Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

МЕЧТА ЗА СЛАВА 2


Жанр: драма, романтичен, комедия
Държава: Южна Корея
Епизоди: 16
Излъчван по: KBS2
Година: 2012

 

Режисъор: Lee Eung Bok
Сценарист: Heo Sung Hye

 

В главните роли:
Kang So Ra като Shin Hae Sung

Im Jae Bum (GOT7) като JB

Jinwoon (2АМ) като Jin Yoo Jin
Park Ji Yeon (T-ara) като Rian (член на айдъл групата HershE)
Hyorin (SISTAR) като Nana (член на айдъл групата HershE)

Park Seo Joon като Si Woo

Choi Yeo Jin като учител Ahn Tae Yeon

Bae Su Ji (Miss A) - гост

 

Сюжет: В основата на сюжета на сезон 2 отново е гимназия "Кирин", но сега в нея царят безпорядък и разруха. Талантливите и взискателни педагози са заменени, а вместо усърдни и устремени ученици, сега там учат "заблудени овчици", несигурни в себе си и мечтите си. Освен това в гимназията пристигат и звезди от известна агенция, което не радва учениците.
Ще успеят ли звездите и обикновените ученици да намерят общ език и ще върнат ли предишната слава на гимназията?

 

:essub:

 

С български субтитри: :click: :click:

Онлайн с български субтитри: :click:

С английски субтитри: :click:

С руски субтитри: :click:

 

Лично мнение:

 

Очаквам да е добър сериалът, но не ми се вярва да е по-добър от първи сезон. Не съм много доволен от избора на главни актъори/актриси, като изключим може би Jiyeon от T-ara и Jinwoon от 2AM. Никой от главните актьори не съм гледал досега, пък и няма как, защото за повечето това е първа роля. Миналата година добре се справиха младите айдъли, ще видим тази година какво ще предложат новите попълнения в училището "Kirin" biggrin.gif. Очаква се сериалът да се съсредоточи около млади айдъл звезди и проблемни ученици от училище "Kirin", пък ще видим какво ще излезе всъщност biggrin.gif.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще следя този нов корейски сериал, но само заради момчето с китара в ръце. Нямам никакъв друг интерес към това продължение, още повече виждайки и кои са останалите три главни героини.

Изгледах първата част на Dream High тази година - къде интересна, къде не толкова, но корейски сериал без кусури няма. Или започва силно и някъде по средата вече ти убиват желанието за гледане и поглеждаш все по-често към мишката, или започва доста вяло и се чудиш "Абе, кога става интересна тази продукция?". Първата част мен ме задържа като зрител най-вече заради играта на Kim Soo Hyun и забавната двойка IU-Wooyoung. Kim Soo Hyun ме спечели точно с тази роля за свой фен и сега очаквам с интерес новите му проекти.

 

Jung Jinwoon... Това е първата му роля и със сигурност не очаквам чудеса от него, нито някаква изключителна игра, а и не това е целта. Той е музикант и знаейки колко много обича рок музиката това е възможност за него да покаже таланта, който притежава. В първата част имахме главна героиня обвързана емоционално с две от момчетата, докато тук Jinwoon ще трябва да се справя сам с трите музикално ориентирани корейски "грации", които ще му партнират. Ще си забъркат една ученическа каша по корейски в гимназия "Кирин" и дано избегнем типично корейските похвати, че... :slap:

Наивно е за мен и за миг да повярвам, че след като ще са три гугутките поне една от тях няма да крещи, да се джавка за щяло и нещяло, да се държи нелепо, да мляска - изобщо все черти на корейска героиня, които незнайно защо са изключително тачени в южната част на полуострова. Подозирам, че ще лепнат на Jinwoon - Kang Sora. Ще трябва да го преглътна някак, макар момичето за мен да е доста странно след като познавам изпълненията й, а и я гледах в някои от сериите на We Got Married с Leeteuk.

