Jump to content

Recommended Posts

Много качествен сериал ,от началото до края те държи в напрежение.Актиьорите се справиха повече от добре и получават моите адмираций за прекрасната си игра . Към 11 епизод се забеляза едно претрупване на нещата ,нетипично за корейските драми( характеризиращи се с извличане на максимума от чувства и емоций),но лично за мене това направи сериалът още по-реален(добър) .

 

П.с Сериалът си заслужава и определено трябва да се отличи от повечето въртящи се на конвейрна в корейската кино продукция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го и..мисля, че е перфектен. Според мен остана леко недовършен..всмисъл такъв, с отворен край, което ми се стори нетипично, можеше още да се..разплита. Но беше ефектно така. Аз хепи енд не очаквах изобщо, но тайночко се надявах Jae In и Hong Tae-sung (Kim Jae Wook) да останат двойка. Просто той си ми беше любимия през цялото време и ..подхождаха си. Ама не беше тва идеята:) Така всеки сам по пътя си е по-запомнящо се определено. Много добър сериал за мен. Играта на актьорите - страхотна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дена започнах сериалчето и още не съм го свършила,но още в началото ме грабна идеята и според мен ще се окаже един от най-добрите,които съм гледала до сега и със сигурност актьорската игра е страхотна ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все още не съм го изгледала докрай,но ми хареса много от изгледаното до сега!Ким Нам Гил тук е умопомрачителен това е първата негова драма, която гледам но определено всичко си му е на шест само да не беше толкова сериозен ! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го до края и...От началото до 13 серия - перфектен! Прекрасна и убедителна игра на актьорите. Завладяваща и емоционално наситена история с тайнствени нюанси. В известен смисъл дори ми допадна повече от сериалчето с Кимура, защото историята беше дообогатена с участието на повече действащи лица. Дали аз бях много взискателна или очакванията ми, че заради заминаването в казармата ще пострада продукцията, ми повлияха - не знам! Но е факт, че още с началото на 14 серия усетих промяната. Имаше сериозно избозени моменти в последните серии. В тези 4 серии гледах, както елегантното и фино пресъздаване на историята, с което свикнах., така и типичните корейски истерии и несвързани моменти.

До края съчуствах на Те Ра и изпитвах неприязън към разглезената лигла Мо Не, която не проумя, че насила хубост не става. Не схванах идеята на саможертвата на Гон Ук, но я преглътнах(естествено) - все пак е корейска продукция. Но начина, по който нагласиха края беше отвратителен, защото противоречеше на цялата концепция. Твърде предсказуем и някак несвързан. Те Сунг - най - прецакания в цялата история. Макар че, първоначално изобщо не му симпатизирах. Дже Ин - типичната жена, искаща едновременно любов и пари. Накрая избра правилното, ама позакъсня...Като цяло, въпреки последните серии, сериалът е един от задължителните за гледане.

Почти щях да забравя да спомена убийствено красивата музика. Особено в последната серия, когато прозвуча припева на песента на 4men...направо настръхнах.

http://www.youtube.com/watch?v=C5H4db7yXvI&feature=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съчетанието на жанровете в описанието ме заинтригува, пък и чак сега видях, че участва Han Ga-in, определено ще се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала наистина е невероятен и не трябва да се пропуска,прекрасен е!Мисля че не мога да го опиша по-добре от zdrav4eto76

 

Изгледах го до края и...От началото до 13 серия - перфектен! Прекрасна и убедителна игра на актьорите. Завладяваща и емоционално наситена история с тайнствени нюанси. В известен смисъл дори ми допадна повече от сериалчето с Кимура, защото историята беше дообогатена с участието на повече действащи лица. Дали аз бях много взискателна или очакванията ми, че заради заминаването в казармата ще пострада продукцията, ми повлияха - не знам! Но е факт, че още с началото на 14 серия усетих промяната. Имаше сериозно избозени моменти в последните серии. В тези 4 серии гледах, както елегантното и фино пресъздаване на историята, с което свикнах., така и типичните корейски истерии и несвързани моменти.

До края съчуствах на Те Ра и изпитвах неприязън към разглезената лигла Мо Не, която не проумя, че насила хубост не става. Не схванах идеята на саможертвата на Гон Ук, но я преглътнах(естествено) - все пак е корейска продукция. Но начина, по който нагласиха края беше отвратителен, защото противоречеше на цялата концепция. Твърде предсказуем и някак несвързан. Те Сунг - най - прецакания в цялата история. Макар че, първоначално изобщо не му симпатизирах. Дже Ин - типичната жена, искаща едновременно любов и пари. Накрая избра правилното, ама позакъсня...Като цяло, въпреки последните серии, сериалът е един от задължителните за гледане.

Почти щях да забравя да спомена убийствено красивата музика. Особено в последната серия, когато прозвуча припева на песента на 4men...направо настръхнах.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая и аз го свърших и след края си обещах, ако ще гледам нещо на същия режисьор ще го гледам с над 100 пакета кърпички.

Историята ме грабна още от началото и ме държа до край, само дето този край ама никак не ми хареса, ама... то казармата доста е повлияла. Иначе като цяло каста и всичко бяха на ниво. Препоръчвам го на всеки.

