Jump to content

The Romantic and Idol


Recommended Posts

tumblr_inline_mf98cd0T7a1qkawyv.jpg

30353C55E0D64569A84C2CA534F3487E.jpgScreenHunter_014.jpg30000064546_700.jpg
5629175p.jpg




Предаването си започва своето първо излъчване на 11 февруари 2012. В първите два сезона се появат обикновени хора, които искат да се запознаят с други мъже и жени..Доколкото се разрових и двата сезона са били в продължение на 12 епизода..Като първия е бил заснет Хърватия а втория сезон е бил в Турция ..И за двата сезона няма английски субтитри..Самите епизоди също не се и намират много много..Това са хората, които са участвали в сезоните..Всички участници са между 20 и 30 години.

5629163R.jpg
Другия сезон
5629172t.jpg


 


3-ти сезон е обявено започванто си на 11-ти Ноември... Сериите ще се излъчват всяка неделя 22:50 корейско време.

СЕЗОН 1 с ИДОЛИ

3тия сезон обаче променя формата си..и става ‘The Romantic & Idol ..Четирима мъжки идоли и четири женски идола заснеха своите романтични моменти като ходеха на кафе, на пазар, готвеха заедно ...Заснемането траеше 4 дни и 3 нощи на остров Чеджу...Да спомена , че около тях няма нито техните мениджъри или нещо подобно.. Свободни са и са заобиколени само от екипа на шоуто.. Младите айдоли, които видиждаме през първия сезон са :

Junsu (2РМ), Mir (MBLAQ), Hyung Sik (ZE:A), JB (JJ Project), Nam Ji Hyun (4Minute), Seung Ah (Rainbow), Jae (Fiestar) и Hyejeong (AOA).
121020-the-romantic.jpg


20121125_seoulbeats_romidol1.jpg


СЕЗОН 2 с ИДОЛИ

Той имаше своето превю в края на 8 епизод от сезон 1..Така,че ако искате да почвате 2 сезон хубаво е да изгледате последните 16 -17 минути, защото там са представени участниците,там се виждат и първите им интервюта..На 6 януари започва официално излъчването на 2 сезон ..Сериите се излъчват всяка неделя 20:50 корейско време.

G.NA, Jewelry‘s Yewon, SPICA‘s Jiwon, and TWO X‘ Eunyoung as well as F.T. Island‘s Jonghun, BtoB‘s Minhyuk, VIXX‘ N, and ZE:A‘s Kevin
tumblr_meo0ayMRjT1riuz4po1_500.jpg

Всички епизоди можете да ги намерите в kshownow и даги гледате онлайн
Първия сезон има общо 8 епизода....

СВАЛЯНЕ



 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е едно от предаванията, които следя. :)

След като изгледах и 6-ти епизод, мисля че знам със сигурност вече, как ще се развият нещата,

но въпреки това ми е интересно и нямам търпение за новата серия.

Хубавото е, че няма да пропуснем епизод т.е последният ще се излъчи на 30 декември.

 

Да се надяваме, че втори сезон наистина ще има, че ще ми е малко мъчно, ако приключат само с този. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май разбрах още от 4ти епизод хаха..Иначе според мен двойките сега..и за накрая ще са най - добрите...Да първите срещти двойките също бяха яки...Но сега всички си подхождат..Искам да набия от време на време ДжБ, но му викам айде все пак е бебе ново му е по такива предавания...

 

Радвам се за шоуто защото аз съм маниачка по събиране на различни идоли ...Просто всеки, който ми е симпатичен трябва да си има някой до него...Много по различно е и усещането от WGM...Радвам се, че промениха и формата и се радвам, че избират и симпатични идоли..Поне засега пък и ако са тези и за втори сезон..Дано и рейтинга да не падне, за да има още сезони ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено е по-различно от WGM. Вярно, че и тук имат сценарий, но усещането е друго.

