Jump to content

Recommended Posts

Сериала е повече от невероятен,толкова е интересен - когато Че Йонг отиде в 2012 се смях като побъркана.

 

Лии Мин Хо и докторката си подхождат много,до колкото знам тя е по-голяма от него,но въпреки това според мен са всякаш един за друг..

Финала на сериала е абсолютно същия като този на Gu Family Book,дори има прилика в историята и може би за това ми хареса толкова.

До някъде съм съгласна, но прилика ... може би заради времето , все пак тука тя се връща назад , а в другият сериал той просто си продължава на пред докато не ги среща преродени ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е просто страхотен филм и ако някой не го е гледал е пропуснал нещо ,,страшно''.Толкова му се кефих на този филм....Гледах го през лятната ваканция на шести клас( поне така мисля ,помня,че бях във ваканция) .Е ,просто не мигнах докато не изгледах целия филм. :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това беше най-добрия сериал с И Мин Хо и най-вече заради сцената която разигра отивайки в 2012 г.

Той естествено както винаги се справи просто блестящо в сериала и любовната му история със забавната лекарка е страхотна.

 

Супер финал както винаги! Е, почти винаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм се смяла, и най-интересни са ми били следните 2 сцени:

1:Когато отиде в бедещето издърпа лекарката и тя нали пита за каква рана става въпрос.Нашия Мин Хо хвана някакъв нищо неподозиращ човек сряза му гърлото и каза :,,Ето такава е раната''(не ,че е много смешно ,че наряза човека:),но репликата ме разби.

2:Вече героинята е в миналото,но така се случи ,че и се скъса панталона,и от 4/3 стана на къси панталони ,влиза там при бойците,воиниците( както ви харесва) и всички така я изгледахаа:):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах най-сетне и "ВЯРА", сериал който съвсем неочаквано взе, че ми хареса. Отново се убедих, че трябва да забравя голямата кошница преди да тръгна на "лов" за корейски сериали.

След трудното начало, което почти ме отказа да продължа напред, преди няколко дни от скука реших да му дам втори шанс. И заради страхотните песни. Е, малко и заради Мин Хо, който нещо ми е залипсвал. След 4-та серия вече нямах никакви проблеми и с интерес следях развитието на приказката. 
Определено Мин Хо е едно (мъничко) стъпало по-нагоре от "Ловеца" и "Лични предпочитания".  Главната актриса много ми хареса, героя на Краля също. Всъщност, ако не подхождат с определени очаквания съм сигурна, че повечето хора ще намерят нещо, което да им хареса. За мен това бяха красивите декори, Kim Hee-Seon и перфектния ост.

На тези, които предстои да гледат "ВЯРА" пожелавам приятна разходка из омагьосаните гори на Корьо в компанията на красиви, униформени мъже :)
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е хубав, но наистина по-вярно би било твърдението, че е повече фентъзи отколкото исторически. Лично на мен ми хареса идеята и сценария. Успяваше да задържи интереса, единственото което ми дойде в повече беше

това, че два пъти я тровиха докторката.

 

Иначе имаше изключително свежи моменти и Докторката, въпреки че не ми хареса актрисата, пускаше страшни майтапи. Лошият много добре се справи, не че се съмнявам в него, откакто го гледах във Frend 2 видях, че е доста добър актьор.

Минчо няма да го коментирам и аз съм от фенклуба му  хахаха.

 

А още една забележка. На тая докторица, как не и израснаха корените на боядисаната коса за 24 епизода, отговорете ми????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А още една забележка. На тая докторица, как не и израснаха корените на боядисаната коса за 24 епизода, отговорете ми????

 

Глупава работа - и аз това се питах през цялото време... Иначе във филма има много недомислици и нелогични моменти, но като цяло е "жизнеутвърждаваща ода за вечната любов" генерираща горе-доле положително настроение - особено на финала. Лично аз няколко дни под ред си пусках отново и отново финала на последния епизод за да се хихикам на нефелната брадица на Мин Хо...

