Jump to content

The Romantic and Idol


Recommended Posts

Нещо ми се струва, че доста бързо се движат нещата и се чудя дали няма да са само 4 еп., както е

бил заплануван сезон едно в началото.

 

Колкото до отминалия епизод

 

 

Мисията с прегръдката беше доста неловка при повечето, като изключим Yewon и Minhyuk.

Не успях да разбера защо Jonghun е избрал точно тапа :blink: (не че е лошо да е тапа, но от тапа, до само обикновена тапа има разлика), но както и да е. Признавам му иначе беше оригинално.

Единствено в този сезон все още не ми харесва, че дават някои доста повече от останалите.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kaто съдя по коментарите и по това нещо май ще е този дето днес излиза и другата седмица още един и край..За жалост поне засега няма потвърдена информация за 3 сезон...Надявам се да има де...Също не знам как вървят и рейтингите на 2 сезон

 

mjtgu1.png

 

 

Сега успях да го изгледам епизода от 20 януари 3(4) дето се пада .Не знам не ми харесва

 

 

При изборите..Yewon и Лидера... хахахахах Просто той и се натрапва а на нея и странно ...На Джина също и беше странно ...На Кевин също ..Само Н и макнето на Two x как се радвахаа...Да видим и мисиите с целувките .....хаха колко и дано да дадат продължителни моменти на другите ...Защото искам и техните двойки хубаво да ги представят ..С нетърпение очаквам днешния епизод

 

 

 

 

Доколкото разбрах сега ще правят така момчетата да избират дадена песен и което момиче си я хареса да излиза...И другия път ще е стаятата с откровения и крайния избор

СЛед изгледания епизод от 20 януари мисля, че крайния избор, че ще стане:

 

 

Yewon & Minhyuk

Jiwon & N

Kevin & Eunyoung

G.nA ще си остане при Jonghoon ..Но дали ще я избере както стана при JB и SeungA ,,,Или ще останат соло ще видим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес успях да намеря време за епизода от 27/1

 

 

Срещата на Джина и Minhyuk протече много добре..Виждаше се колко беше спокойна,тя ...Пък и двамата са от един и същ лейбъл и се вижда и според мен задружието им, както при Yewon & Keвин в първите епизоди..

Jewon пък как се зарадва на тази двойна среща хахах между нея и N и Джина и Minhyuk...Н пък как загрижно си даде горнището на Jewon ..Jonghoon май се опита да размърда отношенията между Yewon и Мinhyuk....

 

Ah Nice guy...Колко хубава вметка...хаха май ще си го гледам отново .. За мен мисиите с целувки...

 

 

Еunyoung & Кevin бяха с целувката,която най много се докосваше до реалното изпълнение ..Много красива и как я хвана леко за лицето ..Беше наистина красива гледка..Хареса ми също позата им ТИТАНИК ...наистина невероятно как я беше хванал

На Jewon и Н беше също хубава..Можеше да бъде малко по хаха нз това избягване на N haha

Minhyuk и Джина до последно се опитвах да си представя как би изглеждала..Но Джина ми разби представите браво на жената ...Така се прави хаха <3 Беше супер мило от нейна страна а с изражението на Minhyuk просто разбиха представите за целувка хаха

Yewon И Jonghoon..Той как се израдва като трябаше да я целуне отново..И после и той избяга хахаха..Мисията която Yewon му даде беше и тя хубава, но пък ми беше странна..Заради тази мисия ли решава накъде ще се наклони нейния избор?

 

 

хаха имаме определена съдба след като Yewon видя май прелитащите птици ...

 

Музикалната мисия.и какво се случаше:

 

 

Minhyuk уби момчетата с избора си на песен хаха. Всички как танцувахах ..Но пък при излизането на Yewon Minhyuk как още повече светна..

Jonghoon.. и Джина отново сооооо странно ...Май на нея хич не и хареса....Но пък Jonghoon го беше направил с доста голям замисъл...

Стана ми мъчно и когато Jonghoon.. започна да върви с Minhyuk и Yewon а пък G.na остана назад..Дилема беше доста добре пасваща песен на ситуацията..

Кевин горкия остана сам..Аз бих избрала неговата песен...Просто горкия много гадно се получава при него ..Еunyoung пък усещала гхаха сладурано излезе бе...Махни се от Н

Еunyoung тъкмо беше се зарадвала когато излезе и видя N и бам Jewon......Еunyoung го прие твърде лично..Макар,че мисля,че той го направи точно защото не иска да си развали приятелството с Еunyoung защото те си се познават от вън много преди предаването..

