Jump to content

Recommended Posts

След изгледан 10 епизод,не съм вече напълно сигурна дали Малчо ще бъде със Синди и Йе Джин с продуцента.От толкова много изгледани драми съм стигнала до извода,че когато един герой обича,но няма куража да си признае,конкуренцията винаги печели,а и с тази

целувка накрая.

 

Интересно ще ми бъде да видя реакцията на майката да разбере,че нейното красиво и велико генийче е

влюбено в сонбе.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичките 4 образа са ми симпатични и честно казано аз също се обърках. Хем нямам търпение, хем не ми се ще да свършва...

И все пак съм за сонбе-сонбе и хубе-айдълка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да са клюки, но нещо за втори сезон се мисли....

:click: 

Редактирано от mrnkaloto
Покривай линковете
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът завърши. Направиха чудеса за IU в този сериал, много добре представен образ, останах изненадан. Рядко в корейските сериали се изгражда т.н. "сив" образ да е в главна роля. Hyo Jin си игра типичния за нея образ и си го изигра добре, както тя си може. Chae Tae Hyun си беше ок, може би ще остане най-подцененият главен герой в този сериал, защото явно няма кой да "точи лиги" по него :D. Ако Dream High издигна Kim Soo Hyun и Suzy като актъори, то този сериал определено сложи на преден план IU. Явно не е важно само колко добър е един актъор, по-важен е героят, който са изградили сценаристите и дали актъора ще може да го изиграе. В крайна сметка, Dream High го запомних заради Самдонг, в Producers ще запомня главно Синди. 4/5, единственият минус е не добре развитата история и съответно финал, колкото да свърши, но това е така, защото са писали сценария серия за серия. Какво стана с шоуто аз не разбрах, с колко рейтинг завърши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да се сдържа да не гледам последния епизод без субтитри . Най-главното разбрах поне :)

Като цяло хареса ми сериалчето , имаше много добри попадения , забавни моменти , пък и аз много обичам сериали за "зад кулисите" на филми или предавания . И четиримата главни образа ги гледах с удоволствие естествено .

 

Обаче 

нещо финалът ми се стори недоизмислен и нахвърлян на посоки. Някак нещо липсваше ... абе не знам , но ми се искаше да има още нещо в тоя финал , някак по като финал да е . Имаше много ала-бала , а пък доста неща  не станаха ясни , примерно какво стана с предаването им. Може би един епизод повече щеше да е добре или поне да не го бяха снимали в последния момент. Също ми се стори прекалено лесно това Joon-mo и Ye-jin просто да се съберат ... не че беше изненадващо , но е прекалено "типично по корейски" . Да не говорим , че всичкото това време , което се отдели на Baek Seung-chan и Ye-jin в крайна сметка не доведе до нищо , освен той пак да е отхвърлен. Поне уж той израстна и стана по-смел и уверен, но все пак ... Реално си беше Синди , която имаше най-много развитие или поне тя беше тази , която показа най-много страни от себе си.

 

 

Принцесата на Копирната Хартия обаче най ще ми липсва от тоя сериал  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От всички и на мен двоката Капитан Кук - Повелителката на канцеларските мат'р'яли най ми хвана окото :D

Харесаха ми. Без да е нещо лъснато и шарено, сериалът беше много приятен. 

Главна женска роля - като всичките ѝ останали. Главна мъжка троля - отлична, но с леко идиотски завършек. Чак се зачудих те ли са главните всъщност.

АзТи - отлична игра и роля на едно място. Беше удоволствие да я гледам, а показа и естествен чар доста.

