Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

 

 

minhodramapianist15.jpg
minhodramapianist22.jpg
minhodramapianist18.jpg
minhodramapianist18.jpg
minhodramapianist16.jpg
minhodramaspecial11.jpg
minhodramaspecial12.jpg
101126_minho_3.jpg
101126_minho_2.jpg
101126_minho_5.jpg

 

Pianist SP (2010)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: 피아니스트
Дата на излъчване: 20 ноември 2010
Време на излъчване: събота 23:15
Жанр: мелодрама, романс
Канал: KBS2
Епизоди: 1
Режисьор: Moon Joon Ha

Участват:
Han Ji Hye - Yoon In Sa
Min Ho (SHINee)- Oh Je Ro
Choi Philip - Jungwon

Резюме: В спешъла се разказва за О Дже Ро - музикален гений, който винаги е мечтал да свири на пиано, но е принуден да работи във фабрика за производство на пиана, за да помага на болния си баща. Но това се променя, когато среща началната учителка Юн Ин Са и започва деликатна любовна история с нея.
:essub:
 

Свали с български субтитри: :click:

Онлайн с български субтитри: :click: :click:

Свали с английски субтитри: :click:

Свали с руски субтитри: :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успях да хвана края по KBS WORLD /днес като се върнах от работа/. Не можах да разбера кой знае колко,..но пък Min Ho e голям сладур, актрисата също. А всъщност не съм фенка на групата.. )

Толкова харесвам такава музика..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този спешъл ме завладя и впечатли по няколко причини.

Много обичам да слушам класическа музика и по-точно изсвирена на пиано. Тя е като една магия, която винаги ме кара да се отпусна и да изчистя съзнанието си от всичко лошо, за момент да се откъсна от ежедневието и просто да и се наслаждавам. Това е една от причините това кратко филме толкова много ми хареса.

Красивите музикални произведения бяха един прекрасен фон на една нежна любовна история, която ме трогна. Въпреки, че Minho е още много млад и ако не се лъжа това е първото му учестие като актьор, той се справи по-добре отколкото предполагах. Тази любовна история е наистина деликатна, както се споменава в резюмето. Двамата не се държат като влюбена двойка, нямат много прерипети, за да докажат любовта си и, така да се каже, никой не иска да ги праздили, но пак е интересно да ги гледаш. Може би само по погледите им, по това как се гледаха, може да се разбере, че се обичат. И въпреки, че Je Ro беше само на 21, той се държеше наистина като мъж :)

Честно казано спешъла не е нещо супер интересно и грандиозно, но е много нежно и трогателно.

А краят, краят беше много хубав... според мен ... сигурно, защото много обичам отворените финали ... да се чуди човек и да си фантазира какво ли е станало ^___^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма меланхолия е този филм, на моменти граничи с отегчението. Уловили са трепетите на първата любов, малкият се справи относително добре, неумелата му игра може спокойно да се вземе за колебливостта на влюбения. Идеята е за подходящият човек, който може да те мотивира, която е често срещана.

Шопен беше голям плюс.

Обаче целувката беше отново постна като бистра вода. Дори не мога да кажа, че имаше целувка...

 

Вече е и с български субтитри, благодарение на ivkaus5.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обожавам звуците на пиано и от тази гледна точка филма беше истинска наслада за мен.

Мин Хо се представи изключително добре и свиреше прекрасно. Хан Джи Хье също направи добра игра.

Но някак филма не успя да ме впечатли. Очаквах много повече от страна на действието, което беше прекалено бавно и мудно.

Идеята беше хубава, а музиката прекрасна. Жалко, че нещо ми липсваше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен мина неусетно. Не забелязах никакви бавни или мудни моменти. Хубава музика на пиано, красиви актьори... какво повече може да иска човек от един романтичен филм. :) А историята си е доста често срещана. Може би на почти всяко момче му се е случила по една подобна или предстои да му се случи. Тука като на филм, момичето се разколеба накрая, но всички знаем, че в реалния живот щеше да се ожени за богатия мъж. Това жените са страшно нещо. :) Определено има какво да се види в този филм и е много приятен за гледане. Само 1 час за съжаление, но пък хубав незахаросан час.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лек спешъл...сюжета не е нищо специално,но МинХо беше една наистина красива гледка в комплект с пианото.

Надявам се занапред да му дават още хубави роли...^^

Става за приятно убиване на времето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нежно, макар през по-голямата част да усещах нотка на обреченост и тъга, добре че краят беше по-ведър. Харесвам и двамата, харесвам и как се справиха с героите си. Музиката увеличи удоволствието от филма. Благодаря за субтитрите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...