Jump to content

Recommended Posts

Нямам търпение да изплакна очета с тези красавци, но ще си чакам българските субтитри (сериала отдавна е обявен за превод от едни от преводачите). Рейтинга засега не е висок, но съм сигурна, че с всяка серия ще се вдига. Много се радвам за Moonlight Drawn by Clouds, той е и моят фаворит за момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай, ай, ако и занапред принцовете се придържат строго към личната хигиена- ще се гледа, а вярвам и рейтингът ще се качи. Хич не ме притесни даже, открити ли са били  планетите по времето на Корьо и оная астрологическа част. Важното е, че е басейните са открити и принцовете се къпят. Най-хубавото е, че и императорът е бил надарен и добре се е представил, та да има какво да гледаме, защото при цялото ми уважение към певачката- грам не ме впечатли поне в началния епизод.Като добавим и пълната липса на сексапил и женственост в нея, пак допирме до принцовете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз запоминх само 4-ти, 10-ти и 8-ми принц, другите все още не мога да ги запомня.

За рейтинга, разбиреамо е, че Moonlight Drawn by Clouds ще има по-висок при положение, че е започнал по рано и двата се излъчват по едно и също време. Надали някой ще зареже сериал, който му е станал интересен, за да гледа нещо друго, и то пак историческо.

За темата с пътуването във времето не разбрах защо трябваше 

да и измислят двойница, та се налага сега да се учи да живее и да се държи като нея. Мисля, че в китайската версия не е така и по-логично ми се струва да не е.

Иначе Джун Ки се откроява сред останалите принцове по всичко, с това черно наметало и с тази маска, яздещ коня си е много загадъчен и мъжествен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то онзи с планетите и самолетите

май и той е пътник като девойчето. Нали си поделиха соджуто при езерцето преди затъмнението да се намеси. Но ми се струва, че за него не е първото пътуване и вече е в час със ставащото.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе, фантасмагории от всякъде, и да литнат тук няма да ме учуди... :28558:

То през времето прелетя ГГ пък... кво остава крила да и :28558:  :28558:  :28558: м поникнат.

Извинявайте, ама сега съм на "Новоландия" и тъкмо на главния на 20-тата годишнина му поникнаха крилата. :28558:  :28558:  :28558:

Оф, тя нашата минала  20... че няма как да стане, но знай ли, знай ли се...  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то онзи с планетите и самолетите

май и той е пътник като девойчето. Нали си поделиха соджуто при езерцето преди затъмнението да се намеси. Но ми се струва, че за него не е първото пътуване и вече е в час със ставащото.

 

 

Да де, но те какво разбират, като им говори! :28558:

Хубаво не са копирали корейците китайската версия, а дават съвсем друга история, усетили са се, че няма да могат да се сборят с оригинала.

Вторият епизод е по-добър. И екшън вкараха и по-добра игра на пришълката. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да не вземат да орежат сериала с този нисък рейтинг. Ако трябва да ги сравня с Moonlight, този ми е по-интересен като сюжет, другия се отличава с по-добра актьорска игра. 

Трети еп. беше още по-зрелищен и от предните, достигнахме до 

"летящите кинджали", нещо с което Джун Ки се справя много добре. Сцените в които АйЮ плаче са толкова зле, че се надявам да не са много като цяло.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да го съкратят, защото сериалът е заснет предварително. А и вече е закупен от китайците за баснословна сума, така че едва ли им пука много за рейтингите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е добре, защото на мен ми е интересен, иначе знам, че е заснет предварително, не мислех, че това   би им било пречка да го съкратят, но щом китайците са го купили, това вече променя нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този 4ти принц направо за съжаление  и никак не мога да го смеля това

майката и бащата отблъскват собственото си дете,заради тяхна грешка ,само защото те са му причинили белега,та чак да го дадат на друго семейство?!
Вероятно има и някакъв политически замисъл,но отношението им е много странно.И защо императрицата ,така яростно е готова да отхвърли едното си дете
за сметка на другото ?
Изби една камара народ само и само да защити майка си,а тя дори не иска да го види

 

[Гласовете които звучат на актьорите ли са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За темата с пътуването във времето не разбрах защо трябваше 

да и измислят двойница, та се налага сега да се учи да живее и да се държи като нея. Мисля, че в китайската версия не е така и по-логично ми се струва да не е.