Су Хьон - еми не му върви на т'ва момче с алкохола и т'ва си е!  :28558:  Лошото е, че останалите си патят.  :rofl:  Страхотен образ му бяха избацали - голяма мешавица беше. Имам натрапчивото чувство, че на места е импровизирал и е бил себе си ('щото не го слуша главата никак) и режисьорът го е оставил да си щурее на воля. Може и да греша, де. Но безбройните му малки отмъщения и изблици ме съсипваха всеки път.  :xaxa: Ей това ми беше в главата при всяко такова включване:

 

5bumg.jpg

 

 

Определено бих изгледала и втори сезон, ако направят. Стискам палци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм много доволна. PD двойката бяха симпатични, но малко безстрастни с тоя имидж на отлежало вино. Аю и Су Хьон и двамата направиха страхотни образи. Тя  - с показната си агресия, той - с пасивната - определено успяха да ме разсмеят и да ме карат да се радвам/страдам за тях. Мен много неща ме разсмяха, ама може би най-забавното нещо ми беше пиянското поведение на Так Йе Джин (после беше много сладко как Бек Сънг Чан и той почна да я имитира). 

 

Хареса ми, че нямаше убер драматична драма, а се бяха концентрирали върху по-ежедневни неща. Отдавна не бях гледала нещо корейско с хора, които се държат като хора. 

 

Много добър каст и страхотна химия м/у актьорите - пълно удовлетворение, само страдам, че свърши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиянските изяви на всички си бяха голям смях !  :28558:  Въобще любимите ми моменти бяха като четиримата имаха общи сцени , интеракцийте им бяха доста интересни и забавни , дори трогателни на моменти . Мисля , че каста си остана най-силната част от драмата , защото с лекото придадоха живот на героите и бяха естествени и уверени в играта си. 

 

Да видим спешъла какво ще представлява ....  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволна.Не е нещо изключително, но приятно и смислено, сравнено с  успоредните слаби драми.Не обозиха и  края, 

че щях да си скубя косите, ако бяха събрали Бонбона и АзТи- то, след толкова отнесеност по нуната на шемета. Другото, беше логично- на мъжете вечно им трябва съперник, че да се усетят, че дадености няма, а трябва да се действува.

Актьорската игра супер на всички нива- съгласна.Нямаше досада от пълнежа. 

 

Не знам за втори сезон-едва ли.Не са съвсем доволни от приходите много, въпреки, че заради Бонбона, драмата е продадена на доста места(хубаво ,че ролята не беше комерсиална само, като на батко му Бин).Очаквали са много повече.Много пари били изхарчили и било май фифти-фифти с приходите, при все огромните реклами.Спомням си, че и режисьорът бил сменен(ако не се лъжа, първоначално беше звездолиновия).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво беше сериалчето.  Всички ми харесаха, дори и Звездолина, а по принцип не го харесвам. За мен финалът си беше ок. Иначе що се отнася до съдбата на предаването, аз поне разбрах,

че малко им се вдигнал рейтинга, едва ли не точно колкото да се задържат в ефир до следващата криза......

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този бонбон защо съм го пропускала досега? Набързо  и лакомо го изгледах за ден и нещо, и след известно време ще го повторя.

Малко по малко ми напълниха душата :kissy:  нооооо си оставих спешъла за десерт - тая вечер.

Всичките характери бяха интересни. Малките отмъщения на Звезди - много забавни.

Малката главна разбирам, че е айдълка - направо чудесна, такова попадение :up:

Големите главни си ги харесвам по принцип, а лошата мениджърка уникална.

В 8ми епизод футболната среща я гледах около 15 пъти с всеки около мен като ревях от смях.

Последно така в истерия съм се смяла на "Либо либо дачо".

 

Благодаря за субтитрите и който не го е гледам - да не се помотава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да благодаря за превода!

Страхотен сериал! Непринуден, смислен, забавен и изключително емоционален!

Ще го гледам отново и го слагам в любими сериали!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнах го, но по средата на втора серия го зарязах. Поради тематиката очаквах нещо по-интересно и динамично, но се оказа голяма скука. Най ми е интересно как сравнително известни актьори са ги убедили да играят в подобна боза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нали малко позабавих топката с корейското и сега си наваксвам ,.... сериалчето не ме излъга

, очаквах Синди и Моят Звездолин да станат двойка ,ама уви пича си залюбил каката ...

както и да е почти се получи това което исках ... абе дрън , дрън ... сериалчето си е много добро ,който не му харесва да не го гледа .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...