Красиви костюми и интериори, но не чак уникални. И максимално се изкефих на нереализираният като император чичо - много добра роля направи младежът! - гледала съм го и на други места, обаче този образ просто го изпили много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тръгнах с идеята за исторически сериал, оказа се смеска с фантастика. И ми напомня леко на сериала с доктора дето се върна в миналото само, че с жена главен актьор. Иначе ми беше интересен. Заслужи си времето. Доволна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволна. Като гледам Минхото зад сцена си е един такъв готин, небрежен, забавляващ се, ама види ли камерата - не знам с жените как е, но химията с камерата е много голяма - то не е поглед, то не е изражение...!!! Сериалът много ми допадна - сюжетът и замисълът е много по - силен дори от " The Heirs" ( историята в "The heirs" e леко банална вече - само актьорския състав го издигна този сериал). Тук просто няма този бюджет. Символиката на "FAITH" е много по - силна и красива. Ще го помня дълго време - това е сигурно :mellow: А Ost - a...не е за говорене...Ако има някой, който се двоуми - да го почва:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от любимите ми сериали!  :yes:  Него и Lovers (2006) съм изгледала десетки пъти. Когато започнах да го гледам нямах представа кой е Мин Хо и реакцията ми беше напълно непредубедена, увлякоха ме още първите минути. За мен играта му от началото до края беше страхотна. И всички останали образи - докторката,

краля, кралицата, стражите и лошите - бяха уникални. Краят - перфектен. :asian:

Наскоро попаднах на преведени на английски откъси от книгата и наистина ме впечатли факта, че  Мин Хо и Докторката успяват така точно да предадат всички емоции, мисли и терзания, описани във книгата :bow: Музиката, и тя - невероятна. Прекрасен сериал! :yes:

Редактирано от mrnkaloto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Friday, July 13, 2012 at 14:44, diddy9709 написа:

  Определено драмите с пътуване във времето ми допадат и щом МинХо е тук, иска ли питане
и тази роля е доста по-сериозна от останалите му... ще видим как ще се справи :es: Minoz-ите му стискаме му палци :yes:

Става за гледане.Оценка-8!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от любимите ми сериали! Определено е по-скоро фентъзи, отколкото исторически. Страхотен Min Hoo, с докторката много си отиват.  Гледала съм го няколко пъти и всеки един ми носи наслада!:wub:

 

 

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така.... Каква е историята ми около този сериал... Още 2012г. или 2013г. си го бях пуснал и го гледах някъде до 7-8-и епизод и нещо не ми беше допаднал, не знам защо.... или нещо от идеите му... Както и да е бях го зарязал тотално. В последно време си мислех за него, така като съм го белязал в MyDramaList, като "зарязан". Реших да го изгледам отначало, тъй като си мисля, че условията в които гледах първия път не бяха това което трябваше и не можех концентрирано и с внимание да гледам. (знаех го :D

Е, не съжалявам, че го гледах. Пътуване във времето, добри актьори, историята можеше малко да се поспрат с тези на на няколко все опити "да тръгнем ли към портала", "да останем ли", "да те върна не", "ще остана", "преврати" и др. По едно време имах чувството, че към 17-28 епизоди можеха още 20-ина такива епизода да ни пуснат. :unsure:  Ех, как така нелепо убиха Императорския Доктор, абе.... Интересна идея с тези "вътрешни сили", базиращи се на различни елементи в дадена област, огън, звук-слух, студ-лед, светкавички.... Едно леко "претупване" в последния епизод.... но то една голяма част от драмите са така... (с леко отворен край или въпрос на въображение - Какво би станало ако...) Като цяло добро представяне де... Чудя се за оценката... 8= (Осмица на релси :D)

 

п.п. Това сигурно е първия исторически сериал в който виждам някой (лорд Док Сонг) толкова свободно да си се разхожда из двореца и при императора, буквално когато си поиска. Все едно е в някакъв двор. :rolleyes:

 

П.П. Сега си видях и коментара от 2013г. Ха-ха.

На 6.04.2013 г. at 20:45, Krish написа:

Започнах сериала и едвам го догледах до 5-ти епизод. Актьорите са добри, но нещо ми куца. Прекалено бавно ли се точи действието...

Засега съм замръзнал на 5-ти, може след време да го продължа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...