Jump to content

Recommended Posts

Не, ама ако се съблече в 10 от сериалите си и в 10 от филмите си, определено става за стриптизьор. ;)

Да, на Куон Санг У това му е малко като запазена марка - "жиголо"  :). Спомням си, че в Make it big (доста стар филм) прякора, който му дадоха беше "жиголото". В Queen of Ambition персонажът му работеше в хост клуб и показваше плочки и пр. мускули пред разгорещени клиентки. Даже обслужи и една от тях, за да плати обучението на жена си. Какво да се прави има зешеметяваща физика  :blush:. Иначе някой го беше нарекъл галено "фъфльо"  :) заради дикцията. 

 

laleto2002

, това за съвпаденията,може в цял свят да е съвпадения, но в  корейските сериали, името е, съдба. :28558:

.

Да, особено ако срещнеш някой най-малко 3 пъти последователно в серия... 운명이다.

Моето лично мнение е, че случайности и съвпадения няма. Всичко е предопределено  :). Но все пак в сериал става малко досадно да се спъват за 24 часа постоянно един в друг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, това резюме кат го прочетеш, оставаш впечатлението, че мадамата иска да го заключи в спалнята и само стриптийз-секс-стриптийз-секс-секс и т.н. Заблуждаваща реклама, ей!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:282:  И   аз си помислих за това ха ха ха, особено като пишеше буквално (gives himself to the woman), викам си че може би ще разчупят малко сериалчето, не зная не съм го гледала още..то това може да остане и само на описание... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите две серии ми харесаха.Изгледала съм почти всичко с Квон Санг У  и навсякъде се е справял

чудесно като актьор - и в комични, и в драматични роли, и все ми е харесвал :kissy::up: .А щом има красиво тяло,

ами   нека го показва, ние печелим от това. Той не само става за стрийптизьор,става и за актьор.

  Женските образи също ми харесват, не са типичните корейски кифли и лигли  и не дразнят.

 Да видим другият мъж в сериала как ще излезе от това положение -  с няколко жени и незаконно

дете около себе си, за което собствената му жена все още не знае. :28558: Гледките от Хонг Конг също ми харесаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е със сигурност квадрицепсите  на мистър Мускул няма да ги видим,че поглеж жена му се разведе с него :28558: 

Страни са ми тия корейци как са докретали до показване на мъжката анатомия,а женската си остава национално табу :rofl: 

За сега много философски го задълбаха в 'консултанската' дейност,та ми е доста смехотворен сценария и придвидим..

Мнооого голям дразнител тая наивна  и тъповата женица  Хем сърби, хем боли,както Лавандула сполучливо я е кръстила :up: 

А  Мистър чар то ясно много му е слаб ангела,ама нели е богат некое и друго детенце в повече ,ако е момченце добре дошло :28558: ,щото настоящата съпруга,от многото раждания го раздава много истерично и я свари да го удържи я не..

Мистър Мускули захапа вече примамката на г-жа  Началната менопауза,пък как ,не е за изхвърляне все още жената,па и  с пари...нищо ,че толкоз идеалистично го раздават по сценарий.

А номера с "горещите резюмета " взе да се поизтърква,ама продължават да ги цедят...ама карай  ще се радват корейските аджуми на някоя и друга видяна плочка на Мистър Мускули и ще си дофантазирват останалото дето няма да го покажат в 15+  :xaxa: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз може да съм разочарована за "тялото под наем", но първите 2 серии ми допаднаха. Само се чудя каката защо му помогна, надали ще е само от добро сърце. А някак не изглежда като жена, която обича да разделя двойки. Може пък от менопаузата някой хормон да я я джаснал в главата и да не знае какво прави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помогна му по две причини. Първата е, че го харесва, това си пролича в няколко момента във втори еп. И втората е , за да му докаже( понеже той е както разбрахме идеалист), че всъщност неговите виждания  за живота са  грешни, както и ще стане според мен. Жена му определено няма да му прости колкото и той да вярва в силата на любовта им. 

Втори еп. ми беше по-интересен от първи, мисля си, че ще се окаже една добра драма, хайде да не казвам чак добра, но поне гледаема.

Мисля си също, че няма да плати дълга с тялото си, има още време до края на третия ден, но такова предчувствие имам, а и  мацката ясно му каза, че споразумението вече е приключило.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен ми се струва, но не знам какво ще дават останалите епизоди. Мъжката част на форума пък ще се радваме на Park Ha Sun, въпреки че и развалиха прическата във втори епизод. Трябва да минат още няколко епизода, за да се каже дали е хубав сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анди, ще приема само това за вижданията му. Но за харесването... Може да е започнала да го харесва, но надали това е била причина да му помогне. Видя го 1-2 пъти и айде. Съмнява ме да е това. Освен, както вече казах, от менопаузата да не мисли много рационално /нали виждам майка ми как паткясва покрай хормоните.../ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно как всички се хванаха за тази менопауза!