То се подразбираше как ще са нещата, но след 6-ти епизод вече бях напълно сигурна. :D

Разбирам защо се държеше така ДжБ, но имаше момент, в който и аз му се издразних,

но нищо, както ти каза "ново му е по такива предавания".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми и начина на заснемането ...Мисиите досега също бяха много хубави..Толкова съм се смяла на младоженците...Не мисля, че е нагласено а че просто имат доооста сходни вкусове..Мир и той в 6 епизод уби Jihyun с думите му от заведението :

Къде е мъжа ти :Д???

Наистина искам и тях да видя като младоженции след време :д ..Абе исках още повече да продължи защото съм сигурно, че има още моменти които не са били показани ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам...все си мисля, че няма как да мине без някакъв малък сценарий.

Каквато и да е истината( с или без сценарий), едно е ясно, предаването е зарибяващо. :D

Иначе съм съгласана, че със сигурност доста неща са изрязали.

 

Тази реплика от негова страна наистина я стъписа :lol:

Двамата, Jihyun и HyungSik, са ми много сладки заедно.

 

Друго, което ми харесва в предаването е саундтрака. Песните са много подходящи.

 

И като сме на вълна Jihyun и HyungSik

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен саунтрака ми харесва..Също се радвам, че и пишат песните които пускат ..Защото някои за първи път ги чувах..Други съм ги чувала ама в момента не се сещах имената..

Аз преди да почне предаването намерих отнякъде и двата сезона ...И започнах да ги гледам..Единия донякъде го изгледах и що годе ми хареса ...Но другия нещо момите хич не ми харесаха и нз...Всичко беше много странно .Защото имах чувството, че се борят за парче храна :Д....

 

Много ми харесва гласа на HyungSik

 

И аз да подгрея и с една красива и детска версия на GANGNAM style

 

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го гледам. От двойките само Хьоншик и Джи Йон ме кефят искрено.

 

Иначе ДжБ го разбирам - в крайна сметка не е длъжен да си харесва нуната. Като се замислим, около нас има толкова хора, че изборът е бая голям, а тук изборът им се свежда до 4ма. Не, че не и състрадавам на нуната (Сънг А ли беше), но пък не можеш да харесаш някого насила. Това, че се държиш добре с него не е равносилно на влюбеност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Права си...А за новия сезон не знам кога почват, но защо имам чувството, че G.Na ще е в същата позиция на SeungA...Kevin много се радвам, че ще участва..Виждаме и четири дебютиращи младежи...Бе девойките и младежите от 2 предстоящ сезон са готини..Мисля,че ако почне ще е около февруари месец...

За Мир имах най малко надежди, че е му е мястото тук..Но пък с

Джей

са мега сладкии <3

 

И Спойлер 6 епизод...кончеее

 

 

tumblr_mfc2okm99l1qdx21do1_500.giftumblr_mfc2okm99l1qdx21do2_500.gif

 

tumblr_mfc2okm99l1qdx21do3_500.giftumblr_mfc2okm99l1qdx21do4_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, според мен, ако шоуто следва първи сезон, Джина добре ще се уреди. Нея я водят мацка пък и за корейска певица има бая гръд, та мъжете няма да й откажат. Още повече, че ми направи впечатление как всички момчета бяха навити на Джи Хьон отначало и според мен това е доста свързано с известността й. А Джина от мацките е най-позната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сигурно си права..Интересно ми е къде ще го снимат..дали ще са повече дни предстоят им..

Днес изгледах и 7 епизод със суб..(да изгледах го още в неделя без но това е друга тема laugh.gif ).
СПОЙЛЕР!!!!!!!!!!

