Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Spy (스파이)

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 9 януари 2015 - 27 февруари 2015

Време на излъчване: Петък 21:30 (по два епизода)

Жанр: Политически, Криминален, Екшън

Канал: KBS2

Епизоди: 16

Режисьор: Park Hyun Suk

Субтитри: Английски

                  

Участват:

Kim Jae Joong (DBSK / JYJ) като Seon Woo

Go Sung Hee като Yoon Jin

Bae Jung Ok като Park Hye Rim

Yoo Oh Sung като Ki Chul

Jung Won Joong като Kim Woo Suk

Lee Ha Eun като Kim Young Seo

Kim Min Jae като Jong Hyuk

Jo Dal Hwan като Hyun Tae

Ryu Hye Young като Enya

Woohyuk като Jeong Ho

Chae Soo Bin като Soo Yeon

 

Резюме: Сериалът е въз основа на израелската драма “The Gordin Cell”, но е променен така, че да засяга отношенията между Северна и Южна Корея.

Драмата проследява Сон У (Kim Jae Joong), агент на Националната разузнавателна служба, и неговата майка Хье Рим (Bae Jong Ok), бивш севернокорейски шпионин...

 

Свали с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малиииииииии! С тоя екип ще се гледа, няма как!

 

Имам страхотни впечатления от Ю О Сонг, а наборчето си ми е слабост от край време. Мамата и тя ще е опасна...

Вече точа зъбки новогодишно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се включвам в кюпа, при чакащите нетърпеливо това заглавие! Отдавна не съм гледала нещо с патето, a и каста като цяло е уау.

Ще видим мама и син колко ги бива за шпиони :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наредих се! Елегантен, красив и опасен - Херо и то като шпионин. Отиват му такива роли! Спомням си изпълнението му в Триъгълник, беше повече от блестящо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да го гледам и то много добро начало.Надявам се да е интересен ,че с тия раздвоения на личности нещо ми омръзнаха.Някой друг гледали го?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре започна. Разбира се, както всеки подобен шпионски сериал, не е реалистичен, доукрасен е с романтика и интересни герои. Очертава се като забавен и напрегнат сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се и тук да се справи.Много добре му пасват такива роли.Шесто чувство че сериалчето ще е ок.За пропуските имаги навсякъде ,важното да ме държи в напрежение. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:o Дали само аз, след изгледани три серии, имам чувството, че гледам шпионски сериал за първолаци?Егати шпионите! :282: А пък,  на хубавото ни шпионче, трябва да му  увеличат дажбата и фитнеса, че щеше да се счупи от едното носене, завалийката, а  занапред, ще трябва да се справя и  със северноокорейците, да не говорим ,че трябва и заплатата му да увеличат, че да има пари за такси, друг път да не се подлага на такива страдания с носене на гръб. :28558:

 

Защото, нали не мислите, че при толкоз шпионски мозък, както бързаше, за среща с любимата, ако имаше пари, щеше да я носи на гръб и да върви пеш. :896767: 

 

Ако сериалът е направен, колкото да се поразходи  Хиро на екран, за последно преди казармата  :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:o Дали само аз, след изгледани три серии, имам чувството, че гледам шпионски сериал за първолаци?Егати шпионите! :282: А пък,  на хубавото ни шпионче, трябва да му  увеличат дажбата и фитнеса, че щеше да се счупи от едното носене, завалийката, а  занапред, ще трябва да се справя и  със северноокорейците, да не говорим ,че трябва и заплатата му да увеличат, че да има пари за такси, друг път да не се подлага на такива страдания с носене на гръб. :28558:

 

Защото, нали не мислите, че при толкоз шпионски мозък, както бързаше, за среща с любимата, ако имаше пари, щеше да я носи на гръб и да върви пеш. :896767: 

 

Ако сериалът е направен, колкото да се поразходи  Хиро на екран, за последно преди казармата  :yes:

Според мен е грешка да се мисли, че сериалът е за Seon Woo. Всъщност шпионинът е майка му и затова постерът по-горе е доста подвеждащ с това "елегантен, красив, но и опасен". Затова и не очавам някакв сериозен екшън-по-скоро шпионско-психологически трилър с елементи на семейна драма. Или обратното-семейна драма с елементи  на шпионско-психологически трилър.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би!Сега погледнах първоизточниците, но колко му е да го покорейчат! :)

Факт е обаче, че се гледат неусетно епизодите, май са и по-кратки, та ще "прислушам" и четвърти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говориш си ти ,че е за майката шпионка, но не пропуснаха да ни пробутат сценката с душа. :28558:

 

rpFm_ehyK1Y.jpg RPcTTj3v5FQ.jpg

Tky1iq24v10.jpg

 

Иначе само аз ще го гледам. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затегнаха обръча в 12 епизод.Незадълбавайки се в супер подробности, защо и как, приятно за гледане.Само дето, шпиончето, така го завъртя шайбата, че направо забрави да се къпе. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малиии, ни мо'а повярвам, колко е глобализиран света вече! Щом и корейците правят по "The Gordin Cell" сериал...сега я втасахме! В САЩ в момента също върви версия на израелския сериал "Allegiance" и бих казал, че е доста по-добра от тази, най-малкото тоя бурсук (Хиро ли е, Миро ли е) от плаката го няма в американската версия...приятно гледане, аз ще заложа на янките. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...