Jump to content

Recommended Posts

Уф тези Мелодрами с големите ревове ми идват в повече. Защо трябваше да го правят още от първите 3 минути ревлило. 

Не ми стана ясно, защо показаха майката на Су Уан и бащата на Донг Джу да умират заедно в началото, когато не го вкараха като драматичен момент по- нататък.

 

Много трупове, много убиици,, голямо нещо беше. И пак тези " Обичам те, ама ще те пусна да си "щастлив/а" без мен. Изобщо ако ти е 2-3 сериал да те трогне до небесата, но за съжаление не успя да ме трогне много мен.

Повечето главни герои поне по веднъж лежаха в болница и все темата се въртеше около мъртви хора?

Невероятни съвпадения на човешки съдби. Това беше далеч от сериал, държащ те на нокти до края. Последните 5-6 епизода ми бяха тоооолкова излишни, че нямаше накъде. И това, с което почна 19 епизод

Ако Джи У или там както се казваше другияя доктор,не беше блъскал майката на Донг Джу, какъв щял да им бъде живота беше просто отвратително.

 

 

И Боже тази мила майчица на Донг Джу как 3-ма човека я бяха убили и се самосъжляваха не можах да осъзная.

Егааати болницата честно.

Един доктор те блъска, друг ти инжектира смърт, пък третия те довършва с отнемането на кислород.

Да ми напомня да не ходя в корейска болница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериал с доста неясна и измислена линия.

Off Topic

Главната беше сляпа която си ходеше без пръчка. Явно имаше  свръх способности. Приятно впечатление ми направи участието на "младите"  Nam Ji Hyun и Shin Hye Sun.  Koo Hye Sun също игра добре просто ролята и беше тъпа.  Последните няколко серии образа и доста дразнеше.  И главният не беше по добре.  Доста неща премълчаваше.  Като това кой блъсна майка му с колата си и кой я уби в болницата.  Не знам защо го премълча, но това щеше да промени края, тя нямаше да бяга и т.н.  Но явно това трябваше за да бъде сериала 20 серии. Главната уж трябваше да е много силна , а бягаше при всеки проблем.  Най беше смешно, че можеш да ослепееш от психически проблеми??  Това го чувам за първи път.  Още на  6-та  серия се чудех какво толкова ще ни покажат в следващите 14 серии. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...