 


.Този епизод също беше интересен много бяха сладки Minju и Hyejeong...И в стаята въпросите от негова страна как я изненадаха..Пък в колата тя като каза, че ще си пишат по имейл ми стана супер смешно..Джей и Мир хаха сладури...Мир я покани да види змията му лелелел ..Това е странно като знам, колко си обичат MBLAQ домашния зоопарк..И при тези две двойки ми намирсва на голяма любов..Jihyun как се притесняваше и размисшляваше какво ще правят извън шоуто..Сега разбрах, че и JB е бил романтик това с чашата беше много сладко...Но този кадър накрая където беше само чашата ме натъжи в същото време..И ми даде две насоки за мислене...
Или той е избрал да я даде на SeungA а тя го е сметнала за шега и я оставила..Или просто не е била за SeungA..Изборът на SeungA също ме очуди..Защото по време на срещата и с ИЗБОРЪТ И, който спомена те наистина не бяха на среща а просто на някакво събиране ей така :д...
Така като гледах този епизод се сетих, че в първите два сезона накрая не всички двойки се събираха..Значи застават пред дадено момиче/момче тези, които искат да са нея/него а останалите продължават ...И ако той/тя го прегърне значи е избран, ако ли не значи никой нищо не получава..


Сега помъчих се да няма много спойлери....Защото и сега се чудя кое да сложа в спойлери :Д
Благодаря на този, който ми е попълнил поста с линк за сваляне...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jihyun и HyungSik наистина изглеждат добре заедно.

Надявам се и след предаването да успеят да намерят път един към друг.

 

Тъй като накрая трябва да изберат задължително някого,предвид това, което й се случи,

не бях изненадана от финалния избор на SeungA.

Мисля че това беше нейният начин да излезе с достойнство от ситуацията.(щеше да е по-добре, ако не трябваше да посочи някого, но....)

 

Интересно ми е дали в следващия епизод ще ни покажат кого са избрали за стаята SeungA и Jai,

защото останах с впечатлението, че прекратиха нещата без да видим избора им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо, което намерих из един форум

 

Mir + Jei - A Taiwanese idol drama

 

Jun. K + Hye Jeong - A conventional Korean drama

 

Hyung Sik + Ji Hyun - A refreshing and subtle Japanese dorama

 

JB + Seung Ah - A typical mainland Chinese drama

 

Като се замисля наистина най добрия избор е просто ей така да избере някой..Но сега като се сетих за това какво е ставало там..може ДжБ да застане пред нея, но тя самата да не го избере..От една страна мисля, че Изборът на HyeJeong пред камерите ще е Мир, но Jun.K ако застане пред нея тя пак ще си го избере....

Там на седянката мисля, че може Джей да избере Jun.K за изборът в стаята..А тази подсказка, че SeungA е избрала ..... може него да е избрала за стаята..

Там, когато Мир разказваше за това кога e харесал Джей много сладко ми стана...Една връзка какво може да направи само :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес съобщиха, че вторият сезон ще започне веднага след първия, защото имало голям интерес към предаването т.е

още на 30 декември след финалния избор ще видим и първата среща на участниците от сезон 2.

Една снимка от предстоящия сезон :)

 

 

205bb77f79ad00d1.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като някоя запалена фенка отново гледах без суб...Края много ми хареса..Чудесен първи сезон..Много хубави бяха и момчетата и момичетата.Дано запознанството им трае дълго време..Пък сред време можем да видим някое друга звезда двойка с тях сред КПОП звездите..

 

 

Освен любимата на всички - Jihyun <3 Hyungsik ..Kaк тя си го чакаше и се надигаше на пръсти и как го гушна ..Да yсети се романтиката на тази двойка ; Jun.K & Hyejeong как се гушнааха как само прегръдки имаше ...Mir и Джей какви сладки бяха .Доколкото знам нали Мир е водещ на едно предаване All k-pop и там са гостували за празничното предаване Фиестар ..И МИр започнал да се черви и усмихва..Пък и Джей не преставала да се усмихва..

За ДжБ сигурно е осъзнал факта, че няма шанс с никое от другите момичета и затова остана със SeungA ..Ама после как тя го прегърна а той я хвана за ръка, и я зави..Приятно ми стана...

