Jump to content

Recommended Posts

И аз го гледах миналата година след положителните отзиви тук, но и  мен като aria не ме много грабна.Липсва му тръпка и  монотонността след средата ме караше да превъртам.Последните серии пък съвсем зле бяха.Но...при свободно време и липса на друго може да се гледа, поне я няма корейската стерилност  към докосване.:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста мудничко и ако трябваше да го гледам с по-бързо темпо, сигурно щеше да ми досади доста :D Големият трън в очите ми беше главната – не актрисата, а героинята. Първо, че не беше кой знае колко умна, второ, с тази несигурност в неговите чувства, а после и в това дали е подходяща за него – и това почти до самия край. И тъкмо се очовечи поне в това отношение и дойде супер тъпата врътка:

Off Topic

"Ами, не ми е интересно да работя, искам да съм само госпожа Фън... И да ме заведеш на околосветско пътешествие!" Точно като някаква кифла златотърсачка почна да се държи. Да, не е казано, че всички трябва да са свръх амбициозни и да мислят само за кариера, но това нейното... свръх ми дойде.

 

Главният, завалията, с тия лилавеещи от студ ръце не спирах да го мисля дали няма да се гътне от измръзване преди края на сериала... Да не говорим за това, че имаше точно пет парцала, с които го обличаха, и тоз велик шеф ни веднъж не сложи некви официални обувки, все с разни ежедневки се размотаваше... Губеше от тежестта си като голям началник. Актьора не го намирам за кой знае колко талантлив – отива му да е сериозен, но усмивката му малко плашеща ми идва :D

 

А, и можеше ли да не я щипе по бузите като 3-годишна по три пъти на епизод? :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този сериал всички бяха красиви. Много красиви. Само главния беше леко грозноват. Историята, естествено, е банално-сладникаво- пепеляшкина, но аз обичам банални истории. Добре, че след 10-12 епизод смениха облеклото на главната и вече не беше такава повлекана. Химия между двама имаше, имаше заряд и беше хубаво. Последните епизоди обаче нещата се разводниха, заряда изчезна и спомен не остана. Добре, че повтарят от време на време, че си припомних емоционалните им моменти. Излишно много серии, но то иначе как да вместят всичката реклама вътре. Така и не разбрах защо стоят с палтата вкъщи, защо сестрата беше дълго време все с едно и също пухено палто, защо все е някаква нова година и колко години продължи всичко :)  Но това не е толкова важно.  Много красива усмивка имаше приятелката на сестрата. Като цяло сериала е приятен, романтичен, със скъпи коли, луксозни къщи, лъскави дрехи... И красиви актьори. Не е загуба на време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Историята на красивата, бедна девойка и богатия принц разказана за хиляден път. И въпреки това няма да ми омръзне да я гледам във всякакви варианти. Хареса ми много сериала-топъл, спокоен, без излишни тежки драми, раздели и трагедии. Красиви двойки, красиви пейзажи, красиви къщи. Имаше и химия между героите, и то добре демонстрирана. Въобще не усетих кога го изгледах. За романтични души, като мен е просто идеален. Пък Zhang Han си е впечатляващ. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...