на параб със заглавие и едно имейлче, където да ви ги изпрати.
  • 0

#214 kitket

kitket

Пазител

• Потребители
  • 674 Мнения:
  • Местожителство: Кърджали

Публикувано 15 април 2017 - 09:15

Тя пък, parab, не можела вече да получава съобщения ми се изписва, каквото и да значи това. Щях да моля за субтитрите на Oh My Venus и Bromance - реших да си подсладя още повече празника с тях. Пробвах онлайн, ама то качеството хич го няма, а и нета ми често не е това, за което плащам, да му се не види. Не е проблем кога ще ги получа, щото аз /"Сети се Мара да се побара"/ по празниците баш се сетих, а и изобщо да не получа нищо пак не е фатално. Та ако може някой да ми ги изпрати на kitket@abv.bg, ще съм много благодарна. Сега отивам да боядисвам яйцата, приятен ден на всички и весели празници!

• 0

#215 helyg

helyg

Пълководец

• Ст. модератори
  • 323 Мнения:
  • Местожителство: София

Публикувано 15 април 2017 - 11:53

kitket,
торентите в мастерс и на двата сериала съдържат и субтитри освен видеото, няма нужда за тях от допълнителни линкове. Пробвай оттам да ги дръпнеш. ако случайно нямаш регистрация, мога да пратя покана.
  • 0

#216 kitket

kitket

Пазител

• Потребители
  • 674 Мнения:
  • Местожителство: Кърджали

Публикувано 15 април 2017 - 01:02

Там пробвах, но нямаше никакъв сийд, затуй го бях отписала. Сега опитах отново, този път тръгна да видим докога. Благодаря, че ми напомни, helyg!

• 0

#217 parab

parab

Носител на "Daejong" 2011

• Ст. модератори
  • 2405 Мнения:

Публикувано 17 май 2017 - 06:13

Днес, между 1.30 и 2.30 е имало техническо прехвърляне и има позагубени мнения от този период.

И аз самата го изпитах, като отговарях точно тогава на Кидо.

В тази връзка се надявам до 2 седмици да сме готови с ъпгрейда на форума, сайта и достъпът до субтитрите да е наличен за всички.

• 3