 

 

Пуснаха 16 минутно клипче на 2 сезон - децата..Това са профилите им в официалния сайт на предаването...На Мир имаше доста интересно описание...Исках и на другите да намеря, но не можах..Дано някой преведе и на тези

 

tumblr_mfuecwWHTm1s1wstto1_1280.pngtumblr_mfuecwWHTm1s1wstto2_1280.png

 

Значи първата среща на директорите и първи сезон е била на 3 октомври а на при втори е била на 16 октомври..

Джина ква сладка беше с тази качулка..Жалко ако не е могла тя да си избере среща ..А е взела това което е останало Yewon май каза нещо за BTOB - Minhyuk за нейн идеален тип , ама корейския не ми е никакъв език все още :Д ..Иначе през цялото време имаше доста изцепки от нейна страна :Д Jiwon (SPICA) пък спомена б2ст..Макнето - Eunyoung колко притеснително беше през цялото време ..Толкова сладка..Не пропусна Мир да спомене.При момчетата: Jonghun wow Еunji и Yewon ли каза или просто имам твърде голямо въображение..Кевин има мнго красива усмивка...Имам чувството, че е нашата Джей във втори сезон.....Minhyuk май и той си избра Еunji като идеален тип...N oт VIXX пък с неговото SNSD как се смути :Д ...Пак красиви срещи ще имаме <3 Hyungsik какви ли ги приказваше на Кевин :д И тъй като не можах се опитах да разгадая срещитете

 

 

G.na и Jonghun ще са заедно 100% смеха беше еднакъв :д

Minhyuk е на мoста, Eunyoung се качваше по стълбите с целувката

Yewon е на улицата или пък върви към моста ..

Кевин беше на улицата заедно с Hyungsik и Heechul (ако не бъркам)

N (VIXX) ще е в галерията

Jiwon не е я знам

 

 

Така ахх с нетърпение очаквам и превода и следващата неделя <3

 

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам и моите предложения за първата среща, така ще е по-интресно(колко ще познаем :D ).

 

 

 

G.na с Jonghun

Minhyuk с Yewon - на превюто, когато дават Minhyuk как чака, се вижда малко коса и синьо, а Yewon беше облечена със синьо.

Jiwon и Kevin - Jiwon е облечена с нещо бяло, а като дават кадъра с тълпата, виждаме някой с бяло, а до него и черно палто (Kevin беше с такова, а и бяха на улицата)

Eunyoung с N - само те останаха като свързах останалите

 

 

Ще бъде интересно и да видим, как ще се открият, тези които ще трябва да се намерят в тълпата,

защото ще трябва да го направят с помощта на телефон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успях да сваля по рано епизода от KShowNow, Започвам коментара на втория(първи) епизод от 2 сезон от предаването..Разбрахме вече какви са типовете, които харесват, видяхме и срещите, които могат да си избират вече е ред да вид как ще станат тези срещи хахах... Аз не знаех как да ги определя освен за една двойка...Аз давах само предложения кой къде :д Малко съм ги объркала ама тогава и не мислех много много :д, но пък Dark_Angel

 

Позна

 

 

Момчетата и момичетата отново ще са на красивия остров JEJU..

Oтначало самите визитки ми бяха много приятни ...Всеки с претенциите си ...Но пък и хубави кадри, който все още не излъчени дадоха..

 

 

Джина и Jonghun бяха ми странни на първата си среща хаха ..Мислих,че ще е много по спокойна, малко по отворена..Защото за мен тя не е типичната корейка.. Букета му беше един много хубав. От първия сезон май само МИр подари букет..Jonghun според мен малко по слъга с букета...Джина да не е получавала букети малко странно ..хаха..При тях получаването на мисията хаха как и двамата започнаха да си пият сокчетата ...Това с шала(онова сивото) как се изцепи хаха..Jonghun я научи да играе на любимата ми :"камък ножица хартия" хаха. Мениджъра на Джина и завиждал о не не хахах.. Попринцип не я следвал ама днес е дошъл с нея хаха изклюкари си всичко ...Jonghun как се подготвяше да и хване ръката .. Не ми хареса много това,че така показаха държанието на ръцете ...Но пък беше приятно това,че той и каза нещо тя се обърна и той тогава я хвана,,Напомними случката с SeungA и JB.haha.Вече си имаме и обща снимка лелел хаха.."Мамо съжалявам,,Мениджър и на тебе " хахахаха

