Jump to content

Yamada Yuki (Ямада Юки)


Rie

Recommended Posts

Вчера в Токио се състоя официалната пресконференция на новия сериал GTO: Great Teacher Onizuka (2012), който ще стартира на 3 юли. Юки обаче не присъства на нея, както и никой от учениците. Много изненадващо бе за мен да разбера, че Масато Яно, който също ще участва и вярвах, че ще е в ролята на ученик, ще е всъщност - учител по математика. 20-ет годишния Яно - учител?!?! Юки е по-голям от него с повече от година, но е в ролята на ученик, а Яно ще му е учител (не думай...).

 

DхTOWN (Part 3) - Bokura ga Renai Dekinai Riyuu (2012) с Ямада-сан приключи. Последната част се излъчи снощи по TV Tokyo. Добра история, хареса ми, а и видях Юки в една друга светлина след приключенията със супер героите. Изгледах и участието на 12 юни на Юки в музикалната програма Hamonepu Star League, заедно с колегите му от Watanabe Pro. - Шотаро Окубо, Тайто Хашимото, Кенки Ямагучи, Томо Янагишита и Масаши Миками. Групата наречена D-VOICE изпя едно парче. Според мен обаче... най-добре да спрат с пеенето и шестимата. Публиката бе в екстаз, но слушайки изпълнението и гледайки ги на сцена тези хубостници с микрофон... Да се съсредоточат в актьорската си професия.

 

Официалният сайт на GTO: Great Teacher Onizuka (2012). Малко остана, ще го гледам само заради Юки, Нобуюки Сузуки и Масато Яно този римейк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все още чакам да качат последната част от DхTOWN. Гледах първите две и ми е интересно да проследя, какво ще се случи до финала. Идеята с маските е доста нестандартна, но ми се струва, че ще има изненади за момчетата с тези техни игрички.

 

За Тайто, Томо и Кенки мога да гарантирам, че пеят. Тайто даже ме изненадва приятно в Тенимю. Неговият Фуджи вече ми стана любимец - "Семпай ни макераренай!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече гледах и третата част. Чакам да ъплоуднат четвъртата. Ау, какви изненадващи признания направиха две от момчетата! Оплетоха здраво нещата, но ще видим, дали ще се престрашат да седнат на 6 очи и да изгладят недоразуменията.

Ах, малките попълнения на Д2 са големи дяволчета. Отлично се справят с героите си!

 

640d19079a301541.jpg

Ето снимка от GTO. Излъчването стартира от 3 юли.

Изпълзвам случая да честитя рождения ден на един от колегите на Юки в Д-2, Тору Камицуру!

Otanjoubi omedetou!

 

Още едно талантливо момче в групата. И на двете места, в които го гледах, ми направи отлично впечатление.

92c486889db01f50.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От известно време насам започнаха да ги изтупват един по един членовете на D2 Boys като герои от анимета и манги. Първи бе Йоичиро Оми, след него се изредиха Шо Джиннай, Такахиса Маеяма, Кенки Ямагучи, Шинтаро Акуцу (като Nicola Vacheron от Top o Nerae! 2 (Diebuster)), а днес "цъфна" и Юки като героя Zenkichi Hitoyoshi от Medaka Box.

Сега очаквам с нетърпение Ацушин и любимата ми залъгалка Шион Цучия.

Представа нямам каква е тази шонен-манга Medaka Box и за какво става дума в нея, за това от мен само снимките и сайта, в който открих Юки днес. Както и да ми го сервират Юки, винаги му се радвам. Само на фотосесията за календара на D2 Boys не го харесах много.

 

GTO: Great Teacher Onizuka (2012) дори не ми се коментира, защото нищо добро няма да напиша (още повече включването на Юки до тук, много кратко във всеки епизод). Преглеждам сериите заради него и очаквам историята на героя му.

 

19e233e1f7b10bdb.jpg4d8e8c6b62b0596c.jpg

 

 

5585281347262d67.jpgd59dd5f830b3ad72.jpg

 

88adf1adfb56c3ea.jpg2b311c0b4e46da9a.jpg

 

7918d521944977d3.jpg

 

90c405cc013783e9.jpg

 

source: gainax.co.jp

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова театрална постановка за Юки и членовете на D2 Boys. Trump е заглавието, а представленията ще бъдат в периода 23 януари - 3 февруари 2013 г. в Sunshine Theater.

