Jump to content

Recommended Posts

Много разтоварващо сериалче, сега тамън започнах и втората му част :) Както бях прочела преди в коментарите наистина наподобява Сексът и градът. Не беше кой знае какво, но се смях на много моменти от сърце и разбрах, че в Корея имало такова нещо като секс преди брака, бях се притеснила за тях :) Надявам се на повече в сериала от тази година

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълна боза! Не си губете времето да го теглите дори. Трейлъра е обещаващ, но на мен изобщо не ми харесаха първите 2-3 серии, то и нямаше смисъл да гледам натам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eee,Hotsauce доста си разочарован/а явно от сериала :( Аз лично съм с много добро впечатление от него. Вече мина известно време откакто го гледах и няма да влизам в подробности,но определено имаше много хубави моменти. Малко ме е яд как се развиха към края нещата,защото си бях за другият младеж,ама той много пасивен горкият :( А и рускокоското хич не ми е любим актьор и ми се искаше да остане с пръст в устата,но уви,който се бори ,той печели :) Ах,верно сериалчето напомня малко на "Сексът и градът" (страхотен сериал) и това няма нищо лошо. Даже очаквах повече пиперливост ,но за корейски сериал си имаше доста хубави целувки и по -горещи сценки от обикновенно :)

Надявам се и продължението да е толкова хубаво,но предстои да разбера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не гледам романтични драми, мелодрами и други подобни от доста години. Обаче така се случи, че на този хвърлих един поглед по стечение на обстоятелствата и после го изгледах целия за два дни. Беше нещо различно от лигавите романтични сериалчета. Хареса ми, много ми хареса как беше построен като сценарий, като режисура и като изпълнение. Музиката подбрана за всеки един по-особен момент. Спирането на кадрите също беше оригинална идея. Нямам какво да допълня, по-горе вече всичко е написано, само ще споделя, че за разлика от повечето мнения, предпочитанията ми бяха да се върне към старата си 10 годишна връзка. Затова и останах доволен от края на драмата. Специално за мен думите: "Повече от теб обичам себе си", бяха като студен душ. Взех си лична поука от този сериал. Препоръчвам го на всички, които не са го гледали.

 

mi6lence, вторият сезон е също толкова добър, не се съмнявай.

:D "естествените, принудителни нужди" :lol: са спестени в продължението. Всъщност това беше единственото, което не харесах в този сезон.

 

:thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от първите ми сериали и мнооооого ми хареса, а сега и вторият сезон оооооще повече! Красиви актьори, много добра игра и добра музика. Само на моменти ми беше нелогично развитието на фабулата, ама още не бях обръгнала на сценаристко-режисьорските котешки каваци при корейските филми. Като свърши филма първата ми мисъл беше "Ъмхм, толкова серии и накрая `кво - пак в началото... " Но общото ми впечатление е много добро, гледах го с голям интерес и удоволствие и исках още серии. Непременно трябва да се гледа!

Благодаря за бгсубтитрите!

hotsauce

Пълна боза! Не си губете времето да го теглите дори. Трейлъра е обещаващ, но на мен изобщо не ми харесаха първите 2-3 серии, то и нямаше смисъл да гледам натам.

Че те повечето корейски сериали те "хващат" към 4-5 серия! :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооого много сладък сериал :) Красиви жени и мъже, всички с утвърдени професии, остана само да си подредят чувствата. И най-сетне да видим малко плът, че (както някой е писал преди мен) се бяхме притеснили как се възпроизвеждат тия корейци :lol: Издразних се, че вмъкнаха любимата си тема "богатият и бедната", но не беше толкова натрапчиво. Любимата ми двойка бяха адвокатката и тенисиста (на него съм му фенка още от ролята му на чичо Ангел), а и най-добре беше заснета тяхната любовна сцена.

Всичко друго е написано преди мен, затова няма какво да добавя, освен - гледайте!

P.S. И аз се радвам на този финал ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса сериала, много! Радвам се, че прочетох за него тук и го изгледах. Наистина бях започнала да се притеснявам за корейската нация да не изчезне, като хабер нямат що е това секс и има ли почва у тях, ама стана ясно, че не били съвсем безхаберни :D Откакто съм започнала да гледам корейски сериали, за първи път видях истински целувки. Както и да е, това не е най-важното.

На мен пък линията с богатия и бедната ми беше най-интересна, защото за първи път виждам да я развият като невъзможност. Много ми беше мъчно за Bae Sung-Hyun и дългото им и тъжно сбогуване много ми хареса. Обстоятелствата, различните среди, от които идват, различният им стандарт, мироглед и т.н. направиха връзката им невъзможна в даден момент, точно както е в живота. И според мен Choi Jin-Hyeok страхотно се справи с ролята си, направо физическа болка изпитах от безнадеждните му погледи към любимата. (отделно от това, че е много красив и с прекрасен, мъжествен глас, поне според мен де :wub: ) Но от друга страна съм доволна, че In Young и Sung-Soo отново намериха път един към друг, то тяхното си беше съдба.