 

Minhyuk и Yewon а не не няма такива ..Това е официално любимата ми двойка в този сезон и се надявам да останат и така до края ..Или поне да се изберат взаимно и в края хахахаха...Няма такъв образ като Yewon ... Бях я гледала в Invincible Youth 2‘. и ми стана доста симпатична...Горката колко пъти спомена за Minhyuk и като го видя на моста...Хаха не че не беше голяма паника преди това ..Но там беше връхта :д.. Но пък и той я спомена на интервюто което е добре..Хахаа с това а "това е Minhyuk " като започна да вика лелеле ...хаха

Въпроса на Minhyuk беше як.."Нуна ти защо дойде аххаха" Yewon от своя страна започна да се притеснява за интервютата и .хаа Какви комплименти какво чудо беше ..Yewon отново заби... "The girls? Just to think at all. Just think of since I’m here. Don’t even think of it, ok? "

Мисията: Yewon пак направи, че не го иска хахах, но истинската и реакция беше епик..Като излязоха на вън просто бяха няма думи за описване какво ли не не направиха хаха..Защо имам чувстовот,че тя искаше да се хванат с преплетени пръсти хаха.."Minhyuk: Your hand is really small. Yewon: Your hand is big. " а не какви разговори водят хаха..Кадрите бяха много сладки как се обърна и започнаха да си вървят .. На къде ли вървяха само те си знаеха хаха

 

Kevin и Jiwon ..този мъж е сам цели 8 години ...wow..Добре разбирам да няма време за срещи (но е дебютирал през 2009..Преди това е имал 4 години (да в тренировки и така нататък, нооо)..Hyun какъв беше сладък като говореше за Кевин ахха...Май някой иска да се среща доста често с Jihyun,че да си взима шофьорска книжка..Неговия букет ми направи впечатление,че е с най малко цветя,....Не знам другите бяха някак си огромни сравнение с този ;д;..Горките то с този телефон...колко пъти "Здравей" си казаха хаха..Песента - A Thousand Years (music) ,която вървеше на тяхната среща много ми харесва ..Една от любимите ми е..Keвин как се усмихва ...ах Стана ми смешно като каза Кеви хаха Кеви хаха И двамата са на една и съща възраст и това е добре за тях..Защо те имаха малко екранно време хаха не ми хареса хаха ..Мисията им се получи сладко

 

Eunyoung и N..вижда се,че се познават отдавна,защото мисля, че при тях притеснение, след като се видяха не беше чак толкова голямо колкото при другите..Неговия букет също беше добре сравнение с на Кевин ~ Беше много внимателн към нея с това като и подаваше букете и каза "Внимавай за тръните" ..Като получиха мисията, той се почуства повече страно докато на нея и хареса много ха..Хахах след като са седели в колата логично се хвана за ръце ..Кръстосани ахх как внимателно се хвана и бяха сладки като вървяха по стълбите нагоре..

Рейн май към него бяха тези думи хахахах ..Горката май още някой от J.TUNE family иска да си има гадже официално хахаха..После като показаха техните кадри на фона на тази песничка ахх мечти мечти ..