 

Официален сайт и трейлър на Trump (2013). Юки го засякох веднага, но малко се озорих, докато разпозная Ацуши Арай (горе в дясно, с бомбето). Те двамата, заедно с Шион Цучия, Юкито Нишии и Шинтаро Акуцу ми харесват най-много. Йоичиро Оми е неузнаваем, гримиран като жена. Вампирски истории, а Мицуя-сан ще е в ролята на кралицата на вампирите ("гениално!"). Светът вампиряса, та и D2 Boys да не остават по назад.

 

 

aa0ef2a0d322ab60.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха! Не мога да разпозная няколко от тях. Сега ще трябва доста да се взирам в лицата им, за да ги идентифицирам.

Малките вампирчета изглеждат много добре на постера. Нямам идея какъв ще бъде сюжета на пиесата, но ако е сериозен, може да стане доста интересно представление.

Ще го играят в театъра на Икебукуро. Там през април поставиха Хакуоуки 2.

Браво на хлапетата! Успяха за отрицателно време да подготвят свой спектакъл. Батковците им се появяваха един по едни в Тенимю докато се решиха да правят общи представления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Театралната постановка Trump (2013) ще има две версии - Truth и Reverse. Във всяка от тях една роля ще се играе от двама различни актьори. Юки например ще е в ролята на Клаус, но в Reverse версията, докато същата роля ще изпълнява Шо Джиннай, но в Truth версията. Юки ще има и още един герой в постановката. Той се казва Алън и отново с Шо Джиннай ще си разменят ролята. Тази ротация е същата като в Samishii Magnet. Ще има също така и трета версия Marble, която ще е микс от двете. Абе, и тяхната хич не е лесна... Опетлах ги вече и аз.

Интересно е да се отбележи, че само един от групата ще изиграе героя си и в трите версии. Това е Ацуши Арай. За Арай няма заместители, той действа винаги сам и се справя сам.

 

Тези дни излезе и нова фотосесия на Юки заедно с Шо Джиннай, Йоичиро Оми и Джун Шисон. Четиримата на плажа, летни мотиви, сини вълни, пясък.. Позната картина. Рожденият му ден наближава. Ямада-сан ще навърши 22 години само след няколко дни.

 

Ново телевизионно шоу също за Юки и колегите му от D2 Boys. Kyokuchu Hatto ще стартира на 6 октомври по TVK Yokohama. Някакви самурайски истории от това, което видях и на снимките. Интересно, ще размахват всички катана.

 

Kyokuchu Hatto TV Show 2012 Official Site

 

d52d6000baef3dda.PNG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ни беше дорамата, а днес и с новина за тв филм (спешъл) на GTO: Great Teacher Onizuka, който ще се излъчи на 2 октомври от 21:00 ч. по Fuji TV. Вчера приключиха 11-те епизода, още не съм изгледала финала, но отново ще е само, за да видя Юки, Тайши и Шухей Номура.

В тв филма, който ще се излъчи след три седмици Юки отново ще участва, естествено със същия герой, който изигра това лято в дорамата - като Коджи Фуджийоши.

 

Утре в Япония излиза новия 19 брой на списание Neo Actor. Юки и D2 Boys са на корицата като героите си от новото тв предаване Kyokuchu Hatto, което представих в предния пост. Видях вече снимките на Юки, сега съм в очакване да ги сканират и качат в групите на D2.

 

a02f0d57d9680eef.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Otanjoubi omedetou!

Какви шинсенгумита са само! Пожелавам им успех с новата постановка! Няма да е трудно да влязат в исторически образи. Някои от тях участвата преди 2г. в Нинтама Рантаро. Гледах Миччи, Тору и Кенки в единия каст и те наистина се представиха перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро излезе новината за участието на Юки в още едно представление на театрална сцена, но сега реклама на Subway с Дайске Хиросе ме подсети (неведоми са японските пътища), че в неговия блог видях сайта на A Study in Scarlet. Една от ролите е поверена на Ямада-сан. Представленията са стартирали вчера в Япония.

 

A Study in Scarlet ще ни представи едноименната новела на Артър Конан Дойл, в която по двойки един от актьорите ще бъде в ролята на Шерлок Холмс, а друг на д-р Уотсън. Представленията ще са малко по-различни, защото всеки един от актьорите ще чете на сцената своя текст пред публиката. Ето и официалния сайт.