 

 

И в оригинала е така - когато се прехвърля в миналото там тя е съществувала и преди това личност - май се падаше снаха на 8-мия принц (не знам тук как е). И там трябваше да се учи да живее като другата и да опознае близките и.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, vivivan, аз снощи пак се опитах да гледам китайската версия, обаче  не можах, много са ми антипатични принцовете с тези бръснат глави  и това е. Може би и така е по-добре, защото ако кор. следва историята в китайския нямаше да ми е толкова интересен.  Исках да те питам, явно си гледала китайския, накрая как завършва, понеже аз четох, че на финал 

главната умира и се срещат в настоящето във втория сезон на сериала. И ако знаеш втория сезон има ли го някъде с руски суб, че аз  не можах да го намеря? И още един въпрос- ако си гледала трите еп. от този, следва ли историята от китайския или има доста разминавания, да знаем горе-долу какво ни очаква на финал.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето се очертава интересно, ще вземат да ми харесат тез 'кралски" интриги покрай таз съвкупност от младежи ... Благодарение и на Вещиците си имаме и бг букви... и то доста бързичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това сега как да го разбирам, ще гледаме отново 3-те еп ли?

 Същото се случи и с Дандара-та  - след като публиката разкритикува първите серии, монтираха наново епизодите и ги пуснаха в часа за повторение през уикенда.

 

Доколкото разбрах, основите критики са :Твърде малко Джун Ки :28558: , твърде много близки планове, особено на опулените очи на АйЮ,и разпокъсаните сцени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От трите серии дотук харесах само частта с нашата музика -_-  Определено съм съгласна с критиките, особено с втората част( тая явно имо или много добър агент или е част от влиятелна агенция щот за нищо не става). Колкото до Джун Ки, нормално е да искат повече сцени с негово участие, и без това от "главните" само той се справя, другите са само да красят екрана...доколкото могат. Ще видя "ремонтираната"  версия и ако няма подобрение ще го изчакам завършен.

 

П.С. Само да попитам, дали правилно съм разбрала коя е китайската версия-преди време се пробвах с нещо, в което с-вото на главната имаше антикварен магазин и тя отиде в миналото от някакъв гоблен ли беше, рисунка ли беше, не помня точно. Нещо хич не ме грабна и с превъртане гледах първите и последните епизоди,.за средните не ми стигнаха нервите <_< 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Само да попитам, дали правилно съм разбрала коя е китайската версия-преди време се пробвах с нещо, в което с-вото на главната имаше антикварен магазин и тя отиде в миналото от някакъв гоблен ли беше, рисунка ли беше, не помня точно. Нещо хич не ме грабна и с превъртане гледах първите и последните епизоди,.за средните не ми стигнаха нервите <_<

 Това е китайската версия, поне най-известната от екранизациите. Има и продължение. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите 3 серии много ми харесаха - интересни, динамични, красиви актьори, забавни моменти с главната. Единственото, което ме дразни са летежите при битките и ужасно раздалечените очи на главната ( с играта й свикнах, но с физиономията не мога и не се учудвам хич на корейците, че не я искат в близки планове). За повече Джун Ки на всички ни се иска, но е нормално в началото на сериала да ни запознаят с всички герои, а сцените с него ще стават все повече. Удоволствие е да го гледаш, как само с едно око може да предаде всяка емоция. Прекрасен. Другите актьори също ми харесват, нямам забележки, красят екрана младежите, но си играят добре характерите, които са им отредили. По-малките принцове- весели, палави, безгрижни, забавляват си се и нямат кой знае какво поле за изява да показват някакви страхотни актьорски заложби до момента, та не знам какво очаквате. Естествени са и седят добре на екран, не са преиграващи, дървени и рецитиращи като българските им колеги, например, които пък за мен са абсолютно негледаеми. Действието не ми се видя разпокъсано, не знам тия корейци как искат да им го сдъвчат, но си бяха супер епизодите и съвсем плавно и подредено ни въведоха в историята и персонажите. Дано сега заради претенциите им да не развалят хубавия сериал или да го съкратят. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия корейци акъл нямат за пет пари. Удивена съм как може да редактираш нещо, което вече си предложил като готов продукт на хората, и да го пуснеш като нов продукт, като се правиш, че първата версия не се е случвала изобщо, а пък на хората паметта им е изтрита с гумичка. Че отгоре на всичко и самите пък корейци да искат подобно нещо. Много тъпо. Не ги разбирам тези корейци. Това е все едно да си

пов... манджата и обратно. Звучи гнусно, но на това ми прилича.

 

На мен първите три серии много ми харесаха. Близките планове на АйЮ наистина са малко странни (сцената, където главният я качи на коня хич не им се получи с тези близки планове - направо беше ужасна), но какво сега - дай да режем щото на всеки по нещо не му е харесало. Ами то забелязали ли сте какви уши има Джун Ки (добре, че в сериала е с дълга коса и прическа, че му ги крият) - точно като на учителя Йода от Междузвездни войни. Като го гледах в Рънинг мен - без грим, с таз къса коса, силно дръпнати очи и тези пеленгатори за уши, на моменти направо ми беше страшен, а пък съм му фен и много го харесвам.

Това, което ме радва е, че в събота благодарение на глупостите на корейците и режисьорите ще гледам още една порция от Джун Ки и цялата плеяда красоти. То така не е лоша идея - да го редактират на всеки три серии - ще излезе двоен сериала и ще плакнем очи безспир.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...