Единственото, което не ми хареса, бяха пръдните на In Young, можеше и без това.

Другият, който много ми хареса, естествено беше Алекс, майка му е корейка, ама той си прилича на американец:

 

RickyLeeNeely.05.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятен и доста актуален филм.Все още съм на средата и едвам се сдържам да не го изгледам маратонско.Искам да се насладя максимално.Как всички актьори са толкова красиви и един няма да ми е антипатичен и персонажите по същия начин.Надявам се до края да си остана със страхотното чувство от филма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено филма много си ми хареса до края.Радвам се ,че поразчупиха стериотипа на много свенливи в любовта корейци,но в същото време така си бях свикнала с тръпнещи очаквания,че малко ми липсваха някои по-плахи сцени.Всичко ми хареса.Много красиви мъже и жени и интересни истории за всеки.Хареса ми как всеки си устоя на собствените си желания,принципи и виждания.С една дума "Забавление" ,предимно това остави в мен филма.Гледайте хубав е .

Благодарности за субките и темата :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше лош сериал. А Kim Jung Hoon ми направи голямо впечатление.. от малкото момче в "Goong" до любовника. :D но сякаш 2-я варият повече ми допада. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен, интригуващ, разчупен и РАЗЛИЧЕН ! Просто не знам, как ще премина на друг корейски сериал, където целувката се чака до предпоследната серия и трае 3 секунди. Дали докарва на друг известен сериал с подобна тематика, ами може би или просто, да го наречен "Сексът и Сеул" :)

Гледайте го задължително с две ръце поставям най-висока оценка ! :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taka, изгледах  първа част, много е леко и забавно сериалчето, хареса ми и го препоръчвам,

Видях съвсем различни - доста по-разкрепостни неща, по отношение на корейците в любовта.

Видях различни видове любов. За сетен път се убедих, че жената наистина е безумно, тъпо същество.

 

 

Ти, два пъти да ти изневеряват и пак да се върнеш при тоз, не знам как да го нарека, че къде е гаранцията,

че пак няма да му светнат както накрая очичките и пак леко да забегне,,, свикнали си били, да ма тъпа овцо,

да те ползва за майка и когато е на сухо, тогаз да се сеща за теб.

 

 

Спокойна си е нашата, нали и дадоха доживотен билет към щастието, що да не поизтърпи още малко унижения,

туй жените, търпим, търпим, какво ли не може да изтърпим заради една пуста романтика...

То пък една романтика, беше...
Ама и Джин Хьок, с този негов глас, не мога да го възприема някак си,такава селянка ми изглеждаше тази

до него, въобще за химия не можеше да става и дума, може би и нарочно да го бяха избрали. Иначе с режисьрчето  селянката си пасваше идеално... Ама...

Най-убедителна, сладка и истинска ми се стори любовта на девственицата и тенисистчето.

Отивам  да тегля  2-ри сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло ми харесва, че разчупиха консервативността на азиатците и по-конкретно корейците. Някои неща обаче не разбрах.

 

 

 

Какво и беше на 33-годишната девственица, че постоянно посещаваше тоалетната? Мислех, че е бременна, но не беше...? Любима сцена ми е фалшивата им сватба, както и първата им нощ - много чувствено, от негова страна основно. 

Второ - защо не измислиха край за полигамната приятелка и фотографчето?

Трито - ясно беше, че не може девойката да загърби 10-годишна връзка, но пък от друга страна какъв беше този недомислен финал? Уж режисьорчето си взе поука, пък веднага почна да сваля първата мадама след като се беше сдобрил със старата? Това значи ли, че отново ще и изневери за 3-ти път? Не видях поуката в това вместо да продължиш напред или поне да си вземеш поука да се върнеш назад и най-вероятно мъжът ти пад да хвърля мили очички на първата срещната....Глупаво ми се видя...

 

 

 

Впрочем, да имате идея кой е младежа от епизод 4?

6856982V.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах първо третата част и се върнах на първата-много по-забавна и реалистична ми се видя.Много ми хареса.Смях се с глас на много моменти.Хареса ми приятелството на трите сладурани.Показаха  всяка една от тях как  се променя.Достта по-разчупен от много сериали с рибешки целувки,ококорени очи и  после драми " защо го целунах, не беше редно". Сериала е просто повече от невероятен, в него определено можеш да намериш по малко от себе си във всеки от образите.Гледах първо третата част и се върнах на първата-много по-забавна и реалистична ми се видя. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък подкрепям края, за моя изненада. Изневерите и рутината определено не са ми по вкуса,

но тези двамата бяха съвършени един за друг точно заради несъвършенствата си.