Много познати актьори са включени в каста. Виждам Хироши Язаки, Рьота Мурай (с Язаки-сан явно си вървят в пакет сега и за предстоящия Satomi Hakkenden), Масатака Кубота, Кохей Такеда, Шо Аояги, Юя Ендо, разбира се и Дайске Хиросе (от него започнах наскоро да се интересувам повече), виждам също така в каста и Тайчи Саотоме, но пък той преди броени дни се контузи много сериозно и сега ще се възстановява поне три месеца. Юки е най-долу заедно с колегата си от Kaizoku Sentai Gokaiger - Джуня Икеда. Тяхната изява ще е на 14 октомври.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах, какви интересни двойки виждам още! Ще ми е любопитно да проследя играта на всички.

Оокава Генки и Хироки Сузуки

Аояги Руйто и Рюджи Камияма

Юки Кубота и Такеда Коухей

Юя е с Аояги Шо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте на какво събитие попаднах по повод излизането на първите 3 части от Д-таун. Юки, Зуки и Шунджи са главни герои именно в тях. Както се вижда от снимката, Юки държи ДВД-то, което излезе след края на третия сегмент.

Чудни истории създадоха в тези серии. Незабравими! Надявам се скоро отново да направят подобни идейни продукции!

59d1483dfb9819d1.jpg

 

 

534b2d6c7313f032.jpg

2da6c4ab6b452d64.jpg

f632f33068597fe4.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре е представлението на Юки и Джуня Икеда в A Study in Scarlet, а днес Ямада-сан публикува снимка в блога си. Юки Холмс и Джуня Уотсън. Харесва ми. Много добре му стои костюма.

 

e91451332aa4b868.jpg

 

Kyokuchu Hatto стартира на 6 октомври. Интересно е - разиграват различни сцени, разделени са някои от момчетата и на групи, разгледах и снимки. Юки е излязал много добре, Арай също. Обновиха тези дни сайта със снимки. Юки като шинсенгуми.

 

bbc9d83db5634e38.jpg

 

 

 

Официалния постер на Kyokuchu Hatto

 

bf3a51cae57fa73c.jpg

 

Юки...

 

d20446a8bc99484b.jpg

 

и Ацушин

 

6ee837e34cea67d5.jpg

 

 

Отчетох се преди броени дни в темата на Кимито Тотани с коментар за филма Kamen Rider х Super Sentai: Super Hero Taisen (2012), няма да се повтарям и тук. Ще кажа само, че съм много доволна от Ямада-сан. Сцените с двамата направиха за мен този филм още по-интересен.

 

Сцени с Юки и Кимито от филма

 

fd225d1da5040424.jpg

 

 

 

6c87f913dbb22de4.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юки направи своята втора фотосесия преоблечен като герой от анимация на Gainax. Royal Space Force: The Wings of Honnêamise е заглавието, а Юки в ролята на главния герой Shitotsugh Lhadatt. Снимките му са страхотни! Отлична фотосесия.

 

59b0afd629af1746.jpg

 

 

daad7e0d025a2a33.jpg

 

2cdd59b16dfe8340.jpgb353e45af778565c.jpg

 

3730c230b4557bde.jpgf58a2c42390a3ed1.jpg

 

cc76d692ac7e62a8.jpgf49f9c95018d62f6.jpg

 

3b1ce724eb98365d.jpge2eb09a05aad54e9.jpg

 

source: gainax.jp

 

 

Тези дни Юки приключи и снимките на втория тв филм (спешъл) на Great Teacher Onizuka - GTO Oshougatsu Special (2013), който ще се излъчи на 2 януари. Масахиро Усуи ми се мярна на една от снимките от снимачната площадка, които видях. Не зная дали ще участва, а и не съм се интересувала, но щом е там, предполагам, че ще има роля.

Пoдготовката за театралните представления на Trump с момчетата от D2 Boys върви усилено. Тези дни излезе и кратко видео. Юки беше заедно с Ацуши Арай. С Арай и Тору Камицуру са заедно и в нова фотосесия за януарския брой на списание Junon. Епизодите на шоуто Kyokuchu Hatto са голяма забава. Пародия, но каква само. Юки е любимото ми шинсенгуми. Много е сериозен, напомня за Гибкен.

 

Една от снимките на Юки от фотокнигата на D2 Boys, която излезе в края на месец септември...

