Jump to content

My Heart Twinkle Twinkle (2015)


Recommended Posts

My Heart Twinkle Twinkle

spacer.png

 

Южна Корея

Семеен, драма

Излъчва се събота и неделя от 22:00 по SBS

1-ви епизод е излъчен на 17 януари 2015

Епизоди: 26

Субтитри: Английски

 

В главните роли:

Jung Shin Young като Lee Soon Jin

 

 

 

fullsizephoto275390.jpg
fullsizephoto553982.jpg

 

 

Lee Tae Im като Lee Soon Soo

 

 

 

fullsizephoto498954.jpg
fullsizephoto356321.jpg
photo498831.jpg

 


Nam Bo Ra като Lee Soon Jung

 

 

 

fullsizephoto375977.jpg
fullsizephoto527644.jpg
fullsizephoto375928.jpg

 


Son Eun Seo като Chun Geum Bi

 

 

 

fullsizephoto452069.jpg
photo451890.jpg
fullsizephoto322104.jpg

 

 

Bae Soo Bin като Chun Woon Tak

 

 

 

fullsizephoto379578.jpg

 

 

Lee Pil Mo като Jang Soon Chul

 

 

 

fullsizephoto55173.jpg

 

 

Oh Chang Suk като Cha Do Hoon

 

 

 

fullsizephoto442924.jpg

 


Участват още:
Lee Deok Hwa (генералът от Dae Jo Young) като Lee Jin Sam
Yoon Mi Ra като Lee Mal Sook
Ha Jae Suk като Chun Eun Bi
Jung Eun Woo като Goo Kwan Mo
Yun Da Hun като Pyo Sung Joo
Geum Bo Ra като Hwang Mi Ja
Kim Dong Hyeon като Cha Suk Nam
Do Ki Seoк като Park Yong Sik
Jung Ae Ri като Kang Sung Sook
 
Сценарист: Jo Jung Sun (The Sons of Sol Pharmacy House (2009))
Режисьор: Oh Se Kang
 
Драмата се върти около хранителния бизнес и по-специално пърженото пиле.


Трейлър:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първи епизод, очертава се интересен сериал. Това е сценариста от "My Too Perfect Sons", един от корейските семейни сериали, който ми хареса. Режисъора е от "Temptation of Wife". Тук е генерала от "Dae Jo Young". Bae Soo Bin играе злодей, има сума хубави девойки. Мисля си, че този сериал ще ни се хареса повече на мъжката част от форума :beer: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втори епизод беше добър. Враждата между двете ученички е направо епична :D. Тази актриса Nam Bo Ra май не съм я гледал досега, но ме кефи, както и другата дето играе ученичка. Този сериал има много сюжетни линии, а режисурата е на ниво, няма от какво да се оплаквам. А пък това пиле, значи аз се чудя нещо пилето на грил дето го продават какво му има та е все така розово и прясно, а то виж с химикали го тъпкали... знаех си че има нещо странно в това пиле на грил :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, едната ученичка е на 25, а другата на 35! Малко му се губи краят, ама здраве да е.  Ако разбереш колко от храните са тъпкани с химикали ще умреш от глад! Схемата на сериала е ясна, да видим с какво ще го напълнят. Актьорите са добри и известни. Ммммммм, И Те Им! :kissy:  :emote_kiss3:  :wub:  :inlove:   Предишният й сериал беше провал, дано този е успешен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя е на 35. Иначе Унтак може да е злодей, но ме кефи как разсъждава и мисли реалистично. Как върза случката с гроздето... "Богати или бедни, хората мачкат този, който има по-малко от тях". "Ама аз вярвам, че не всички хора са такива. "Колко, 1 на 10". Направо затъпи идеалистката... Суджин не можа да каже гък. Сунсу е наистина най-красивата от женските образи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те корейците годините за нищо ги нямат. Сега като гледам как ще съберат Lee Tae Im с герой, който се играе от 22 години по-възрастен актъор, направи ми идва да :cry: . Nam Bo Ra пък се очертава да я събират с 13 години по-възрастен актъор, а другия 7, което е по-добър вариант. Само при Bae Soo Bin и Jung Shin Young разлика от 8 години изглежда някак нормална на фона на статуквото. Така се очертават двойките като гледам актъорския състав. Да не говорим, че разликата във височината и килограмите, също за нищо ги нямат в много от сериалите (тук поне това не се набива толкова на пръв поглед). Това е нещото, което не ми харесва в този сериал и заради което може да спра да го гледам по някое време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са 50 серии очаквам някъде след 10 серия да започнат с простотиите и пълнежите, както обикновено става с подобни сапунки. Тогава просто отива в режим "гледане с превъртане".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук добре, после ще видим. Ама рускините се мотаят с превода и го намирам само на анг., та повече коментирайте та да разбера поне от Вас нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук добре, после ще видим. Ама рускините се мотаят с превода и го намирам само на анг., та повече коментирайте та да разбера поне от Вас нещо.