 

Едно е сигурно за мен и като фен на рок музиката, че този нов сериал ще ме радва с изпълненията на това страхотно момче Jung Jinwoon. На същата дата 30-ти януари, но по tvN стратира друг сериал със силно рок звучене Shut Up Flower Boy Band, така че може би корейците все пак ще успеят да ме зарадват повече в началото на 2012 г., защото много мъка насъбрах през 2011 г. на техни заглавия.

 

2i6hpfk.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, не съм гледала първата част, но тук ме заинтересуваха шефът на JYP и Kahi от After School, която е страхотна танцьорка. От учителите също има доста известни актьори, чичкото от Robbers е симпатяга. Ji-Yeon съм я гледала при гостуванията й във Family Outing и Strong Heart, навсякъде я сравняват с Ким Те Хи, лигла е, но що-годе стоеше добре пред камера, мисля, че ще се постарае. Май ще хвърля едно око и аз :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се чака с нетърпение...дано поне малко да е добър като първия и да ми хареса :) А за актьорския състав съм без коментар защото не сам ги чувала дори но хващат окото някои :rolleyes::D....но ще се следи и ще се чака

Някой знае ли точно кога трябва да излезе първия епизод?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се чака с нетърпение...дано поне малко да е добър като първия и да ми хареса :) А за актьорския състав съм без коментар защото не сам ги чувала дори но хващат окото някои :rolleyes::D....но ще се следи и ще се чака

Някой знае ли точно кога трябва да излезе първия епизод?

 

30 януари, 21:55 корейско време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актьорският състав бива(в сравнение с предишния-бледнее),но имам чувство,че този сезон няма да ми хареса.Тук сякаш ще се опитат да наблегнат на комичното и на музикалните изпълнения отколкото на историята и самата драма.
Дано лошото ми чувство се оправдае....но не давам много надежди,защото накрая може да остана разочарована....

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото повече Роли Поли - толкова по-добре! :) Колкото повече музика и танци и по-малко драма, толкова по-добре! Колкото повече Джийон и Кахи - толкова по-добре!

 

Аз казах! Точка! :PB):lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен пък е обратното - колкото повече драма и романтика, толкова по-добре. Корейците си ги бива в това :D. Пригледа ли ми се комедия, пускам си "American Pie" или "Sex is zero" :lol:. За Джийон обаче съм съгласен, колкото повече - толкова по-добре :D! Тя е единствената, която ми хваща окото на пръв поглед :). Е, и Хъорин, като се ухили или направи позата от "So Cool", хваща окото B). Кахи ще е учител, едва ли ще има толкова много екранно време... дано не я забъркат в любовни интриги с JYP... :lol:. Сора не е първа корейска красавица на пръв поглед, но пък дано играе добре, все пак е актриса :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като видях ся и последния тийзър...малко се отчаях от това че няма почти нищо общо с първата част :o , но дано да греша и да бъда приятно изненадана....актьорите според мен са г/д не ми харесвата колкото другите но стават като цяло....а и главната не ми допада много :lol: но /още едно но :lol: / ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така бързо излезна Епизод 1, сега и със субките да побързат ще е супер. От сега да питам за първи път ми е laugh.gif , ще се превежда ли и този сезон на бг.... tongue.gif

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи епизод може да се открие лесно. Видях го качен на няколко места. Аз вече го изгледах.

 

Не ми трябваха субтитри, за да видя това, което исках и чаках най-много. Е, получих си го и то в огромна доза.

Jung Jinwoon се справи много добре от това, което видях в първи епизод. Аз и друго трудно засичах на екран, освен него и китарата му. В 22-та минута сърцето ми подскочи от това, което видяха очите ми... Трябва отново да си го пусна.

 

Kang Sora очаквано за мен със слабо включване (поне от видяното). Знам ли с какво ще ни изненада героинята й след време...