 

 

Сега малко по обединено, след като двойките се срещнаха хахахаха

 

Погледа на Jonghun беше жесток като видя Yewon хахаха. Yewon как се засмя на представянето на Minhyuk и той все едно и се скара хахаха .. Как и заповяда все едно :СЕга си ти (айде айде бързо бързо :Д:Д:Д) Jonghun какво е това махане с ръце ахахахаха

Джина и Jonghun с това нейното black & white хахахахах ..Но от негова странна беше гадно да пита за следващата среща..Сякаш не иска да е с Джина а с нетърпение иска да е на среща с Yewon..Minhyuk и Yewon бяха ах невероятни толкова сладки ах...Как му сложи кърпичката аххх..Грижеше за него толкова хубаво стана..Ахх ..Н и Eunyoung се забавляваха ...Kevin и Jiwon също ..Като отидоха в супера ..Minhyuk хубаво изкоментира Н и Eunyoung ..Вече се усещаше и леката връзка между Minhyuk и Jiwon ..Кевин и Yewon от своя страна как само ги гледаха хахаах..Всеки набута каквото си искаше в количките ...Горкия Minhyuk почуства се гадноо ..В колата на Minhyuk и Yewon.. бяха отново сладки ..Как и предложи и тя да поспи ..Kevin и Jiwon ахх как искаше да я прегърне..Знаех си,че трябва да очаквам такава реакция от негова страна...Той си я хареса доста май :д Джина и Jonghun и коментара му за неговата говорене бяха сладки ...явно Eunyoung и N са се забавлявали в колата ама защо не показат техни кадри оффф :д ахх като пристигнаха Minhyuk как изчака Yewon ....Пак щеше да събори яйцата хахах ..В къщата докато другите избираха музиката, Minhyuk и Jiwon пък отново все едно имаха свой момент ..На масата след мненито на Yewon Jonghun как и стисна ръката ..Добър повод за него даже ако не мислеше като нея :ДДД ..wowww Minhyuk изненада всички с тази връзка май .Явно Кевин знае нещо трябва някой да го намери и да го изнуди да каже ахахаххаха хаха Ама си каза кога е била последната и връзка..

 

Къщичките са хубави..Защо мисля,че са различни от първия сезон

След срещите нали отново трябаше да си избират (както при първи сезон)

 

Eunyoung и N естествено се избраха и се радвам

Кевин си избра Jiwon .той май си я хареса хаха ..Ето едната ябълка на раздора ако мога така да се изкажа....Jiwon --> Minhyuk..

Джина каква беше сладка при избира на Jonghun..Та ето и другата ябълка на раздора хаха Jonghun ---> Yewon

a мойте сладури естествено,че се избраха хахаха то остана да си изберат други хахаха щях да ги убия хахаха

 

За моментите напред в предаването, които даваха

 

 

Wow какво ли е станало с Eunyoung и Кевин..Защо го питаше за това - храната,която обича и ще му направи wow...Нещо с N e станало ....Защо ли плачеше.? Гадни директори защо го показахте хахаха..

Вижда се,че доста се забавляват хахаха...

Това от превюто може и да не се случи точно в следващия епизод хаха но Jognhyun с Minhyuk ли говореше да май ...Защо каза Jiwon ah не не Yewon ohhh..Май сега ще са срещите с подаръците от момчетата хаха N си е тръгнал с кого ли ...Yewon отновото е е с Minhyuk..Хаха

Minhyuk защо спиш хахаха ...Jognhyun е много упорит ахахахха ..но пък и Minhyuk ревнува хахаха

 

 

Епизода ми хареса много ..От дългите коментари..За които се извинявам хахаха..Не знам защо сега ще дам едно предложение .дано не е така и остана изненадана, но накрая на изборите имам чувството,че ще са :

 

Minhyuk - Jiwon, Джина и Кевин, Yewon и Jonghun...И двойката,която ще се запази от първите срещи ще е Eunyoung и N

 

И да не е само коментари ..нека ви пусна една песен пята от Джей хахаха хубав избор на песен дали нещо не е като някак знак межди нея и

Мир...Толкова са хубави дано стане между тях нещо поне едно сладко прителство хахахаах

 

 

 

П.П ..Нещо не ми харесва първия пост как е направен..ако някой има по хубаво предложение как да го подредя(допълних малко инфо хаха) да пише на LS. ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволна съм от изгледания епизод.

