Jump to content

Fukushi Sota (Фукуши Сота)


ukio

Recommended Posts

Ето как изглежда началната страница на един райдърски блог:

26aa365ccb8f35a0.JPG

Любопитно ми е, какви са тези акробатики и в какво предаване ги е правил?! Само гифчета успях да открия, които превърнах в снимка.

Предполагам, че тук демонстрира екстремното преобръщане бекфлип.

2ab7ad45a9afefe4.JPG

И още фотоси:

 

168f21cd03da78bd.jpg

7e4a53b5334b4a81.jpg

f3e24ef7654714cf.jpg

Кейго и Ген-чан

35e3247375f912ac.jpg

Агенция Ken-On притежава незаменими таланти

c059e6521098d0f0.jpg

c98d20d6bb18ef78.jpg

f02db2f74390a958.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен е постерът на Amachan! Чудна Рена Нонен. Действието ще се развива във вода и около вода (прекрасно) и нямам търпение утре сутринта да видя първи епизод. Сота публикува днес и ни напомни да го гледаме. Героят му ще се казва Коичи Танеичи.

Amachan (2013) Official Page

51a2f6c272e2ca3f.jpg

И да споделя малко сканирани снимки на Сота от най-различни японски списания, които съм събирала две години. Японският сайт, от който ги имам, за съжаление вече не съществува, но сигурно ще има хора тук, които ще се порадват на лъчезарния Сота.
 

 

d2ed01fa5765b77b.jpg

5a57ee0a99911c1a.jpg

3c1de44cb0d76fd0.jpg

71be7b8253276f08.jpg

b3ef269e0e3fb4f1.jpg

f997a619b6fd2b44.jpg

d965402010439568.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сота ще бъде един от главните персонажи в прадстоящата дорама на FujiTV.

Тя ще се казва Starman ~ Kono Hoshi no Koi и ще се излъчва по някое време през юли.

Историята ще е следната:  Савако Уно(Ryoko Hirosue) е самотна майка на три момчета, която един ден, попада на по-млад мъж (Сота Фукуши), който е на ръба на смъртта. Тя го спасява, но се оказва, че той е загубил паметта си. Така Савако решава да му позволи да живее заедно с тях, като баща на децата й, и му дава името Хошио.

Останалия каст включва: Eiko Koike, Kasumi Arimura, Masanori Ishii, Yuki Yamada, Daisuke Honda, Toshifumi Muramatsu, Fuyuki Moto, Hiroyuki Kuroda, Hinata Igarashi, Ryusei Onishi,  Kazuko Yoshiyuki и Jun Kunimura.

 

Явно ще гледаме Слънчо като баща, макар и да ми е малко трудно да си го представя за момента :lol:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм, не знам, какво да мисля. Човек, без спомени и ако миналото му се окаже фрапиращо, може да стане интересно. Дано да не задълбават в еднообразни теми, каквито сме гледали преди!

d92d0372502004f5.JPG

 

 

1074fa3a2d060e46.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, мале, Сотич, Сотич! В ролята вече и на татко... Чудно. Ще се гледа задължително, освен Сота, любимият ми Юки Ямада, а и историята е интересна. Радвам се много за Юки, ето че направи впечатление с отличните си изпълнения и изявите му на малък екран зачестиха. Виждам, че едно от имената в продукцията е и Хината Игараши, който в Tonbi бе в ролята на 3-годишният герой на Такеру Сато. Явно той ще е едно от децата, на които Сота ще го играе "татко".

