Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

НОЩНА СТРАЖА

 

Име: 야경꾼 일지 / Yagyeongkkun ilji / The Night Watchman

Епизоди: 24

Времетраене: 70 минути

Период на излъчване: 4 август 2014 - 7 октомври 2014; Понеделник-Вторник; 22:00 часа

Телевизия: MBC

Сценарист: Yoo Dong Yoon

Режисьор: Lee Joo Hwan

 

Участват:

Jung Il Woo - Lee Rin

Ko Sung Hee - Do Ha

U-Know Yunho - Moo Seok

Seo Ye Ji - Park Soo Ryeon

Yoon Tae Young - Jo Sang Heon

Kim Sung Oh - Psychic Sadam

Kim Heung Soo - Prince Kisan (Lee Rin's older stepbrother)

Choi Won Young - King Haejong (Lee Rin's father)

Shim Eun Jin - Ok Mae

 

Резюме: Базиранa на времената в Чосон, това е драма за Отряд за превенции на престъпления, който се използва, за да патрулира в улиците от 9 ч. вечерта до 5 ч. сутринта, за да ловят призраци.

 

И Рин е фалшив принц, което той използва, за да маскира несигурността си и дълбоката болка в сърцето си. Внезапен инцидент му позволява да вижда свръхестествени същества. Въоръжен с новите си сили, той става част от екипа на Нощна стража, който патрулира по улиците от вечер до зори, за да предпази хората на Чосон от зли духове и същества.

 

Му Сок е бодигард, който служи на фалшивия принц И Рин. Той е израснал съгласно най-строго образование и обучение по бойни изкуства, за да стане най-добрият фехтовач в Чосон.

 

До Ха е наследница на племето Ма Го, които са пазители на духовете в планината Пекдо в продължение на поколения. Тя е момиче с добра душа, което пътува до Ханянг, столицата на Чосон, за да търси Нощната стража, които са предопределени да поемат съдбата на племето Ма Го.

 

Пак Су Рьон е дъщерята на офицер Пак Су Джонг. Въпреки сладкия ѝ и безобиден външен вид, тя изпитва силно желание да стане съпруга на И Рин.

 

 

Сваляне с български субтитри: тук тук

Онлайн с български субтитри: тук

Сваляне с български и английски субтитри: тук

Гледай онлайн: тук тук

Онлайн с руски субтитри: тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още малко остава до започването на сериала - само 9 дни. Очаквам историята да е интересна, с много добра игра и сцени. Това със свръхестествените същества е доста пикантно, ама нека да има :D

Интересно ми е да видя как играе Yunho, че не съм го гледала досега в сериали (пък явно в доста е участвал).

 

Ето ги сладурите в главните роли:

 

fullsizephoto465765.jpg

 

И тийзърът:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера си мисля да пиша за този сериал, даже му търсех темата, защото видях тийзъра, който много ми хареса. Обичам истории със свръхестествени същества, колкото повече, толкова по-добре. Yunho и аз за пръв път ще го гледам в сериал, очаквам началото с нетърпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ви пречи Юнхо пък!!! Дидо, актрисата сигурно има хубави крака. Скоро може и на токчета да я качат. ;)

 

Прекрасно момче, ама да пее и да танцува, не да актьорства. И все пак ще му метна око на сериала, като ми се отвори време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уауу, страхотна приказка се е получило, поне засега. Всичко ми хареса и историята с "запечатаните" митични същества, и "добрите' и "лошите" със всичките им костюми, маски, дълги коси и доспехи, като красиви картини са. А как си мечтаех за такъв смел крал на екран, без да се оставя министрите да го ръководят и баламосват, че и пълководец, който се бие наравно с генерала си. Просто нямам забележки, колкото и да е странно, ха-ха. ще се гледа без превъртане.

В рутркаер 1 еп. е вече наличен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ви пречи Юнхо пък!!! Дидо, актрисата сигурно има хубави крака. Скоро може и на токчета да я качат. ;)

Юнхо въобще не ми пречи. И защо другата мома не е с отрязан ханбок? А? Тя да не би да е с криви крака? Защо такава сегрегация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юнхо може да е страхотен певец и танцьор...обаче като актьор...направо не ми се коментира. Една главна роля вече го видях как опропасти...

Вярно че беше преди някоя и друга година...може да се е поушлайфал...но според мен този занаят или ти се отдава или не.

Относно сюжета на сериала...никаква надежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо наистина сте се съсредоточили върху Юнхо, доколкото улових нещата главният герой няма да е един, върху който ще е съсредоточено голяма част от действието. Главните герои ще са няколко и ще присъстват наравно на екран според мен, но може и да греша. Моят съвет е да му дадете първо шанс, пък после да го отпишете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам приказките. Дано я разкажат добре.Първи епизод -бива.

Юнхо да си гледал пеенето и танците :28558: - недейте така, куцо, кьораво и сакато, де е айдъл  актьорства, пък той само да пее :896767:, да не е пък най- некадърен, или най-грозен ;)  .Ами фенките, като мен, една песен 3 минути и да не пускат всяка седмица нови,  а тук ехеее, цял час два пъти седмично, цели 10 седмици :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата ми прилича на приказка с призраци,затова ми хареса как започна.

А пък Choi Won Young за мен е един  талантлив  актьор,всичко му идва  отръки на това момче,от лигаво мамино синче до омагьосан крал.

Благодаря за превода. :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз изгледах и втори еп., който се оказа също толкова интересен колкото първи. Само едно не ми стана ясно 

дали шаманката, която даде цветето на краля и с което се всели злия дух в него накрая умря или не се разбра все още какво стана с нея. Генерала доста закъсня с реакцията да спре обезумелия крал, но все още има време, то е ясно, че принца ще бъде спасен. Горкото дете, доста му се насъбра в този епизод да изтърпи от баща си.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Мисля си,че сестрата/ шаманка/ не е мъртва,може пък да греша.Въпреки,че онзи  ѝ каза,че за да го излекува тя трябва да се прости с живота/цитирам по памет/

Аз пък не разбрах,това другото дете/със злобния поглед,клюкарчето/какъв се явява в двореца.Брат на малкия принц ,видях,че седи на масата на кралското семейство. :mellow:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че спомена това roslava, та се сетих за другото неизвестно 

и аз мислех, че принца е само един, а това другото момче, което го мрази е син на някой от министрите, обаче баба му ( кралицата) нали каза, че първо трябва да бъде коронясан той пък после другия или нещо такова беше и аз се зачудих откъде се взе още един принц. А за принца  е ясно, че в бъдеще ще се заобича с това малкото момиче, сестрата на шаманката, което явно ще бъде в стражата, защото баба и или майка и и предрекла, че ще срещне мъж, който ще защитава и т.н., нещо от сорта беше. Въпреки, че и това малкото момиченце, което ходи да види принца като беше болен и тя ще е влюбена в него, пък и баща и голям зор да я уреди още от сега за жена на принца, абе любовния триъгълник покрай принца е ясен, да видим другите къде ще се нагласят, ха-ха. Най-сетне в следващия епизод вече трябва да ги дават след години и да си дойдем на думата.

И да видим този крал какво ще го правим, че хептен откачи вече.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...