Jump to content

Recommended Posts

Защо готината мацка я обуха с панталони??????? :mad::mad2: Минижупчето й беше единственото нещо, което ми задържаше вниманието към този сериал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да схвана ролята на бастуна. Само се разхожда, гледа малоумно и нищо не прави. Май само за красота са го сложили...

 

Юно ли е бастуна? :)

 

Ролята му е да генерира зрители с участието си.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал, абсолютно за нищо не става, дори за плакнене на окото...

Съжалявам, че се захванах с превода, пълна безсмислица и разочарование за  мен. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сиера, май така се казва, да. Един, дето 12 серии ходи, гледа тъпо, държи се като кон с капаци и не знае какво иска...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сиера, май така се казва, да. Един, дето 12 серии ходи, гледа тъпо, държи се като кон с капаци и не знае какво иска...

 

Е, той ще да е.  :28558:  Май не си запозната с кей-попа, щом не го знаеш. Иначе, да, персонажът му е много безсмислен - общо взето половината му екранно време е или гореспоменатото или спаринг с чучело/човек. 

 

Аз като видна фенка на фентъзи не съм се отчаяла докрай, но винаги има с какво да ме "мотивират".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да ми оставите айдълчето на мира.Показа момчето,че освен да пее и танцува, може и да ходи и да се бие.Хич не му трябва да говори, да не мислите ,че фенките слушат какво казва, стига да ръси хубост и толкоз :28558: Той главният  Чонг Ил У.- и той доста мълчалив :896767: , че почти не се и бие...,май-май , само с ходенето и ръсенето и той в тази роля, язък му за моженето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандулке, хич не знаех, че е айдълче. Просто дразни ужасно, не знам защо. Чонг Ил У е друго нещо :) Ама айдълчето поне нещо да покаже, при него всяка "емоция" изглежда като физиономия при запек :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно, че ги пъхат навсякъде с комерсиална цел.Харесвам много от тях, като правят това ,дето го могат.Харесвам тези, на които им се отдава актьорството, но да не му се отдава на някой и да го мъчат за пореден път, това няма как да ми харесва.Както и да е, това е друга тема и ако продължим да я дискутираме, ще има недоволни, тъй като гледат само заради тях и веднага го приемат за лична обида.Точка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То тука не му и трябва много да актьорства, просто ролята му е такава - никаква. Така са и повечето, защото аз реално не съм видяла никой от главните да прави нещо, общо взето единствените действащи лица са стария страж и злия шаман.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На седми еп. съм и взех да се дразня от това постоянно криене и мъкнене на принца насам-натам без нищо друго да се случва ( освен ,че намери дневника на Стражата). Ако ще продължава така и в следващите серии, казвайте да го  спирам от сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление действието е много мудно (да не кажа, че няма такова). И като за капак тез хора много неориентирани. В еп. 12 най-накрая принца в немилост реши какво да прави. Надявам се вече сериала да започне. 

 

 

 

13-ти фатален - Lee Rin отвръща на удара, а айдълчето малко се събуди (ама малко). И прическите им промениха.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизодите от 10-ти до 14-ти бяха много интересни.

 

Всъщност излиза, че главния съветник е убил кралицата, а не бащата на Рим, както ни беше показано в началните епизоди. Не е ясно още (поне аз не разбрах) каква връзка с това има фалшивия принц, може би той е измислил историята с полуделия крал, който е убил съпругата си. Призраците на нощната стража, които се появяват в последните еп. предполагам, че ще помогнат на Принца в борбата срещу магьосника и злите призраци, а и прислужницата Ким, която все мълчи е крайно време да разкаже за събитията от преди 12г

Сестрата на главната, шаманката, след разговора си с търговеца, който и каза че баща и е живял преди 100г, явно почва да се осъзнава, че магьосника е промил мозъка и, аз мислех, че само се преструва и помни всичко, обаче може би не е така. А той се оказа, че е влюбен в нея? поне на мен така ми се стори.

 

Единствения, който ме дразни засега е героят на Юнхо, който упорито продължава да се съмнява в света на призраците, и се чудя как се бие с тях при положение, че не ги вижда, само с помощта на компаса ми се струва невъзможно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В следващите два еп. се разплетоха още повече събитията от преди 12г. Магьосникът не се отказва от идеята да съживи дракона, но и нашите от Нощната стража също търсят начини да му попречат. Надявам се да държат по-настрана бившия генерал ( ковача) , защото както стана ясно той не трябва да се замесва със света на духовете, ако иска да остане жив. Вече и малко романтика се прокрадва, ще видим какво ни чака нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна 17 еп и а-ха щях да черпя, защото 

тъкмо Нощната стража приклещи Саддам и го убиха, дори за по-сигурно изгориха тялото му и той взе, че пак оживя. Знаех си, че няма да е лесно да го убият и според това, което видях (единствено гривната на сестрата шаманка успя да му противодейства) явно шаманката или по-малката и сестра имат силата да го убият, или нещо свързано с жезъла му ще да е. Но шаманката е под негово влияние в пълна неясност коя е всъщност, а по-малката и сестра все още не е наясно със способностите си.

Иначе ми се струва, че вече се чудят с какви небивалици да запълнят епизодите, ето, че и двойничка на главната успяха да сътворят, ще видим по-нататък какво ще измислят, лошото е, че и компаса с който различаваше местоположението на призраците се счупи и участието на Юнхо в Стражата е малко под въпрос, освен ако не почне да вижда призраци или ако не го поправят по някакъв начин.

 

Абе, само аз ли гледам сериала, никой не драсна два реда да каже нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си само ти, но няма много за писане, откакто готиното гадже е с панталони. Лично за мен е най-добър образът на краля-шизофреник-поздрави за Ким Хънг Су за отличната роля. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си сама, доглеждам го от инат.

 

Като сложиха лошко на кладата, веднага върнах да видя номера на епизода и като ми блесна-17, ми стана ясно, че няма да мине цели 3 епизода без него.И това мултиплициране с лисичата опашка, дето си ги изсмукаха от пръстите...карай да върви, добрите ще победят, 3 серии останаха, но отдавна,  с  толкова ялово историческо, не си бях губила времето.

 

Кралят и Лошко са супер, останалите -Убавци(Ил У,няма как да покаже нещо с тази роля,а Юнхо-бива, добре се разхожда) ,момите пък-безлично никакви.

От толкова мистерия се очакваше доста, а то-едно нищо и половина на мегдан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро си говорехме за очите на Лошко, т.е. на актьора, който изпълнява ролята му. Мислех си дали не са лещи, защото толкова жълти очи не бях виждала, но се оказа, че са истински.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А спомняте ли си, че Лошко играе в "Тайната градина"? Тук

Да, и промяната е страхотна!  :28558:

Как да забрави човек!

А защо в драмите никой не иска разрешение?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз въобще на помня да е играл там,  дори и в Джентълмените не го помня, но него не го догледах докрай. Другите сериали, в които  е участвал не съм ги гледала. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...