Как го проклинаше.....Ето го и момента който тя му предложи да му направи любимата и хранаа..

Онези другите 4терима какво правят заедно ..ах ах Minhyuk & Yewon haha

 

 

 

Наистина финала ще е доста труден и странен..Но се надявам моето мнение да съвпада, защото така ще бъда най радостна хаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесват ми задачите които поставя предаването на известните личности ... да се хванат за ръце , да се прегърнат, да се целунат по челото , да се носят на конче или когато се срещат дадениете двойки - мястото и времето :D :D предаването се опитва да прероди романтиката у всекиго ... :emote_kiss3::es:

The-Romantic-Idol__79.jpg

tumblr_mewfmlOWUR1rmvc1lo1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да изкажа мнение и тук, защото днес изгледах втория сезон и всички негови 6-ет епизода. Радвам се, че попаднах на предаването, когато вече е приключило (преди броени дни), защото нямаше да изтърпя да чакам седмица по седмица епизодите. Изгледах този корейски сериал (точно на това го оприличавам и ще обясня защо) и с големи превъртания.

Групите, от корейците, от които се интересувам (слушам музиката им) са F.T.Island, 2AM и BEAST. Запозната много добре с тях и ми харесва това, което правят. Тези дни се зарибих да гледам We Got Married, заради включването на Jung Jin Woon и от сайта, който ми посочихте, забелязах и шоуто The Romantic & Idol.
Веднага засякох Choi Jong Hoon, лидера на F.T.Island. Всички останали участници, абсолютно нищо не ми говореха, за първи път дори разбрах за групи като VIXX и Jewelry. Нещо ме избута, като че ли, накара ме да стартирам първи епизод (а и разбрах, че са само 6-ет) и да видя за какво става дума и тук, макар че виждайки самото име на шоуто, ми "замириса" на режисирана и тук корейска романтична драма. Започнах да гледам и не усетих кога свърши първи епизод. Запознах се и аз с нови лица от к-поп-а и веднага точно Choi Jong Hoon (може би и защото харесвам групата, имам големи впечатления от него от други изяви) и момичето Ye Won ми станаха най-симпатични.

Разбрах, че той я харесва. Ясен ми беше вече и сценария на любовния триъгълник, който вкараха с Min Hyuk и кой все пак ще избере тя на финал. Това, което направи Jong Hoon с огърлицата-тапа, беше оригинално и ме изненада. Нещо, което на мен много ми хареса, още повече, че и сам я бе направил. Винаги ценя положения труд, дори в най-дребните и незначителни на пръв поглед неща. Жал ми стана, че тя така и не го избра, но все пак при третия опит с блузите и това стана. Станаха ми симпатични двамата с Ye Won и не ме отегчаваха, но признавам си, че превъртах много на другите двойки. Тъй като всичко ми е още прясно, от днес, реших да споделя и разочарованието си от финала и този, който избра тя. Е, гледах, гледах, стисках му палци, но...
То не беше чакане на отговор, то не бяха реклами, то не беше чудо, влачене, протакане, за да видя на финал, че все пак е предпочетен Min Hyuk, въпреки че от всичко, което бе казано и направено, след разговорите в стаята преди финала, мислех, а и очаквах съвсем различен отговор от нея.



Та, така... Поне видях Choi Jong Hооn и научих за някои от к-поп звездите в Корея. Цял корейски сериал си беше това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и първи сезон на The Romantic and Idol. Изкарах ги отзад напред, но това не е от значение. Тук корейския сериал поне нямаше драма на финал, както във втори сезон и имах възможност да наблюдавам повече всички четири двойки, докато сравнявайки с това, което видях от втора част, където всички камери бяха носочени към любовния триъгълник и прецаканата мома, тук всичко премина доста приятно, като изключа поведението на моменти на Im Jae Bum (JB).
Mir изобщо не ме изненада с държанието, с това, което споделяше или с реакциите си. Гледала съм го достатъчно и в други шоу предавания с MBLAQ и винаги ме е оставял с впечатление, че се държи като хлапе, в повечето време приятно отнесен. Jun K. обаче ме изненада много приятно. Познавах го само като лице, като име, но нямах никакви други впечатления от него до това предаване. Страхотен и като хьонг и като оппа, а и бе най-голям от всички. Браво, на него със сигурност вече ще гледам с различни очи.

