Jump to content

Recommended Posts

Не е лош сериала, малко тегав в началото и разтегнат по средата, но става за гледане. Още не съм стигнала края, но държа да споделя с вас огромното ми удоволствие от два, всъщност три уникални образа. Донг Го, неговата съпруга и майка на фона на драмата те са просто светъл лъч. Страхотно хрумване на сценаристите, великолепно изпълнение от актьорите. Уникални в своята непохватност и в чуруликащото приемане на живота. Заради тях си струва да се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатична история, можеха да го поберат в 35 серии, но все пак го изгледах с интерес до край! Актьорите се справиха отлично...За три седмици бях част от тяхната история - съчувствах на страданието, ядосвах се на безскруполната бивша, забавлявах се на сладките сцени и се радвах на семейните отношения /и добри, и лоши/. Все пак хората могат и да се променят, рядко но и това се случва! :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро сериалче! Бих го определила, като много истинско. Актьорите се справиха много добре с ролите си. Сериала, успя да ми въздейства и успях да изпитам всички емоции, които изпитваха и героите. Много се радвах на взаимоотношенията на главната двойка, защото само в началото на сериала имаха трудности, а след това до самия финал се превърнаха в семейство. Наблягам на това, защото тук нямаше от рода на типичните раздели, кавги, вечното недоразбиране във взаимоотношенията им, нямаше го недоверието, а най- хубавото беше, че тук са изградили съвсем нормални семейни отношения, между мъж и жена! Другото, което ми допадна, е че липсваха изобщо типичните триъгалници, които почти винаги присъстват. Тук смея да кажа, че са изградили всички истории на базата на реалният живот, защото никой не е застрахован от обратите в живота и никой не знае какво го чака на следващия ден. Много реални образи са изградили, много реални ситуации са показали и смея да кажа, че тук в този сериал почти не видях типичните за сериалите безумни понякога, както и бих добавила нереални ситуации, които сме свикнали да гледаме. Смях се, бях съпричастна с болката им и се радвах на романтичните и мили моменти, които имаха. Сериала, определено си струва отделеното време! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, martisun написа:

Много добър сериал. Човешки. Не знаех, че корейската мания, да задомят детето на всяка цена, може да стигне до там, че да му купуват булка. 

 

Първо си казах: Super, от @martisun научавам за сериал, при това от по-старите, за който не съм чувал.

 

После поглеждам описанието: О, ужасТ, петстотин петдесет и шестия сериал на тема „метреса по договор“.

 

И накрая — шестдесет и четири часа материал, напоследък рядко издържам шестнадесет, много съм се разглезил. Сапунените саги не са ми по вкуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...