Останалите главни герои са ми напълно непознати, а от K-Pop (с много малки изключения) не се интересувам. Трябва да ги поразуча тези дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва началото, но разбрах, че и този корейски сериал не е за мен. Изгледах днес втората серия и след като видях шаренията, огромната доза к-поп и преиграване - до тук бях. Дори и Jung Jinwoon не може да ме накара да гледам (а вярвах, че ще издържа).

 

 

Нищо общо с първата част (Dream High (2011) - огромна разлика в сравнение с това... Ехх, как ми липсва образът на Kim Soo Hyun!), заложили са тук на пародията, на веселяшките изпълнения. Имах чувството, че съм на к-поп концерт. Нищо интересно не откривам, за което да се хвана. Сценарият ми се струва, че е от типа "Дайте да съберем няколко известни лица от музикалната сцена и да направим от това сериал".

От Jung Jinwoon, че актьор няма да стане - няма и ако в първа серия удържа позиции, то след като изгледах и втори епизод... (плакатът на Барселона над леглото му ми подейства също много зле)

Kang Sora - нея няма да я коментирам, че сигурно ще разстроя феновете й. Поредният "уникален" женски образ.

 

 

 

Имаше една кака, само тя ми хвана окото, танцуваше перфектно. Не я познавам, но ми се струва, че точно тя е тази, за която споменаваше и РуМеН - Кахи от After School. Наистина страхотна.

 

Със сигурност този сериал ще се хареса на к-поп феновете. Аз обаче съм пас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първата серия и съм много, ама много доволна. Не съм гледала първата част на сериала и се надявам да няма кой знае каква връзка с тази. Много се кефя на актьорският състав. Само Jinwoon и Kang Sora са ми достатъчни. И двамата дотук са супер с ролите, особено със SoRa ще се посмеем доста. Kahi е МНОГО готина! И има много готин глас. biggrin.gif Ji-yeon ми е леко лигава и ще трябва да й свикна по- нататък. Мъжкото съсловие са ми много нови и на пръв поглед много готини(добре че съм свикнала на гримирани мъже покрай 2PM и BEAST) , интересни са ми танцьорчето и русият JB.
Още в първата серия ни заринаха с кпоп песни и аз разбира се съм много доволна. Надявам се сериала да продължава в този дух, много кпоп айдъли и много кпоп. Такова нещо ми се гледа.
:asian:

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първите 2 епизода. Първи епизод ми хареса. Втори епизод не беше чак толкова добър... превърнаха го в някакъв мюзикъл, като корейските музикални шоута. 70% от времето беше някаква дискотека... то не бяха "дивашки" танци на "Roly-Poly", та се стигна чак до някакви аматъорски изпълнения на "Heartbreaker" :lol:. Сора все още не мога да я възприема на сериозно... за първи път я гледам, но... Джинун и "Джей Уай Пи" ми допадат най-много засега... добре си изиграват образите. На Джийон и Хъорин все още не са разгърнали ролите... надявам се да не са "откъснати" и "занемарени" сцените с тях поради тежкият график, който са имали (особено първата), по време на снимките. Иначе Джийон, като Лиан, се очертава доста интересен персонаж :). Двамата младежи от школата на JYPE (JB и JR)... горе-долу, не са на кой знае какво ниво, но пък се стараят засега :). Кахи... доста зла го раздава :D и вика доста силно :lol:. Засега се опитват да съчетават известна доза драма с комедия (романс нямаше в тези епизоди, а е добре с драмата да има и романс). Само се надявам да не преиграват с мюзикъл сцените, като във втори епизод, за да не превърнат сериала в някакво музикално шоу от типа на "Inkigayo" :lol:.

Най после :P само да питам някои знае ли от къде мога да намеря анг.суб ? само аз ли имам тоя проблем със звука :o много е зле почти не чувам нищо :( ....мс предварително

Бях сложил линк към субтитрите, след като бяха превели първи епизод :). Аз нямам проблеми със звука (бях изтеглил 720p-HANrel). Имаше леки смущения при звука към края на 1-ви епизод май, но пък беше само за 1 минута някъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...