Jump to content

Recommended Posts

Сериите са много, ама кратки и то като махнем началните и финалните надписи (който хич да не е са си дълги) и то не остана :D Но ако не очакваш много от сериалчето - става за убиване на времето. Макар че да си призная попревъртам си сцените, но главната двойка са ми симпатични като почнат да спорят и да се заяждат, та затова си ги зяпам като няма нещо друго :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам сериалчето заслужава ли да му се хвърли едно око, че с втори сезон бая серии се събират... :28558:

Сериите са много, но са кратки и се гледат бързо и най-важното вече изцяло преведен на английски  :)

Не можеш да очакваш неочакваното от сериал за учащи. Лижерен финал... на 2ри сезон.

Главния е приятна гледка, макар и леко дървен на моменти... Главната въобще не ме убеди колко е влюбена... На потдържащите май по-добре им се получи...

Песничката от 2ри сезон ще я слушам още дълго... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес тръгва и трети сезон на това сериалче, ноо с друга главна двойка - The Demon Master. Тук An Chu Xia и Han Qi Lu вече са си двойка, но младежа ще го удари на амнезия и ще забрави госпожицата.

  Ще го пропусна - аз само заради старата двойка си изгледах първите два сезона.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...