 

 

Посмях се на срещата на Minhyuk и Yewon.

Това момиче явно ще е душата на компанията в този сезон :lol:

Малко бях изненадана как се държи G.na, защото бях останала с по-различно впечатление от нея.

Единствено не съм доволна, че много малко дадоха от срещите на Jiwon и Kevin и Eunyoung и N.

Иначе всички бяха много сладки.

Определено отново ще ни предстоят 8 интересни епизода, освен ако не решат да ги направят повече хаха.

 

 

 

 

Явно имаме още една двойка :lol:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си избрах двойки, които би ми харесало ако са накрая...

.

.Освен Yewon и красивия ми Minhyuk..Харесах и Keвин с Eunyoung

 

 

 

Един много интересен туит на Jihyun хаха от 12 януари...Има различни версии за този туит или гледа своя сезон, или гледа сезона на Джина (тя също e oт cube) или просто е на среща с Hyun хахахах

Превод на написаното: Romantic is Fun ^^

tumblr_mgj2sjskuW1s1wstto1_1280.png

 

 

Малко слухове около трети вероятен сезон на предаването ..От мъжка страна можем да очакваме : Infinite Sungyeol,Boyfriend Hyunseong,Dalmatian Daniel,n CNBLUE Jungshin!!

 

Ред е на епизода от неделя (13/1/2013),който за втори сезон се пада 3ти.

 

Началото беше сладко ..Yewon беше супер сладка и засремена пред

Minhyuk

..Той колко спокойно и говореше,тя само с някакви звуци хехех...

 

Втори ден и първата им мисия..Момчетата подаряват момичетата избират..

 

Тук тази мисия ми беше много по странна от 1 сезон..

 

Yewon и Jiwon избраха едно и също хехе и то май беше на N ако съм сванала по обясненията им хаха..Вкусът на Minhyuk за огърлица беше сладък..Вижда се,че си прави аналог с групата си.Обяснението му защо е избрал това също беше сладко ..Майкоо Jonghun какво беше това нещо ..На него му стоии ама помисли и за момичетата хаха..На N също е избрал красиво колие ..Ако бях там с радост бих избрала и неговото .На Кевин и да и не средно хаха ..В интервюто Minhyuk каза,че иска Jiwon аз пък не исках ..Исках си го пак с Yewon hahaa..Kevin пак си избра Jiwon ahah

Първа двойка Jiwon - N май не беше доволен хахаха много много..Искаше си макнето на Two - x hahaha

Minhyuk - Yewon а не не ..Minhyuk как започна да си танцува хахах..И как и го сложи ах ах .>Лидера беше разочарован...Хаха сигурно защото отново ги вижда заедно хахаха

Джина и Лидерче..Хаха Джина колко беше смутена хахаха

Да ви кажа Eunyoung ми харесва с Кевин ..Пък и тя самата понякога ми мяза на котка...Сигурно затова си го избрала хахахаха

 

 

 

След мисията ред на разходката и започването на втората им мисия - прегръдка

 

 

Ахх отначало там като се снимаха заедно Yewon и Minhyuk бяха супер сладки ..Как си оправяха коси, блузите хаха..После пък и самото герданче пак оправяха..Беше приятно да ги гледаш.. Minhyuk беше уверен,че кучето ще дойде при него..Откъде беше толкова сигурен не можах да разбера хахаха...Ххаха Женско хаха.. Бяха сладки като духаше вятъра.И те се разхождаха напред назад..И колко освободено т се бутаха хващаха за ръце ..Изпълненито им на мисията с прегръдките беше брутална хахахаха ..Minhyuк като каза,че изглеждат хубаво хаха и как се облиза хахха..Те пък и те колко се задълбочиха...Другите отгоре отгоре направиха историята за сериала ..При тях имаше и припадаци и не знам още какво ахахаххаха ..Пък и те доста пъти се прегръщаха..Като заваля дъжда им се провали първата прегръдка ама той и сложи сакото беше също сладко ..После и хавлията като се бършеха хаха..Той как я гушна после пък тя как го прегърна - това се казва истинска прегръдка <3

