Jump to content

Watashi Kekkon Dekinain Janakute, Shinain desu (2016)


Recommended Posts

spacer.png

 

Watashi Kekkon Dekinain Janakute, Shinain desu (私 結婚できないんじゃなくて、しないんです)

Страна: Япония

Също така известен като: It's Not That I Can't Marry, But I Don't Want To

По новелата на: Keiya Mizuno - "Sparta Konkatsu Juku"

Период на излъчване: 15 април 2016 – 17 юни 2016 г.

Време на излъчване: Петък 22:00

Формат: Renzoku

Жанр: Романс, Комедия

Канал: TBS

Епизоди: 10

Режисьор: Tsukahara Ayuko, Tsuboi Toshio

Субтитри: Английски

                 

Участват:

Nakatani Miki като Tachibana Miyabi

Fujiki Naohito като Tokura Seiji

Seto Koji като Hashimoto Ryotaro

Omasa Aya като Nomura Rinka

Tokui Yoshimi като Sakurai Yousuke

Natsuki Mari като Tachibana Akiko

 

Резюме: 39-годишната Тачибана Мияби (Nakatani Miki) е естетичен дерматолог. Тя пренебрежително заявява: "Мога да се оженя по всяко време, стига да поискам" и живее спокоен и хармоничен според нея живот. Но един ден тя посещава с приятели японски ресторант и среща собственика Токура Сейджи (Fujiki Naohito), който, за неин ужас, я определя като „романтично увредена“ и непопулярна сред мъжете. В началото неочакваната му наглост вбесява Мияби, но постепенно, изправена пред истината за своя характер, тя решава с неохота да приеме съветите на Токура за любовния си живот…

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

                      

Онлайн с руски субтитри :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е май първият японски сериал, по който майка ми истински се зариби. Хубаво, приятно сериалче. Физиономийките, дето Мики докарва, макар и да неподхождат за възрастта й, ги прави с лекота мадамата и някак натурално, та се търпи. Отдавна не бях гледала и Сето на малкия екран. Все си е същият, обаче тука много ми 'ареса химията им с кака Мики. Жалко, че сигурно няма да трае много. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки път, когато Мияби реши да следва нечии чужди съвети/правила, а не себе си става страхотна каша, не става така, макар, че кой от къде не е дошъл не я е посъветвал нещо. Трябва да следваш чувствата си, тя го каза, а младежът го повтори и го прави по нейния начин, затова изглеждат добре заедно въпреки голямата разлика.

Ще ме прощават, ама наборът Сакурай е пълен мухльо, тесногръд  е, а това не мога да го пропусна доста се набива на очи. Ученическата любов добре, ама като пораснали тя стои в пъти по-зряла от първата си любов, той е останал на ниво мислене от училище.

А младежът Сето Коджи еее.... вълшебен, голяма работа е станал, тази усмивка на вече порастналото му лице, гледала съм го отдавна, но тук ми е точно какъвто трябва да е, мъж-чар, наистина е вълшебен.

Добре, че е той, за да дава пламъче на историята, иначе само условности и неписаните японски закони и правила за запознанства, които са много безсърдечни. А и искреността му не може да се пропусне, тя е неговата притегателна сила, не се крие зад условности.

Дори назидателния Наохито до тук никаква не я свърши, защото и той се крие зад своите правила, че е по-лесно така.

 

p.s. Аааа много е готин Сето не мога да си отлепя очите от него / на края на 5 епизод съм/!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този подход с писането на правила за всяко нещо, че и големи кат` лозунги е интересен, но мисля, че прекалиха малко с него - то всичко, когато е прекалено, ти досажда. Започнах да гледам заради Фуджикито, а и с главната изглеждат добре, пък и реших, че по-зряла ще да е работата. Не ме разочароваха и, признавам, тази Мики много ми хареса, защото догледах всичко заради нея. Добре стоеше до всеки един от героите, даже и до това малкото, сладурчето то, пък то каква химия демонстрира, бре, бре! Слабото звено ми е съученикът - нерешителен и мрънкалив.

 

Та, хареса ми.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...