 

Докторката й каза още в 1-ви епизод, че има някаква форма на рак на матката и най-вероятно се налага да й направят операция, след което няма да може да има деца.

 

Та на мен ми е мъчно като жена за нея и ми се струва, че тя наистина искаше да му направи услуга с парите, но има и нещо друго.. И то взе да си проличава във 2-ри епизод.

Тази измишльотина за Госпожа Началната менопауза звучи наистина доста детински. След квалификациите "лелка" и "бабка" за героинята в Сексуалната афера, тук пък другата поредна глупост. Както и да е. Всеки си шета на акъла..

 

Тази актриса винаги ми е била антипатична. Даже и аз не знам защо. Но в сериала блестящо си играе и ролята много й подхожда. Изобщо добър каст на 100%, интересен сюжет и приятна музика.

Аман от детска градина, в който и сериал да се загледаш, барем да погледаме малко истински мъже ;))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

farfalina, ще се съглася абсолютно с теб за определенията, квалификациите и "прякорите" на героите,

но не можеш да отречеш, че менопаузата попроменя жените. Хормоните са голямо нещо и наистина променят нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Началната менопауза, не е за подценяване :28558: .

Героинята след като е работхоличка, изтървала е всички други влакове, няма как да не е повлияна, колкото и да не го демонстрираТова си е физиологичен процес и не може  да е обида..И  не е нормално киста, да се отъждествява с рак, поне, докато не е доказано, ноо..."всеки си шета на акъла".Имаше и едно "ако", с ударение на О, за необходимостта от хистеректомия. 

Не можем да отминем  идеализма на героя, срещу нейната безскрупулност и цинизъм Тя всъщност, реши да се позабавлява с него, за да му докаже, че в реалния свят, идеализмът е губещ, но сигурно в един момент, хормоналният дисбаланс :28558:  ще си каже думата.

За ситуацията, определено голяма роля изиграха и обувките.Фалирал човек, купува на жена си нейните(на богоизбраната)  запазени, безумно скъпи обувки(колко ли трябва да я обича и още,как си позволява да посегне на нейното, заради простосмъртната), тя пък тръгва да се самоубива, за негово добро(колко ли трябва да го обича и какво толкова има в него)- тя реши да разбере, съществува ли такова нещо, като любов и ще издържи ли предизвикателството. Това беше, което я провокира, а не някакво самарянство.Цинизмът и , липсата и на личен живот, в съчетание с безсилието и пред биологичния часовник, тиктакащ  в ухото и, я изкушиха да си направи експеримент...пък нямаше и работа- очертаваше се, скука 3 дни :896767:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този Kwon Sang Woo  абсолютно във всяка продукция играе едно и също. Ако се направи една компилация от сериали и филми с негово участие, ще се получи една хомогенна смес. Освен това ми омръзна да се съблича. ОК, има плочки, но да ни го натрапва постоянно е неприемливо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oldboy, доколкото забелязах, човекът си носи костюм /даже и вкъщи/ и освен ако не са дали сцена в банята /която не си спомням/, не съм видяла да се разголва в този сериал. И, честно казано, не смятам, че той има вина за събличането. Що се възмущавате от него, като това сценаристите го пишат.

Доколкото се усеща в този сериал, мадамата иска да го "прелъсти" чрез бизнес.

Ако не си гледал 4-те серии, недей да съдиш по резюмето, което няма нищо, ама абсолютно нищо общо с развитието на сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът се очертава като един от добрите за годината на фона на нискокачествените продукции.Старта беше доста идеалистичен на места,но в последните две серии развитието на сюжетните линии  е добре обосновано.

 

Сюжета като развой третира една съвсем обичайна житейска ситуация ,психологически обоснована.Семейна двойка ,загубила дете и  с явно репродуктивен проблем,
на фона на това срещата им с други хора ,които по една или друга причина навлизат в живота им.И как това се отразява на връзката им и чуствата им.
В началото героя на президент Кан ми беше доста антипатичен,покрай развоя на последствията от аферата му,но в тези серии печели доза симпатия като поведение.
А главната ясно сама си е избрала да е сама ,без семейство,но ..човек и добре да живее,все някога се влюбва,в случая в нейна противоположност
Всяка двойка има такъв етап ,а и не случайно името е изкушение,интересен ще  е развоя..

 

Малкия Рой се справя страхотно :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...