Jump to content

Recommended Posts

Поради простотията, налазила корейските сериали, все по-често минавам на китайско и японско. Добър сериал. Бейбито вече роди момче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А си мислех, че 62 серии са му много, ма тоя път са направо малко.

 

Убийствен 56 епизод...

 

Ох, до къде може да доведе сляпата решимост за отмъщение и власт на всяка цена. Как можаха да ми убият Яо Тян, гадни сценаристи, ама яко го направиха - бори се завалията Хъ Ша със събствените си демони, те спечелиха, а той даже не разбра, че точно като сбъдна амбицията си, се прецака оконателно.... Много як образ. Да видим и края, че малко остана, хубаво го направиха цялото сериалче, макар бюджета за ефекти да е бил скромен. И айде да ги коронясват нашите вклюбени гълъбчета накрая :)

 

 

Е, видя му се края, свърши. :cry: Много хубаво сериалче, никак не се усетиха тия 62 серии, много леко се гледаше всяка серия :kissy: Всичко си има, истинска приказка, но от тия, на които някак вярваш, защото добре разказват за неща като любов, дълг, смисъл, избор, щастие и смърт. И как човек си мисли, че иска едно, вземе, че го постигне - и, упс, грешка, не това му трябвало. Най-хубавото е, че героите като цяло си бяха зрели личности, правеха изборите си доста осъзнато и доста бързо, без инфантилно вайкане и тръшкане, и си носеха отговорността за решенията, включително и за грешните. Което е огромен плюс спрямо напоследък навъдилите се корейски сюжети...

 

 

Много радостно, че си има хепи енд, отиват им коронките на главната двойка, а и пъстричко ги бяха накичили. И горкичкият Хъ Ша, да осъзнае истината чак съвсем накрая и по погрешка да вземе да направи и нещо добро точно тогава. И прекрасна игра на принцесата Яо Тян - как само любовта прецаква и най-здравия разум и прагматизъм

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали и аз си почивам от корейско и в момента карам основно на китайско, та ги подкарах подред. Това е поредното заглавие,което започвам и началото звучи обещаващо. Пак силен женски персонаж, (нема лошо), много масовка(за тоя тип сериали си е направо задължително) и много фъркане и фантасмагории при битките, но за разлика от някои други заглавия се набляга на стратегиите, което на мен ми харесва. Когато го приключа ще пиша повече.

 

Обаче нещо ме човърка, нема да  броя колко поизгледах от тоя тип- фентъзи, исторически с елементи на фентъзи и тн и това, което ми прави впечатление, че всичко живо се натиска да е я принц, я принцеса, респективно -император/ца, в краен случай пост в двореца. Луди хора, ма та тая професия/ии освен, че бъка от кадри на килограм е и с безумно текучество. Няма начин да не са знаели колко е опасно по върховете и че от силното течение там главите не се задържат много по вратовете на собствениците си обаче пак налитат като пеперуди на свещ:blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, още не съм загубила надежда:D Опаа, номера с наводнението го преглътнах, рязането на подпори на мост с един замах вече му претръпнах, но спринтьора дет настигна галопиращите коне (па било и напряко и по нанадолнище) и се и качи на каретата ми дойде в повече. Питър Джаксън накара Леголас да пресрещне галопиращо животно за да се качи на него, но не, китайския войник е по-добър от всички. Да се чудиш що по разните финали свързани с бягане, основно са тъмнокожи, тук там по некой бял-за цвят. Сигурно щот добрите спортисти ги крият у армията-_-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ми кажи как Питър Джаксън направи на Лего никога да не му свършват стрелите (е, освен веднъж у Мория, ма то беше тъмно и никой не забеляза) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го изгледах преди време .Бива, съгласявам се с другите мнения.Пък и двамата главни ги харесвам.Е, малко прекалиха с търсенето, та се поизнервих по едно време, но поне си струваше в сравнение с други сериали, като отчетем края.;)

И да, май ще се минава на китайско, натам отива работата.:up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, не ме грабна много и все още съм до към 20 еп, но го гледам след агентите и вероятно това е една от причините. Няма да го дропя, но ще е бавничко.

 

Иначе, докато чакам да се появи корейско дето да ме върне натам, спокойно мога да си вися на китайско-много за гледане, при тва и завършени, като не ми допадне-аут и директно към следващия:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...