 

Сота го чакам все още да се появи в епизодите на Amachan, за да го изкоментирам. Странно е, вече цял месец от както стартира дорамата, но той не се е появил като герой. Иначе гледам, няма отказване, действието се развива във вода и около вода, "плувам" и аз всеки ден (без неделя) по 15 минути с епизодите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера (бел.ред. 1 май), в 27 епизод на Amachan най-после се появи и героят на Сота. Райдър, отново като един истински райдър, супергерой, който този път "действа" във вода, а и точно така се появи. Героят му е гимназист, който тренира за подводничар. В мига, в който героинята на Рена Нонен, която се казва Аки, го видя и се влюби в него, хаха. Така действа Сота на момичетата, зърнеш ли само за миг нахилената му физиономия - край, изгубена си. Тя дори го сънува, че той и предлага пръстен под водата, в кутийка от морски таралеж, хаха. Наш Сота усмихнат, лъчезарен, обект вече на сънищата на главната героиня. Толкова е влюбена тя вече в него, само за два епизода (вчера и днес), че не вижда нищо друго освен неговия образ. Тепей Койке пък е съперник на Сота (макар че Сота изобщо няма мераци към нея, за сега) за сърцето на главната героиня, но на нея и пърхат пеперудки и всякакви буболечки в главата само за Сота и никой друг. Това е то - героят му не се появи от самото начало на дорамата, но го направи с гръм и трясък точно когато трябваше и момата вече е негова. Край - не можем да откъснем Аки от него, толкова е отнесена и влюбена.
Сота си е отново на висота, супергерой и тук, мъж на честта. Страхотен. Гледам дорамата с голямо удоволствие. Ще разбера и как ще се развие тази любовна история и дали той ще откликне.

a44dac3a1f1ff0a4.jpg  0be761f62e373b24.jpg

Сота е и на корицата на новият 27 брой на списание Good Come, който излиза утре в Япония.

9a8272b623893196.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес вече е пълнолетен. Да е жив и здрав!

 

Очаквам лятото стартът на Starman - Kono Hoshi no Koi (Dark_Angel, разчитам на теб за тема на дорамата), а до тогава гледам всеки ден Сота в епизодите на Amachan.

Нещо ме хвана обаче яд на героя му в последните епизоди. Главната героиня (тя, че влюбена в него - влюбена) го попита дали е съгласен да излязат на среща заедно, а нашият се съгласи и очаквам аз да видя какво все пак ще стане, но се оказва, че той всъщност е влюбен (увлечен, привлечен) в героинята на Ай Хашимото, а Ай е най-добрата приятелка на Аки, главната героиня. Ееее, направо ми идваше да го разхвърлям. Съгласи се да излезе с нея, в това време влюбен в най-добрата й приятелка, но не можел да откаже и за това един вид се съгласил на срещата, като безгласна буква, за да не обиди никой. И сега стана една мини-лИбоФна драма. Аки му призна дори, че го обича, а той стои като дърво и не знае какво да каже, а в същото време и Ай Хашимото чупи пръсти и стойки, как ще каже на приятелката си. Ах, ах, нашият лъчезарен райдър е в центъра на любовният триъгълник и да видим как точно ще излезе от "ситуацията".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Otanjoubi omedetou! Всичко най-хубаво му желая на нашия Слънчо! :)

 

Аз Amachan я бях започнала, но пак ми се наложи да пропусна едно количество епизоди, и все още не съм видяла появата на Сота. Rie, добре е, че ни информираш, за това как се развиват нещата около героя му.

Очаквам и аз старта на Starman - Kono Hoshi no Koi, така че нямам нищо против да му направя една тема.(щом ще има и хора, които да я очакват:))

 

032ae85732855685.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Otanjoubi omedetou!

Не, Сота стана пълнолетен! Не мога да повярвам! Когато го видях за първи път, изобщо не мислех, че може да направи райдърската роля, която пресъздаде във Форзе. Сега обаче не мога да се отърва от  този му образ.

Ето го, нашият Слънчо, с още малки слънчовци:

ef577154c8094378.jpg

8e1c8c2cf3b78455.jpg

И с Нана Ейкура

d23d4d6247ab4872.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e7d9003fe16779c9.jpg

Остава малко време до началото. YUKI ще пее песента към дорамата, която се нарича Starman.

Вече си представям примерен сценарий. В него героят на Сота ще се окаже звезден пътешественик с амнезия, който накрая ще се върне на своята планета. Хаха!

Рьоко Хиросуе направи приятна второстепенна роля в 11 nin mo iru и силно се надявам тук също да разчупят стереотипният родителски персонаж, който й се е паднал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20 септември ще излезе втората му фотокнига, която доколкото разбрах ще се казва Blue.

