Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

 

Sassy Go Go (발칙하게 고고)

                                  Страна: Южна Корея                                      

Също така известен като: Cheer Up!

Период на излъчване: 5 октомври 2015 - 24 ноември 2015

Време на излъчване: Понеделник - Вторник 22:00

Жанр: Романс, Училище

Канал: KBS2

Епизоди: 12

Режисьор: Lee Eun Jin

         

Участват:

Jung Eun Ji (A Pink) като Kang Yeon Doo (Dance Club Real King)

Lee Won Geun като Kim Yeol (Cheerleading Club Baekho)

Cha Hak Yun (VIXX) като Ha Dong Jae (Cheerleading Club Baekho)

Chae Soo Bin като Kwon Soo Ah (Cheerleading Club Baekho)

Ji Soo като Seo Ha Joon (Cheerleading Club Baekho)

Kang Min Ah като Da Mi (Dance Club Real King)

Kim Min Ho като Hyo Sik (Dance Club Real King)

Park Yoo Na като Jung Eun (Dance Club Real King)

Ooon (HALO) като Joon Soo (Dance Club Real King)

Shin Jae Ha като Tae Pyung (Cheerleading Club Baekho)

Jung Hae Na като Jae Young (Cheerleading Club Baekho)

Kang Gureum като Na Yeon (Cheerleading Club Baekho)

Kim Ji Suk като Teacher Yang Tae Bum

In Gyo Jin като Teacher Im Soo Yong

Lee Mi Do като Cheerleading Instructor Nam Jung Ah

Park Hae Mi като Principal Choi Gyung Ran

Kim Yeo Jin като Park Sun Young

Choi Duk Moon като Kim Byung Jae

Go Soo Hee като Choi Hyun Mi

Gil Hae Yun като Director Lee

 

Резюме: Енергичната Канг Йонг Ду (Jung Eun Ji) е много популярна в своето училище заради слънчевата си личност и борбен дух. Но когато бива прехвърлена в елитна гимназия, където важни са само академичните постижения и това да бъдеш най-добрият, Йон Ду започва да се чувства като аутсайдер заради своите слаби постижения в учебния процес. Ще успее ли да оцелее в тази стресова среда и най-вече ще може ли да се впише в това елитно, но скучно училище?

 

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е приятна изненада. Като цяло много не обичам тийн сериалчета, а и Ън Джи ми е леко противна /има много флегматично излъчване/, но това сериалче е сладурско. И хлапетата са много сладки, и даскалите. Но пък майките са съвсем друга ракия... Идва ти да ги запукаш яко и да не спреш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно сериалче , приятно за гледане :) Много добре представена история и идеята за образованието и отношенията между родителите и децата им. Приоритетите им , целите им и дали " Целта оправдава средствата ". Започва с извадка на двете крайности : ученици и родители които са готови на всичко за най - добри оценки (бал) и др за които приятелството и забавлението са приоритет :) Обединяват ги с обща задача ...... спирам се до тук :28558: Определено ще чакам с нетърпения следващите серии :) Днес май излиза 8 серийка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сиера, права си, не толкова интересно, колкото сладко и приятно. Хлапетата са сладури и, като по чудо, никак не ме дразнят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересен ученически сериал. Напомня ми на Училище 2013, но без боевете и хулиганщината, и с много повече мелодраматични моменти, и любовен триъгълник. Отново показват училищните проблеми на тинейджърите.

И отново са золожили на членове на музикални групи - този път от Apink и от Vixx. Корейските сериали с това ще ги запомня - с играта на певците им. :)

Харесва ми, че забавните моменти са много и непрекъснато се случва нещо неочаквано, в това отношение сериалът здраво държи вниманието.

Покрай ученическите им сериали, почнах да подразбирам каква учебна система имат корейците и като се замисля - нищо общо с българската действителност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готин сериал. Чак ми се прииска да се върна в гимназията. Вярно в бг си го караме по айляк, но ако имах някаква, като тази Куан Су А ли беше к'ва беше на главата да ми прави мръсотии, ще взема да и оскубя косата и после да я хвана да и завъртя косата два, три пъти както съм я хвана бам лицето в стената. Няма такова дразнещо влечуго честно. Другите са големи сладури. Особено в началото любовен триъгълник, то взе че стана четириъгълник. Ама интересното ще е да се избира между двамата приятели. Също усещам, че сладурите ще имат драми около мамичка и татко, които искат да се женят. Кои ли ще отстъпят възрастните или младите? Тоя господин, който нон стоп се подмазва, като го гледам имам чувството, че тече олио от него ба*и мазния. Да вземат да съберат учителката и г-н Юнг както си му е реда и всички да са си по двойки. 

П.С : Може ли да ми кажете, кога излизат новите епизоди? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Engel, сериалчето приключи. Само 12 серии беше :(

Аз не си падам по корейски ученически, но този беше много сладък. Хлапетата - прекрасни, даскалите и те. Су А те дразни, а? И мен, но при нея си имаше обяснение. А Йол... Това дете, като се усмихне, стаята озарява. Голям чар :)

Както не обичам тийнейджърски и училищни - 8/10!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятна изненада е за мен сериалчето, защото не харесвам визуално Jung Eun Ji, макар да признавам артистичния и талант и досега поне в два успешни сериали съм я виждала. Пък и май никой от останалия каст не ме впечатли с индивидуалност, обаче... като цяло мажоретния състав ми напълни душата. Изобщо взаимоотношенията бяха наистина интересни. Подобия и крайности така се сработиха и процесът беше много интересен, шарен, и смешен, тъжен и весел и това израстване ме спечели. Учителите и те допринесоха за приятния облик на филма. Дали, защото тематиката ми е професионално близка, но тези хора ме разплакаха няколко пъти, но, пък и аз съм си ревла. Приликата с някои скорошни сериали на ученическа тематика /Who Are You: School 2015, Jungle Fish, To The Beautiful You/ е очевидна, но не ми пречи, ако ме забавлява. А този наистина ме забавлява отначало докрай. И много благодаря за българските субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много свежо и готино сериалче, на един дъх го изгледах! Нямаше толкова танци и т.н. тренировки, колкото очаквах, но като цяло много ми хареса. Засяга и някои доста сериозни теми, покрай забавните училищни моменти. Добре, че не го разтегнаха до 16-20 епизода, така си беше напълно достатъчно и без скука и влачене. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Детски сериал. Как можаха да направят Че Со Бин лоша?  Доста недостоверна и добра до глупост главна героиня?  Как можаха да простят на лошата, след това която тя направи, не го разбирам? Те корейците не ми изглеждат като много добри в прощаването. Сериала става за едно бързо превъртане. Не стига училищните проблеми, ами и родителите на главните им зададоха един ребус. Наистина ситуацията и конкуренцията в корейските училища водят до такива крайни резултати.  Живота е доста труден ако не постигаш добри резултати. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...