Jump to content

Recommended Posts

До 14-та серия много интересно и вълнуващо и последните две серии го развалиха - буквално си бяха смукали от пръстите, че да има там още два епизода.
 

Това с бомбата ми се стори напълно нетипично за сериен убиец и хич не ми се връзваше. Последната серия беше предимно пълнежна. Поне да бяха казали защо Дже Хи е станал сериен убиец накрая. Имаше някои подмятания през сериите за някакво издателство, за родителите му, щеше да е по-интересно да бяха ги доразвили, защото, поне по мое мнение, това щеше да бъде най-интересното. Принципно не пропускат да обяснят защо лошият е станал такъв. На моменти детективите ме отчайваха с малоумието си и някои от плановете им бяха все едно ще хващат дребен мошеник, а не гениален сериен убиец.

 

 

Убиецът определено си беше най-интересният образ в сериала. Пък и красавец бяха го избрали. Иначе пък си имаше от всичко по малко - и комедия, и драма, и криминале, и романтика, и манджи...  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеше спокойно да мине без последните 2 епизода, но се търпят. Леко, непретенциозно и сладко.

 

Благодаря ви за субките :) Страхотни сте  :wub:  :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах сериала с много позитивна нагласа и без високи очаквания - просто си исках "дозата" положително настроение и усмивки по корейски. Началото... - бива. После една доста сносна пиянска ходова линия на действието. Ама като взеха с тия "бисери" след "маркирането" на доктора... Изгледах го до края просто за да дам шанс "да се оправят" - белким се хвана за нещо, та да се утеша за наличието на продукцията и изгледаните 8-10 еп. Освен добрата игра и мускулестия торс на Нам Гунг Мин (готвача - и, Бога ми, торсът не е за пренебрегване - къде го скри под тез кротки ризки?!), сегиз-тогиз включванията на онни-лейтенантката и сладкото положително излъчване на Шин Се Кьонг (главната лирическа героиня), успях само да призная рутината на актьорите, изпълнили второстепенните роли. Чаестно казано, като гледах играта при комуникацията в бялата стая между лейтенантката и готвача, страшно ми се прииска да ги видя пак заедно като основна водеща двойка в ДРУГ сериал от любимия ми формат. На иженарицаемия Мики не можах да се зарадвам някакси - просто ми ставаше тъжно да го гледам сакви ги върши през повечето време. ...а имаше време, в което запалено защитавах идеята, че в него има гооолям потенциал.

За себе си стигнах до извода: Тази деградираща с епизодите продукция беше брутално преживяване за мен - имам си нов фаворит за най-лоша продукция от типа романтика/комедия/16-26 еп.

Тъквъз логически срината като от Тунгуския метеорет, тропосана на синкоп сюжетна боза с боб, ягодов сироп и лук на криминалната мисъл нивгъш не бях нацелвала! Прищя ми се някой да организира забрана с декрет на ООН за съвместна работа на тейзи юникално комбинирани сценаристи, режисьори, продуценти... - разказаха играта на добрата идея. Вах майка... ...Направо ми се прирева за актьорския състав - на няколко пъти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Елена Василиевна Шиванова! Най-добрата находка в целия сериал! 

Всички, които твърдят, че последните 2 серии са пълен абсурд, са прави. Гледах и не вярвах на очите си. За съжаление, все по-често ми се случват подобни разочарования. Започва спонтанно и свършва как да е.

Относно Шин Се Кьонг: няма по-дразнещо същество. От актьорско безсилие, непрекъснато тактува с глава и размахва налудничаво ръце, а моментите със закриването на устата с две ръце ("Въх, как мъй срам" , "О, ужас!", или каквото и да е там) е ужасно досадно. Предпочитам я "по-дървена", както беше в "Дърво с дълбоки корени" или в "Шестте летящи дракони", където образите й се развиват на един тон и тя е просто ненатрапчив фон на истинските герои.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно сериалче! Започнах да го гледам без особени очаквания но се изненадах приятно. Изгледах всичките епизоди без превъртания в нито една серия, беше ми интересен и забавен!  Актьорите се справиха добре и сюжетът се оказа не лош, въпреки някой недвусмислици, които присъстваха. Доста време му се чудих, дали да го гледам, защото не е точно моя тип сериал но в крайна сметка не останах разочарована и успях да си запълня времето ми за почивка ползотворно с него. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този ми беше един от безинтересните сериали.Започна добре с кримката, исках повече да задълботчат за мотивацията на Готвачът( много ми хареса играта му-мимики, поглед, изражение и не на последно място в добра форма беше!!!!)Харесах и полицайката- не типична и умна, без истерии, викове и тъпи коментари и изводи , за разлика на останалите голяма пародия.Последните 2 серии се чудих за какво са ги снимали???? Мики- не съм го гледала в по- безинтересна,скучна ,глупава роля, а имаше сериали ,които гледах, заради него.

И сега едно леко отклонение- В последните епизоди след 14 дават трейлър на сериал, кой е той?Изглеждаше интересно на първо четене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти изпратя за LIMO версията, която съм теглила от Avistaz. Мисля, че в Замунда са качение файлове от тази версия. Пиши ми на лично. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доживях да гледам ШСК  в по-разчупена и раздвижена роля! Явно я тайп-кастват все да играе депресирани млади жени, но тук тя показа, че може да изиграе и нещо различно. Много й отива дълга и начупена коса - жалко, че по-често е все с права и/или къса коса.

Сериалът не е шедьовър и си има кусури, но ми беше забавен и си го изгледах с удоволствие.

Разбира се, великолепен Нам Гунг Мин - отлично изигра ролята си!

Мики добре се представи и си ходеха с ШСК като двойка. :) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лош сериала, дори бих приела и последните два епизода ако героинята не се държеше странно. Забелязала съм и в други сериали в началото жените са някакви кротки и добрички, а в края са разлигавени, притенциозни и се държат с мъжа, за когото толкова са се борели, сякаш е боклук... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линк към обновен плейлист за онлайн гледане: тук. :) 

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...