Еми накратко

 

Bae Soo Bin играе злодей, ама от онези дето са злодеи само относно интереса на компанията и парите си, иначе не съм го видял да вреди или мачка някой само заради единия кеф. Нарежда всички в семейството си, които ми се виждат доста по-зли от него, защото имат афинитет да мачкат другите само заради забавлението и егото си. Дори майка му не смее да каже гък от него, въпреки че ходи да залага по казината и после се чуди как да лъже. Няма да се хареса вероятно на корейците, свикнали каквото кажат възрастните, децата да изпълняват. В това семейство е точно обратното. Другото семейство е донякъде противоположно. Най-голямата сестра, учителка, идеалистка... общо взето мълчалива и даваща вид на послушна. Втората сестра леко казано не харесва нищо около себе си. Третата сестра е типичният клиширан образ на главна героиня от корейски сериал - луда, не слуша никой, поне Nam Bo Ra не съм я гледал до този момент в главна роля и ми е доста интересна с реакциите си, различава се в някаква степен от заучените реакции на други актриси играещи подобни образи. Бащата уж имаше принципи да не си продава магазина, но го продаде, защото отиде и видя, че втората му дъщеря работи като "момиче за забавление" в някакво заведение. Другите главни герои още не са се появили.

 

На мен ми харесва, защото показва реалността, ежедневната работа на хората, проблемите им с парите, това, което са готови да направят за тях, принципите, морала и доста голямото разнообразие от герои и идентичности, защото ако не харесаш един и една сюжетна линия, ще харесаш други. Само за двойките съм скептичен... като гледам възрастовата разлика, направо

gqust.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът започна потресаващо. Интригуващ е. Bae Soo Bin голяма гад - от най-страшните дето за пари забиват нож в гърба или пък запалват стари познати и ги гледат докато горят. Следващите 46 серии Nam Bo Ra ще приготви и изпълни отмъщението си за смъртта на баща си, за която от трите сестри само тя знае истината. Ще му разгони нещастната фамилия на Bae Soo Bin - в буквалния и преносния смисъл. На такъв злодей сценаристите нема да му простят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност не

 

героя на Bae Soo Bin ги запали, а онзи директор, но Унтак не направи нищо да им помогне. Може би защото си мислеше, че бащата е отишъл там да помага на приятеля си в противовес на уговорката им и да крие Суджонг, може би защото не бяха в добри отношения, при всички случаи се поколеба да помогне, Bae Soo Bin много добре изигра това колебание, но накрая реши да не помага. На мен ми е чудно къде беше онзи приятел на бащата, защото минути преди пожара беше до сградата и няма как да не е видял горящата сграда, дори да е решил да бяга... не се върна да помогне. А пък фактически безрасъдните и незаконни действия на Суджонг, против волята на баща й, доведоха до цялата тази случка и до това, че те двамата бяха там, докато приятеля на бащата отиде, знаейки че го следят.

 

Така че, специално за пожара според мен вината не е единична.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съучастието в убийство е равносилно на неговото извършване. Така,че няма извинение за героя на Bae Soo Bin. Сега ще почнат едни драми, само стой и гледай!

Очаквам да омъжат най-голямата сестра за героя на Bae Soo Bin, за да стане кашата пълна. Сигурно ще има и "След N години".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номера обаче е, че тук това не е типичния злодей за корейски сериал. Корейските сценаристи обикновено представят злодея като абсолютен, без грам съвест, хладнокръвен и главната пречка за щастието на главните. Тук обаче не е така, героя е противоречив. Аз писах всичко това, за да не се учудите като сценаристите го изкарат добър в някои ситуации. Просто това не е злодей тип онези от King of Baking, Kim Tak Goo (2010), там коалицията на лошите беше феноменална. Сунсу обаче го закъса в последния епизод, особено в превюто...

 

Ще се оженят сигурно, но въпроса е после какво ще става. Защото има хиляда начина тя да научи, че той е бил там и не е помогнал. Чудно ми е и как майка му и сестрите ще се съгласят, ще има яко бой... кой когото хване

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 5-ти и 6-ти без субтитри :cry: . 6-ти епизод определено беше по-добър... каква режисура само :up: . Какви сцени, каква емоция, разговора по телефона беше направо :swoon: .  Направи ми впечатление, че дори в елементарни сцени бягат от клишето например

 

онзи къдравия като я спасяваше да не я блъснат колите не взе да я прегръща като в 90% от сериалите, а я преобръщаше и се въргаляха по пътя. Другият пък не я носеше на гръб пияна като 99% от сериалите, а я подпираше отстрани

 

Не мина и без излагации, например вечерята... яко клише, както и последната сцена, но все пак този режисъор е доста добър, скоро не бях гледал по-добре режисиран сериал. Проверявам веднага кои са другите му сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стотака, то само с режисура не се получава. Нужно е и як сценарий, както и добри актьори и хубава музика.  Дай инфо, заинтригува ме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази Jung Shin Young ме кефи направо с това "Уе-о". Името и в сериала все пак се превеждало "наивна". Какво инфо да дам. Сценарият не е нещо невиждано, харесват ми диалозите, които не са масово повърхностни и опростени, има сериали, в които просто ми е ясно какво ще кажат и как ще го кажат преди да са го казали. Пределно ясно е, че се залага на героите и отношенията им, тоест романса. Лека дискриминация, щом почнаха да разсъбличат Bae Soo Bin, се надявам поне да разсъблекат малко Lee Tae Im, че иначе си е дискриминация, но ако сценариста е жена какво да очаквам. Музиката, ето това е мисля песента от сериала:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...