Любима двойка от начало до финал бяха и си останаха Nam Jin Hyun от 4Minute и Park Hyung Sik от ZE:A. Наистина момчето имаше право, сега не знам дали е било сценарий, но имаше и някаква съдба (дали?). Много симпатични ми бяха през цялото време и тя и той (това с песента на групата му, която тя избра да бъде пусната и всички веднага се досетиха, много се смях в тази сцена с Mir, който викаше от къщата, хаха).
Момчето от JJ Project - Im Jae Bum в началото, като че ли се държеше резервирано, най-малък от всички, след това се опитах да го разбера, след като видях и към коя точно се беше насочил, но пък решението му на финал изненада и мен.
Но наистина Jun K. за мен бе най-добър от този сезон при мъжете. Харесаха ми и като двойка с момичето. Батко беше на ниво през цялото време.

Зарибих се с това корейско предаване (много по-добре ми действа от корейските сериали), така че ще се радвам, ако споделите за евентуален трети сезон, когато се появят новини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 3 сезон през януари още прочетох някъде,че ако ще се излъчва ще е през Март..За да има лека почивка между епизодите и сезоните..Днес попаднах и на друга статия където пишеше,че провеждат кастове и се приготвят за снимки...Тъй,че ако има нещо за 3 сезон то ще е към март месец ("уее малко остана" хаха)

 

За втори сезон...

Да не беше със същия аромат ако мога така да се изкажа на първи...Тук имаше много повече мъки...Дразнеше ме,че наблягаха най вече върху Jong Hoon & Yewon & Min Hyuk...Да Джина и Jiwon също се появяваха впоследствие и N заради Jiwon ...Но къде бяха Kevin и Еunyoung ... Даже Кевин го нямаше на последната разходка излизане... Спомням си,че в първи сезон и JiHyun я нямаше, но тя сама беше заявила,че ще си бъде в стаята макар,че май засякох,че тогава е имала някъде изпълнение ...Както и да е ...при Кевин все едно не беше в цялата картинка ..Да срамежлив беше но пък чак толкова за да режат от цялото предаване...Изкефи ме момента където Джина и Jong Hoon разказваха страшни истории и всички бяха обзети и Кевин (явно спеше, ама защо спи тогаз хахаах) та как излезе и всички се стреснаха..

Определено имаше хубави момент, но единствено,че наблягаха много на централната тройка...При първия сезон с нетърпение чаках всеки следващ епизод да го коментирам с приятелка, но при 2ри също имаше вълнение,но май не беше толкова голямо..

 

И двата сезона ни показаха много ..Радвам се за всички двойки от първия ..Радвам се и за двойката от втори сезон...Исках Kevin да беше останал при Еunyoung ..Той знаеше,че Jiwon няма да го избере и пак отиди при нея..Зарадвах се и на факта,че отиде при Еunyoung и я прегърна...

 

Иначе има много снимки след предаването как различните идоли се срещат и поздравяват поне всички опитаха нещо ново и имат нови запознанства...

 

Малко новини снимки истории след снимките на предаването най вече с участниците от 2рия сезон ...ахах Ще се помъча да открия неща с сладурите от 1 сезон

 

 

Н и Еunyoung промотират по едно и също време ..Той On and On ..Тя Ring Ma Bell ...Той беше пуснал тази снимка със следния текст:

Eunyoung-ah!! Ennyong!!!@.@!!!!! You know that oppa doesn’t hate you~~ right??!! It’s nice to see you while doing activities together~~~ㅋ

tumblr_inline_mikbzc5Mei1qz4rgp.jpg

 

Една две седмици пък по ранно имахме снимка на N и Jiwon ..Toй тогава започваше с промоциите на On and On ..А тя помагаше при живите изпълненията на Baechigi с песента им Shower Of Tears

 

tumblr_mgtdjo3toH1rxvwdzo1_500.jpg

 

Yewon и Minhyuk имаха специална фотосесия за TVdaily ..послучай Лунната нова година

tumblr_mhzsunVGDk1s1wstto3_1280.jpg

 

Още снимки

 

tumblr_mhzsunVGDk1s1wstto1_1280.jpgtumblr_mhzst4f2NN1s1wstto1_1280.jpg

tumblr_mhzsunVGDk1s1wstto2_1280.jpgtumblr_mhzst4f2NN1s1wstto2_1280.jpg

tumblr_mhzst4f2NN1s1wstto3_1280.jpgtumblr_mhzst4f2NN1s1wstto4_1280.jpg

 

 

 

Отборите на Mir и Hyejeong на игрите на MBC Idol Star Athletic Championship 2013 са били едни до други..