Мястото, където ще бъдат направени снимките, е Австралия.

 

Ето го и съобщението :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

71377d9eff203c7e.jpg

Чудех се, в чия тема да пиша и избрах тази на Сота, понеже се води първо име в каста.

Миике е избрал Сота и Камики за главни герои в новия си филм, адаптация по манга - Kamisama no Iutoori. Сюжетът отново ни предлага кървава училищна история. Миике започва жанрово да ги редува, май, но ще видим, на какво точно е заложил този път. Снимките започват през юни догодина и има време докато филмът излезе. Надявам се да го обмислят добре. Сценарият е на Хироюки Ятсу, човекът, който стои зад Ханзава Наоки. 

Лентата е дебютно сътрудничество между Сота и Миике. За сметка на това, Камики ще работи с режисьора за втори път, след като преди 8г. обра симпатиите на публиката в Голямата война на йокаите.

Главната женска роля е поверена на едно момиче, което миналия месец зърнах на кинофестивала в Токио. Тя вървеше заедно със Сайто Такуми. Разтърсих се тогава и открих името й. Хирона Ямазаки се нарича и е спечелила специалната награда на журито на прослушването 7th Toho Cinderella. Дебютирала е в Коукоу нюуши (спомням си я там!), една страхотна училищна дорама и в Урок по злодейство на Миике.

Инфо

 

 

e9b1ce6b39025e79.jpg

f8cce0d030c99cf9.jpgccb708139ce260f5.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3c59d81699c13c9f.jpg

За да не остане далеч от романичните роли, веднага му намериха една - в екранизация по анимето Sukitte Ii na yo. Тюх! Поне ще си партнира с Харуна. Добре стояха в музикален клип преди време. Още по-интересно е, че в каста са включили цял отбор Кen-On младежи: Томохиро Ичикава, Таску Нагасе (райдър Бийсто се завръща!) и Рьоске Ямамото (изгуби се след Токаге), плюс Рика Адачи.

Премиерата е това лято.

 

 

 

521425f94709612b.jpg

0ef28f253d665df8.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сота си връща самочувствието с нова роля на супергерой! In the Hero се нарича предстоящият филмов проект за него и за семпаят му от агенция Ken-On - Тошиаки Карасава. Двамата ще си партнират за първи път на екрана. Томока Куротани и Сусуму Тераджима също са включени в каста. 

daa897a1dc50263b.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе по-обширен трейлър на Sukitte Ii nayo. One Direction ще изпълняват песента към заглавието.

Не знам, какво да мисля за подобни участия. Прекалено много станаха тези филми напоследък. 

Ето това е по-интересно. Нова реклама:

http://www.youtube.com/watch?v=YgZk2HjzaTQ

И Сота като заместник на Рьо-чан в рекламата на LOTTE:

http://www.youtube.com/watch?v=poN0F8VCXq0

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sukitte Ii na yo с нов трейлър, включващ песента на One direction.

Премиерата е та 12 юли.

Според мен сюжетът няма да е нещо особено, но актьорският състав е прекалено симпатичен, за да бъде подминат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявена е дата за премиерата на филма Kami-sama no Iu Toori - 15 ноември. Сота си партнира с Камики Рюноске и Хирона Ямазаки. Миике е започнал снимките през юни и се очакава те да продължат до октомври.

На 6 юли се е излъчило предаване, в което Сота е участвал - Jounetsu Tairiku. Епична среща с ученици и възгласите "Yabai!", "Kowai!". Всички му се възхищаваха! Хахаха!

e306b2228bfad8af.jpg

f5b7a2c564575aef.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=UE_CdxD0xtE

http://www.youtube.com/watch?v=SfM1FTYF6PI

Тийзър на Kami-sama no Iu Toori.

2f4cb388aac8492e.jpg

Sukitte ii na yo дебютира с 2-ро място миналата седмица в бокс-офиса. Сега е паднал на 7-мо.

289cb7b44c26c2cc.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...