Джина и Лидерче. хахах сладко си похапваха..Джина се отвличаше и той как я приканваше..Явно не искаше да стои на едно място хаха..Лидера и куклата бяха най яката двойка хахахахахахха ..Обаче той не се съгласи на това с Yewon и Minhyuk хаха..Моментите им бяха страни при прегръдката.Но иначе хубаво я изпълниха

Jiwon и Н....Пиха от едни и същи слами и как той я попита дали може..Беше хубаво и учтиво...Това са подписа беше хубаво и двамата бяха изненадани доста хаха...При прегръдката как той тръгна да я завива с якето си ...И се гушнаха беше хубаво

Натъжих се,че имаше само момента на прегръдката при Eunyoung и Кевин, но пък затова те ни се отплатиха с не знам колко прегръдки хахах Може да е имало още кой знае. Изглеждаха яко заедно ..Пък имам чувстовото че и тя беше по спокойна от другите хахах..Как щеше да падне върху нея хахаа ..Трябаше за да е още по романтично аххаха <3

 

Накрая мисията на Yewon и Minhyuk приключи и се оказа,че са се забавили 1 час повече ахаххаха Jonghun беше доста строг в това отношение хахахаа

 

 

Клипчето което беше сложила Dark_Angel по нагоре чудесно приятелство/двойка се задава ..Наистина и двамата си отиват :lol:

 

Ред беше и на мисията кой до кой ще стои...Сцената от Reply 1997 чудесно са се сцена за тази мисия и приятно допълва емоцията

 

Yewon как проговори на английски на Кевин..Но той си беше избрал място и то до Джина..Дали ще ги чуем да си говорят на английски..Yewon пак се смути когато Minhyuk пристъпваше към нея..Но после през целия път се виждаше как искаше тя да е до него..Jiwon пък сияеше ...

Jonghun и Н бяха последните ..Имах чувството,че Jonghun засия като видя,че до Yewon не седи никой ...И можеше той да е щастливеца най сетне а пък N отново да си седне до Eunyoung , но съдбата е измислила камък ножица хартия за тази цел хахаха

 

 

 

Аквариум и първите избори..

 

хахха китара да имаш и си в ръцете на Лидерчето хахахах . Yewon пък завидя май на Н и Minhyuk ...Но съм сигурна,че видя как Minhyuk държи чантата на Jiwon и сигурно и е било странно хаха..После пък не ги видях и двамата Jiwon и Minhyuk на повечето общи кадри из разходката..А пък се видя на Джина колко и беше тъпо.. Jiwon пък как се гушна в Yewon при откровенията хахаха

 

 

Превю за следващата седмица...Wow Това май е първата такава мисия .И е доста са притеснени всички

И пак малко кадри на

 

Kevin, Eunyoung, N Jiwon(айде качили нея малко повече я даваха)Но при останалите трима не...

 

 

Малко снимки на Лицата от 2 сезон

 

tumblr_mgi7fdzLKv1s1wstto1_1280.jpg

 

 

tumblr_mgejclijoJ1s1wstto1_400.pngtumblr_mgej9nSU5e1s1wstto1_400.png

tumblr_mgej8koMuw1s1wstto1_400.pngtumblr_mgej4r304I1s1wstto1_400.png

tumblr_mgejbnqWic1s1wstto1_1280.pngtumblr_mgej1kQAcQ1s1wstto1_1280.png

tumblr_mgej02pb2V1s1wstto1_1280.pngtumblr_mgeiynLGzt1s1wstto1_1280.png

tumblr_mgejaoHU0f1s1wstto1_1280.png

 

 

Казват, че това са от екипа хора

 

 

tumblr_mgej7eXcun1s1wstto1_1280.pngtumblr_mgej6j0t0B1s1wstto1_1280.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...