 

tumblr_mhnp9nGRJo1s1wstto1_r1_1280.jpg

 

 

Съшо така от сезон 2 ... Jiwon не е участвала в игрите но е успяла да намери Eunyoung и Minhyuk да се съберат и да се снимат заедно

 

tumblr_mhetx6agQ61s1wstto3_500.jpg

tumblr_mhetx6agQ61s1wstto1_500.jpgtumblr_mhetx6agQ61s1wstto2_500.jpg

 

 

 

 

Jiwon също е успяла да събере и Eunyoung и N..N също не е участвал а само е гледал ..

 

tumblr_mheu39BLZd1s1wstto1_1280.jpg

 

Да спомена Jong Hoon и Minhyuk бяха от един отбор на тези игри и техния отбор спечели

 

При JiHyun за пореден път казва,че няма нищо по голямо между нея и Hyungsik освен една хубава noona-dongsaeng връзка

 

Той пък е дал интересни отговори за едно интервя As we were shooting for the program, there were some feelings developed”, while giving out a heartwarming smile.“As we were shooting, there were feelings felt. I felt interested in knowing more about the other party. Nam JiHyun was the best. She was kind too.”

Но Крайния резултат е бил: No”, and continued, “We are in that type of relationship where we give support and advice to each other. Lately, noona contacted me and said that she watches KBS drama ‘Sirius’ in which I’m acting in.”...

 

Hyejeong също е имала интервю наскоро ..Ето какво е отговорила..Че не ми се превежда хаха

 

Hyejeong also opened up about her experience going on fantasy dates with fellow idol stars on tvN‘s ‘The Romantic & Idol‘, revealing, “At first I went with the feeling of ‘I should have a good time and come back’, but after filming day after day, I started to feel burdened. After having a good time with each other as if [going on a college trip], when the staff asked who will I choose during the interview I went blank. Although it was a broadcast, I was too comfortable and [energetic], and I think that I should have been a little bit more careful.” She also revealed that she does not go into the KakaoTalk chat room with the other guests from the show due to the fact that she doesn’t have a cellphone, adding, “I don’t know what they talk about in there.”

Hyejeong also revealed her goal to film action scenes. “I’m not athletic, but I think it will be a rewarding [experience]. Although it may be difficult to film even one scene, I will probably feel like I accomplished something.”

 

Yewon пък беше публикувала в туитъра си наскоро песента на Еunyoung - Ring Ma Bell и беше казала да ги подкрепяме много ..

 

Vixx- N и Jewelry-Yewon наскоро са били заедно водещи на музикално предаване

 

3fmsm.jpg

 

 

Също така и Yewon, JiHyun и още едно момче от ZE:A - Dongjun ще участват в обща драма..

 

30t1cax.jpg

 

 

 

И да завърша с любимото ми движение след края на 2 ри сезон....Дано има още такива сладури

 

tumblr_mhvl05f1I51r9movpo1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра новина, щом ще има и трети сезон съвсем скоро. Ще гледам със сигурност. Бих се радвала този път, ако видя някое от момчетата от BEAST.
Choi Jong Hoon през цялото време се открояваше за мен, знам ли, това че го познавах. Много се смях в сцената с избора на песен, когато Min Hyuk излезе пръв, а Jong Hoon, N и Kevin останаха в стаята, чуха избора му и реакцията им след като разбраха, че групата е FinKL.
Снимките на Ye Won и Min Hyuk са хубави. Благодаря, че ги сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост няма и следа от 3-ти сезон с Идоли...Нито пък съм засякла някъде и друг сезон на оригиналния The Romantic...


Но пък за радост на много фенове доста,често някои от тях се засичат по различни промоции..


Hyungsik пък на 8 февруари беше MC на предаването на MUSIC CORE и ни изненада снимка и следни текст:


 


"I finished up as the ‘Music Core’ special MC safe and sound today~! But today!!


I met up with my ‘Romantic Idol’ members! GOT7’s JB! AOA Hyejeong! Rainbow BLAXX’s Seung Ah! All of their stages are cool, pretty, and sexy no joke!!" 


 


tumblr_n0pcvs5kdq1qi52hpo1_1280.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...