Jump to content

The Spring Day of My Life (2014)


lazeto

Recommended Posts

spacer.png

 

The Spring Day of My Life (내 생애 봄날)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Springtime of My Life / My Spring Days

Период на излъчване: 10 септември 2014 – 13 ноември 2014

Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 22:00

Жанр: Романс, Мелодрама

Канал: MBC

Епизоди: 20

Режисьор: Lee Jae Dong

               

Участват:

Kam Woo Sung - Kang Dong Ha

Choi Soo Young (Girls'Generation) - Lee Bom Yi

Lee Joon Hyuk - Kang Dong Wook

Jang Shin Young - Bae Ji Won

Hyun Seung Min - Kang Pu Reun

Kil Jeong Woo - Kang Ba Da

Min Ji Ah - Yoon Soo Jung

Lee Jae Won - Park Hyung Woo

Kang Boo Ja - Na Hyun Soon

Jo Yang Ja - Choi Bok Hee

Jang Won Young - Jo Gil Dong

Shim Hye Jin - Jo Myung Hee

Kwon Hae Hyo - Lee Hyuk Soo

Lee Ki Young - Song Byung Kil

Ga Deuk Hee - Joo Se Na

Hwang Geum Hee

 

Резюме: След като претърпява животоспасяваща сърдечна трансплантация, И Бом И (Choi Soo Young) решава да изживее живота си пълноценно в чест на своя донор.

В същото време Канг Донг Ха (Kam Woo Sung), самотен баща на две деца, загубил наскоро жена си, се опитва да продължи живота си без нея. Но съдбата решава друго, срещайки го с И Бом И - жена, споделяща много сходни черти с покойната му съпруга...

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри + OST :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва подбора на героите, вече знам и как ще се развие действието...надявам се, че няма да го направят скучен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и предполагах тази драма ще се гледа. Започнах я рано и сега по две серии на седмица не ми е достатъчно. Благодаря за превода  :kissy: , ще го чакам с нетърпение.

 Хубав каст и играта е на ниво. След втори епизод се предугажда но може да има изненади. Напомня ми "Summer scent" но и той е от любимите ми. 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми как започна,но очаквам доста сълзи да се пролеят.

 

Какво нещо е съдбата,двама братя да обичат едни и същи жени.Веднъж малкият брат е отстъпил,но  втория път няма да се предаде толкова лесно.

 

Благодаря за превода! :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра, добра, колкото и да е добра драмата, като няма интрига и краят е ясен, не ме кефи.Такива сме гледали много и актьорската игра ,не ми компенсира баналната история.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минали са само 4 епизода,не можем да кажем дали няма да има интрига или най малко напрежение в драмата.

Харесвам сериала и чакам с нетърпение всеки следващ епизод,а пък и превода е експресен от което удоволствието да се гледа е максимален. :up:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ясно по-ясно,

че докторчето за втори път ще духа супата, а месарят пак ще грабне момата.Само дето ще има 12 епизода терзания и драми, първо от баткото, после от момата, като разбере за сърцето, после на опашката бившата тъща, свекито, дето не ще болна снаха, родителското тяло на момата, дето пък искат доктора за зет, бившата възлюбена самарянка и  т.н., всичко това придружено с пуберското  тръшкане на щерката, та до хепиенда.

От това по-банално, няма и накъде, плюс намесата на корейската съдба, за подправка на манджата.Ако изкарат нещо по-различно, ще си посипя главата с пясък публично, само свирни, Рослава.:)

Актьорите са прекрасни,спор няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,реално погледнато така ще стане и въпреки всичко драмата не е чак толкова лоша.

Иначе  в почти всички драми се знае горе-долу какво ще се случи,предвидими са още в началото,но пак се гледат.По малко са в които не може да се предвиди или не се знае какво ще измислят сценаристите,така както беше  в   It's Okay, That's Love и Temptation.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рослава, It's Okay, That's Love не бих казала, че не можеше да се предвиди, напротив. Беше си ясно какво ще стане. Но пък как беше представено... :wub:

Лавандула, не е важното, че е предвидим. По-важно е как ще представят терзанията.

Сега си погледнах изгледаните сериали и, честно казано, на пръстите на ръцете ми се броят онези сериали, които са ме изненадвали /говоря за приятна изненада/. Един от тях е It's Okay, That's Love. И не само той. Така че... Не очаквай нищо, пък току-виж са те изненадали /а дано да е приятно/... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми харесва засега.

Не съм гледала досега нищо с актьора, който изпълнява главната роля. Блестящ е!

 

Гледам да не очаквам нищо за момента, защото, колкото и да ни е ясен в момента, така могат да го извъртят за оставащите 16 серии, че свят да ни се завие.

 

 

Засега например не е ясно от какво е била болна бившата, та се е наложило да лъже. И да изчезне за известно време.

Свекървата е страхотна отвсякъде - същата тежка на думи и желания, както в "Съпругът ми има семейство".Тя ще се окаже преобърникамъчето на сватбата (така предполагам, де), защото дотогава не иска да се среща с бъдещата си снаха.

Чиято майка пък е интригантка до пръсване. А баща й доста подозира бъдещия си зет, въпреки че го поддържа.

А секретарят ми пълни душата с хармоничната си походка на пате!

Много добре подбран каст, всеки си е на мястото.

 

Една сцена само ми стана доста смешна, но иначе нямаше как.

Как тръгна да се дави мацето на метър от скалата. Амче хвани се за нея, бре халостни патрони! Да, ама не. Иначе нямаше да има още серии!

 

 

 

Затова с нетърпение чакам новите серии и вярвам в този сериал.  :icon_sunny:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно! Вече се леят сълзи.

Дано края да е както ми се иска, но не мога да си заложа главата. 

Следя го с голямо нетърпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е направено ,като сериалите отпреди десет години.Мен специално не ме кефи.Прекалено ми е наивистично и мелодраматично, та чак изнервящо от толкоз душевна чистота, разтече се по пода вече, като ги съберат вдовеца и кандидат булката. Язък за готиния доктор, няма шанс при такава жена, дето предпочита сиропиран сладкиш, пред банан със сирене.Щерката ме нерви допълнително, като, че ли двамата с ореолите не стигат. До тук бях- приятно гледане на харесващите. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главният играе в Alone in Love. Началото не ме грабна и не го продължих, но виждам че ще има превод и на него. За да не страдам докато чакам новите серии ще го гледам и там.  <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо, май имаш нужда от очен лекар! Красиво си е девойчето и нищо подло не виждам, а и играта й е добра. :bee:

Погледни емотикончето, което съм сложил накрая! :tongue::kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни емотикончето, което съм сложил накрая! :tongue::kissy:

Кажи си го  направо сексапилно- перверзно, по нашенски

мръснишко

- не хаби емотикончетата! :lol2: Вярно е!И хич не и тича на ореола. :28558: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувствам се странно, лишен от възможността да забележа цялата тази перверзност, която другите забелязват. Вероятно е от възрастта. 

 

Сериалчето става, но от епизод 3 до 8 нещо много скучно ми се вижда. Дано се пораздвижат малко, че тия дълги паузи, изпълнени с тежки погледи, страдание и философско мълчание, малко ме отегчават.  Актрисата играе доста убедително, предвид другото и поприще, за което разбрах случайно. Обаче главният нещо не ме кефи. Де да знам, мислех си, че като минат няколко епизода и ще свикна, обаче нещо ... Можеха да изберат някой по-симпатичен. Явно се подчертава, че любовта е сляпа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...