И нещо, което аз разбрах, но не е задължително да е така: той си каза, че първия път въобще не е кръшнал. а тя го е подозирала. Предвид колко мнителна и ревнива беше, според мен е много вероятно наистина да не е изневерил първия път. Хареса ми, че даже самата изневяра да беше ужасно предателство, той все пак се опита да устои до един момент и не се ''даде'' веднага на хубавицата. Хареса ми, и че по-младото момиче не ни беше представено като някоя усойница, която разбива връзки. Не я очерниха излишно. Въобще - много човешки герои, много реални.
Хареса ми как разбиха приказката за романтичния богаташ, който освен мил, красив, умен (и по-млад) беше и ужасно разбран и свестен...но нещото между него и главната героиня някак не беше ''истинско'', липсваше му живец.
Спомените за романтичните жестове за десетте години връзка ми бяха най-любими - сна пръв поглед съвсем обикновени жестове, а толкова романтика в тях.

 

Последната сцена, в която паралелно и двамата срещнаха привлекателни хора, но подчертаха, че са обвързани без някой въобще да ги е питал много ми хареса. Сякаш казваше: и занапред ще има изкушения: привлекателни колеги, красиви бивши съученици и така нататък, но това, което двамата имат помежду си е по-силно. 
Kim Jung Hoon много ми хареса тук, което е показателно - хем играе кръшкач, хем не можеш да не го харесаш. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затварям си едното око за преиграваниците на главната, като се почне от ненормалните й детско - дебилни физиономии, инфантилни реакции и разните му подскоци ала ''хей ръчички, хей ги две.." :slap: , сериала си е .."тамън'' (''да не поверваш чак'')! Най - важното е, че РОМАНТИКАТА СИ Е ЗА ЗРЕЛИ ХОРА... :up: Останалият кюп от актьори е 6, сюжета е забавен и донякъде реален. Не ми се е вдигнала кръвната захар, не ме е изнервил, което вече е рядкост при мен - не се чувствам от клуба на........, че съм му отделила време. А момчетиите - всички ми харесаха по своя си начин - кой чаровен пухльо, кой сериозен и сексапилен...Френдките мега забавни - абе готина работа е целия сериал! С кеф си пия бирата :beer:

Уточнението за Алекс беше важно :kissy: ! Но само на мен ли ми е странно като не - азиатец ми заговори на корейски...някак противоестествено ми е...но колкото го гледам...абе друго си е....

БТВ, много точно го описа и Choi Jin - Hyeok - на този му дай сериозни роли - ухили ли се, чара му отива по дяволите...

 

 

Choi Jin-Hyeok страхотно се справи с ролята си, направо физическа болка изпитах от безнадеждните му погледи към любимата.
Другият, който много ми хареса, естествено беше Алекс, майка му е корейка, ама той си прилича на американец:

RickyLeeNeely.05.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро от скука реших да погледна дали и това е същата реколта като третата част.

 

+ приятни на външност актьори, добри декори и костюми

- "западен" разврат в корейска опаковка, любовни "многоъгълници" на поразия, множество абсурдни моменти и ситуации

- почти никакъв сюжет или история

- сериалът не грабва, сериите се гледат с мъка

 

Лично мнение:

 

 

Нямах големи очаквания, но поне мислех ще успея да изгледам всичките епизоди. Не стана номерът. Просто отношенията на героите един към друг са толкова абсурдни, че почти граничат с психично отклонение. Все съм си мислил, че по-"разкрепостен" сериал от "I Need Romance 3" няма да видя, но това тук просто удари десетката от раз. То не са разговори за секс, за подплънки, за какво ли не... Не се и учудвам, че навремето е било нещо невероятно, а тези тВН са направили име сигурно покрай нещата, които въртят. Сериалът е азиатска версия на прословутата помия "Сексът и градът". Нито една от главните героини не ми хареса. Всичките бяха пълни откачалки и глупачки. Нито им съчувствах, нито ми бяха интересни любовните им "съждения". Не знам... Това действително е много лично мнение от моя страна и вероятно има хора, на които подобен тип отношения им доставят удоволствие или пък ги възприемат като по-близки до реалността. Мен лично ме погнусяват и отблъскват... Отделно ми вгорчават настроенито за няколко часа. Както и да е... Няма какво повече да коментирам. Третата част поне ме увлече в даден момент и успях да изгледам всички епизоди. Това тук едва го добутах до 7-и епизод. Не бих го препоръчал на никого. Абсолютна загуба на време.

 

 

3/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...