Jump to content

Non-No Collection 2013


Recommended Posts

Non-No Collection 2013


b668780679c33523.jpg


Първата част на ревюто на Нон-но, което се проведе през юни 2013г. Останалите също са качени (общо 10 на брой). В шоуто участват известни айдъли и модели, победители от конкурса на Junon, артисти и певци. EXILE възпитаници, D-Boys, D-2, D-Date, Ken-On представители.... Популярни лица от киното и телевизията, бъдещи звезди.


Приятно гледане!


 


Участници:


 


 


http://www.youtube.com/watch?v=9DtUDIdHGsY


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шоуто ми хареса! Дори ми допаднаха някои дрешки.

Черешката за мен беше Шу и Слънчо един до друг. :)

 

Няколко снимки:

 

ffb1571c3f3ec6ed.jpg

1a360e8a400dbaf8.jpg

ce06ee66cf26a6a7.jpg

1c1571492a2ca22e.jpg

c1208c180bbc3935.jpg

 

Трима се чудят как да отговорят на въпроса, който им задават водещите, а Шу и Слънчо....ами явно си се радват един на друг  :lol:

0a1e855c45fe0780.jpg

 

Cr: Ken-on, mdpr.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер забавно е зареждащо беше! Не съм се смяла толкова много от дълго време насам! Само усмивки раздаваха участниците. И на мен ми харесаха облеклата. 

Обсъдихме ги във фейсбук, но да кажа, че на Рьо много му отиваха розовите дрехи, а на Сето - русата коса. Шу с кимоното, изглежда е бил единствено амюзче. Сота е трепач с очила! Той, май, с най-много участия тази година.

Сано Гаку отлично се справя с пресъздаването на безгласни типажи на сцената. Предстоящият райдър не разочарова! Не очаквах да е толкова естествен. Много се радвах и на Кацухиро Сузуки. И той е неподправен дечко! А Джунпей обърка фамилията на Нобу Сузуки! Хаха! Аоки беше много дипломатичен, макар че в началото го раздаваше супер cool с пистолета.

Аа, Шохей каква усмивка вади! И Оми! И Шунджи!

Само едно момче ми беше непознато - Сакагучи Кентаро. Изглежда е модел.


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да го изкоментирам и аз този парад на суетата, след като има тема.


Гледах го преди месец, когато Шу сподели за участието в блога си. Не обичам шоута, ревюта, ала-бала, разхождане на скъпи парцалки от популярни личности, а публиката крещи като обезумяла, но се насилих да го изгледам, само заради него (ако не беше той, нямаше да направя усилия, въпреки останалите участници, за които прочетох). Vаnitas vanitatum et omnia vanitas е всичко това за мен.
Видях всички кадри с Шу, а и той отново си направи хеншин-номера за радост, щом до него е и Сота. Винаги ми е приятно, когато ги виждам един до друг. Вторият участник от всички, който ме зарадва най-много, че виждам беше Арата Хории. Много се промени той в последната една година. Следя всичко около него и отново ми направи приятно и силно впечатление, както и на екран с роли, така и тук. Прекрасен е.
Мирей Киритани плаши от снимката до Сота, която е сложена в първи пост. Това момиче е кожа и кости и никак не е приятна подобна картина. Не гледам продукции с нея, избягвам я колкото мога, едва я изтърпях и на ревюто, прехвърлях кадрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми изглеждаше като парад на суетата. Беше разтоварващо шоу, съвсем непретенциозно, различно от обичайните ревюта.

Да, всички се представиха чудесно на подиума (Само Томохиро Ичикава беше прекалено притеснен).

Сега, като се загледах, Мирей наистина е отслабнала драстично. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...