Jump to content

Secret Love Affair (2014)


Recommended Posts

idjroOxrXssb0hlgXYyl0BCRg7f.jpg

 

Secret Love Affair

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Milhwe

Период на излъчване: 17 март 2014 - 20 май 2014

Жанр: Романс

Канал: JTBC

Епизоди: 16

Режисьор: An Pan Seok

 

 Участват:

 Kim Hee Ae - Oh Hye Won

Yoo Ah In - Lee Sun Jae

Park Hyeok Kwon - Kang Joon Hyung

Shim Hye Jin - Han Sung Sook

Kim Hye Eun - Seo Young Woo

Kim Chang Wan

Kyung Soo Jin - Park Da Mi

Shin Ji Ho - Ji Min Woo

 

Резюме: О Хе Уон (Ким Хи Е) е елегантна 40-годишна жена,

която държи винаги да се представя блестящо в обществото.

Тя среща ексцентричния 20-годишен И Сон Дже (Ю А Ин),

пианист гений, с когото започва страстна афера...

 

:essub:

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ:  :click:  :click: 

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ: :click:  :click:  :click: 

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ + OST

С РУСКИ СУБТИТРИ + OST

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ане бе , от кога чакам драмичка с Yoo Ah-In , досега всичко в което е участвал ми е харесвало ........... дано само не свърши като в  " Fashion king " ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ю А Ин няма време да снима много серии, първоначалното инфо е за 16 на брой, но чак 50..не вярвам....

Снимките за драмата му се припокриват с тези за филма "Veteran", които започват през март. 

Иначе постера, тук, е доста хот, освен драматичен и страстен... :28558:.  Моя милост напълно забрави почти двадесетгодината възрастова разлика.

Не ми допада лошия ъгъл в позата на лицето на Хи Е, но момчето компенсира... :896767:

И последно точа се вече за нецеломъдрена, корейска, романтика!  :lol2:

tumblr_n1c76kCB931t4xfmyo1_500.jpg

 

П.п. Лазе, дай линк към темата на А Ин във форума, имаме си такава.. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за друго , но на мен ми се подкосиха краката само като видях постера .. и за тов ми интересно за драмичката , аджеба дали ще има голяма цензура ... а и колко са 50 серии  ей сега ще минат като един миг ... за два дена ако  е интересна ще я изгледам ... ;-p

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:slap: Не може да бъде!! ! Корейците са невероятни в изграждането на екранен флирт,наистина майстори,но когато трябва да се продължи зациклят дразнещо ..с тяхната цензура.А и тематиката не е ли прекалено скандална за тях..както и да е нямам големи очаквания .Но все пак ще се надявам най накрая да разчупят черупката и да ни покажат нещо красиво и стойностно ,както само те го могат :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Редът и на тази драма идва..пресконференцията е била днес. Репортерите на събитието са се забавлявали определено с въпроси към актьорите, а те, от своя страна, с пози..

20140312_1394613540..jpg

Мъж и любовник, не знам от сега "колко да я съжалявам" главната? :896767:

20140312_1394604817..jpg

htm_20140312175100140.jpg

 

 

 

Иска ми се хубава химия..наистина..пък да видим и история, питателна... :P

PS14031200216.jpg

20140312003593_0.jpg

Малко са фешънистите сред актьорите, но Ю Ан Ин е очарователен.

20143121518590o2uegg_T5_70797.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това съм си заплюла и го  чакам.Колкото до сладура- не само талант,  чар, но и индивидуалност- прекрасен -пу-пу.Май е поналял бузки :).Очаквам купон с каката, поне от интервютата, разбрах ,че се забавляват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и едно доста дълго трейлърче - цели 21 минутки, както и пресконференцията :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=0TdOswfXNsk

Редактирано от mrnkaloto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма тая кака му е като майка, хептен изтрещяха тез уж моралисти корейци.

Явно са дотолкова разглезени, че у всяка жена търсят и майка си. :28558: :28558: :28558: :28558:

А Кралчето на модата, наред със Соджи Соп и Чо Ин Сонг са най-изразителните артисти за мен, затова очаквам много изразителност и с пианото <_<:beer: ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи епизод ми хареса много.Динамично и  интересно представиха ситуацията.Актьрите, наистина актьори.Kim Hee Ae-супер, епизодът беше неин.Yoo  Ah In, за сега само чар.Обещаващо начало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лаз/с/ке, <_< 

много съ на... дъхало нашто момче, и без много "голота" :28558: :28558: :28558: :28558:

...  то на млад-то не му требе много

за да е изразително...  с ръчичките, устичката и т. н.

 

 

Миси за снимчиците. Който го може, си го може...

Още не съм гледала. Сега хапвам и отивам да му се отдавам... :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо имам чувството, че очаквате нещо, което няма как да се случи в корейски сериал, освен ако не е забранен до 19 г.? Нали не сте забравили за цензурата в корейските телевизии? Най-много да видим някое голо рамо или коляно, разходка на сладура гол до кръста и наколко рибешки целувки. Останалото ще е "драма" по корейски. както го показват двете серии досега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидко,  нищо не очакваме,

 

забравяш май, че въображението и еротика са доста гъсти със секса, а въображение :bee:  у всички нас бол...  както искаш, тъй го разбирай.

След изпълнението на 4 ръце, двамцата тъй се бяха задъхали... и 'слели в едно'', по-секс-и от туй 'въображение', здраве му кажи.

 

 

Харесаха ми 2-те серийки, на фона на класиката, дано и сериалчето стане що-годе класика... :28558::up:

Очаквам, има живинка. :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Музиката е страхотна и идеята която прокарват е   интересна,има  доста необичайни връзки резултат от  нещо свързващо ги,

в случая тук музиката.От там произтича и тая толкова осезателна химия между тях,резултат и на добра игра.

Предполагам ще  си останем с провокативното заглавие само и постера :28558: с тая цензура няма какво да покажат ...

хубаво че се пробват в такава тематика ,която предполага добър филм,но няма как да го постигнат с тия ограничени средства

рибешки целувки ,голи коленца и къпане по хавлии..Всичко ще се развива добре докато се точи флирта,но след това 

дежурно оплескват нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво би било ако администрацията сложи няколко нови емотикона. Например "Прозявка", "Заспал от скука", "Стрелба с картечница", "Харакири"? Така ще си спестим бая писане.

Редактирано от dido100
Дори и да стане, не бива да захвърляте ръкописите, понеже постове, съставени само от емотиконки, не са позволени. :Р
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво би било ако администрацията сложи няколко нови емотикона. Например "Прозявка", "Заспал от скука", "Стреба с картечница", "Харакири"? Така ще си спестим бая писане.

:rofl: Дидо, твърдо съм против...ако спреш да пишеш ...трябва да спра да чета коментарите под сериалите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...