 

 

f66da53a79ed0a9f.jpg

 

 

... и Юки заедно с Аран Ширахама от снимачната площадка на GTO Oshougatsu Special (2013)

 

 

8b0b0f16f535da4b.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера разглеждах специален коледен брой на Wink up, който беше пълен с Джонита и на една от страниците видях Юки, Мичи и Рьоске. Страхотно фото на тримата с информация за TRUMP. Ще го снимам да го кача скоро.

Фотосесиите с боядисани дрехи са често използвани. Виждала съм и други актьори на подобни снимки. Много са свежи и ведри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

f444731bf850c927.jpg

Видях тази снимка в нета и се оказа, че имам същата. На другата страница са Мичи и Рьоске.

П.П. Използвам възможността да честитя рождения ден на един от семпаите на Юки в Д-бойс - Янаги Котаро! Да е жив и здрав! Ганбаре!

 

f2c05a82af4ea086.JPG

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Токио бе премиерата на филма Tokumei Sentai Go-Busters vs. Kaizoku Sentai Gokaiger: The Movie (2013). Юки на преден план заедно с Кацухиро Сузуки и Рьома Баба.

 

Tokumei Sentai Go-Busters vs. Kaizoku Sentai Gokaiger: The Movie (2013) Official Site

 

5d08b454c6caee4c.jpg

 

Оказа се, че шоуто Kyokuchu Hatto ще продължи до месец март, било е разделено на есенен и зимен полусезон. ДВД-то с епизодите от есента вече излезе, а днес продължиха с излъчването на новите епизоди. Юки е главен герой в един от тях.

Много хубава фотосесия излезе вчера в новия брой на списание Men's Graphic с Юки, Шинтаро Акуцу, Джун Шисон и още от D2 Boys.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще споделя за нещо, което прочетох днес, и което ми направи впечатление, превод на отговор на въпрос зададен на Джун Шисон, кой от всички момчета от D2 Boys му е помагал в трудни моменти, кой го е окуражавал.

 

Please tell us about a time up until now when you felt that you were saved by the other D2 members.

 

Shison Jun: When I was having a lot of troubles with work and with personal relationships, Yamada Yuki-kun really took care of me. I told him everything that I was worrying about and he gave me advice that would really help me. “If it’s Shison it will be okay! I am your ally!!” I remember him saying this to me. For real, even now if anything happens I always talk to Yuki-kun. Yuki-kun, thank you so much.

 

source: ohacha.tumblr

 

Ех, този Юки, този Ямада. Добрият Джо Гибкен.

Представленията на Trump стартираха на 23 януари, а Юки е зает с тях, но го гледам и редовно всяка седмица в новите епизоди на шоуто Kyokuchu Hatto (2012-2013). Голям смях са тук всички, невероятна пародия е това шоу, а и Джун Шисон прави една роля... Хаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много мило от страна на Джун. Юки е добър и ще става още по-добър. Усъвършенства се постоянно.

Толкова е развълнуван от първата си сценична изява, че без съмнение иска да продължи в театъра. Доволен е от представленията, очарован е от публиката и се надява да продължи с добрите си изяви в Осака. Ганбаре!

Линк

e9685fdf671f88e4.jpg

 

908d60e8ebdacc52.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нобу Сузуки сподели за това в началото на февруари в личния си блог, а преди няколко дни потвърдиха и официално, че в момента се снима трети пореден тв филм (спешъл) на Great Teacher Onizuka, който ще се казва Graduation (Sotsugyou) и ще се излъчи тази пролет. Щом ще завършваме, се надявам с това и да се свърши най-после. Много му дойдоха продълженията на този сериал.

Юки, Нобу, Тайши Накагава, Аран Ширахама, всички отново ще са там, а днес Ямада-сан публикува в личния си блог и снимка заедно с Нобу Сузуки.

Епизодите на Kyokuchu Hatto продължават всяка събота и ги гледам с интерес. Тази седмица бе и епизода с Юки (страшен рокер), както и отново негово участие в музикалното изпълнение. Голям отбор са с Шион Цучия. Юки е и в новия брой на списание Hero Vision vol. 47 отново със страхотна фотосесия.

 

Снимката от снимачната площадка на GTO: Graduation (2013) на Нобу и Юки, която той публикува днес в блога си.

 

8b53cd5473b5f8f5.jpg

 

... и още една снимка на Юки от фотосесия, която открих в един японски сайт.

 

8b933c5ea086b94b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...