 

Иначе Мо Не от най-невинна и сладка се оказа голяма напаст. Не очаквах, че точно тя ще го довърши накрая.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала ми хареса, гледах го къде с интерес, къде с отегчение. Актьорската игра беше невероятна и заради нея си заслужава да се види. Всички герои бяха перфекто изградени, но недовършени душевно и психически, образи. Всички се бориха със собствените си демони, водени от някакви цели - чисти или нечисти. Живееха според максимата, че целта оправдава средствата, но дали наистина беше така? Най-много страдаше Шим Гун Уок. Докато пристъпваше към отмъщението си, имаше моменти на колебание, но в края съвестта му го гризеше. Лицето му беше изкривено от чувство за вина. Ким Нам Гил направи жестока игра, представи съвършен персонаж, нищо не му липсваше. Ким Хье Ок също я признавам. Тази жена няма равна. Страхотна актриса е, гледала съм я на още няколко места и всеки път ме впечатлява страшо много. Изгради образа на мадам Шин толкова достоверно, че всеки път като я видех и ми идваше да я избия с нещо. Тя беше жена, живееща в крайности. За нея нищо не беше достатъчно и непрекъснато се криеше под "Хешин груп". Всички страдаха заради нея. Много ме беше жал за Те Сунг и Те Ра. Те Сунг не я зачиташе много, но все пак беше привирзан към нея, но тя така и не показа никаква привързаност. Те Ра също беше ощетена заради нея.. Всички страдаха от действията и, а най-лошото е, че тя не изпитваше вина щом всичко щеше да е от полза за най-могъщата и перфектна "ХГ". Ким Дже Ук също беше страхотен, имаше адски харизматично излъчване и въпреки арогантнистта си ме плени още в началото. О Юн Су и образа на Те Ра също ми харесаха, както и играта на Ха Ге Ин. Първоначално трудо ми се вписваше в образа на Мун Дже Ин, но в последствие ми допадна. Всички много ми харесаха - актьорите бяха подбрани изключително добре, сюжета също, макар че на моменти ми беше блудкав, ОСТ-а беше страхотен и цяло лято го въртях. Само останах малко разочарована от края. Не исках да свършва по този начин, но се примирих, защото за такъв вид сериал подобен финал е най-подходящ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се доизкажа, като за финал.. Този сериал ми е на сърце от самото начало.

Отлагах, отлагах последните серии, на края ги изгледах на един дъх. И всъщност дори и да имаше малко недостатъци, разбираемо защо, на мен ми допаднаха доста от идеите на сценаристите. Една история е завладяваща, когато вникнеш в съдбите на героите, когато страдаш с тях и се надяваш с тях.. А тук това го имаше..

Кърпичките на последните серии са просто задължителни, с много тъжни, на места с красиви моменти и доста интригуващи..

Лично за мен края се превърна в трилър, така че.. адмирации поне за това!.. Актрисата в ролята на майката и Ким Нам Гил, наистина изградиха най-силните персонажи.. Леле, тази жена спиране няма.. С истеричните си крясъци, още ми е в ушите.. И грация и походка.. като на 20 годишна.. Да й завидиш..А Нам Гил с различните си мимики и погледи, убийствен просто.. Всъщност определено изообщо нямаше слаб актьор или актриса. Или безинтересен персонаж..

Глезената и сладка Мо Не, която си мисли, може да притежава всички; нежната и чувствена Те Ра, жадна за истинска любов; Дже Ин - разкъсвана отвътре, изгаряща от вътрешните си противоречия.. хубаво е, че накрая разбра какво иска;.. и Те Сунг..- това момче-мъж, което също ми е на сърце. Обърканият и непредвидим Те Сунг, търсещ и ненамиращ..Да прибавя и бащата, също и второстепенните герои.. Всички се справиха прекрасно с подреждането на пъзела..

 

Моето мнение, с което ще затвърдя предните - един от най-добрите сериали от жанра, а и за годината, може би, дори и с недостатъците.

Струва си гледането и спечелва зрителя най-вече с това, че историята на героите е интригуваща, от началото до края, поне няма разтакаване и разтягане..

Музиката - 10X и от мен..

Едно прекрасно видео, подходящо за "Сбогом"..с една от най-красивите песни от ОСТ..

 

и тези двамката..

най-истинските и най-докосващите..

Oh Yeon-Su - една от най-красивите и чувствени корейки, които въобще съм гледала досега..

 

но ако трябва да съм честна някак неподходящи като двойка.. като висящи във въздуха..

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=7q8Fl6is3wc&feature=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах сериала буквално за 1 седмица. Въпреки, че ми хареса донякъде не мога да кажа, че беше от най-добрите драми, които съм гледал.

Според мен сериалът съчетаваше много елементи от The Devil (отмъщението, честото връщане към трагични моменти от миналото, мистерията). От друга страна едновременно направиха опит за развитие на любовни истории, триъгълници и т.н, доста неуспешно, тъй като интригата в тази посока се загуби и всичко беше ясно още около 10 епизод. Персонажите според мен не бяха добре представени и напълно развити. Може би щеше да се получи по-добре ако се бяха съсредоточили към едното - повече мистерия, драма като в "TheDevil" или обратното повече романтична драма като в "What happened in Bali" примерно. Епизодите просто не стигнаха да покажат и развият напълно сериалът с този сценарии и си личеше откровено претупване на нещата на много места. Въпреки сериозните пропуски не съжалявам, че го гледах, имаше и хубави моменти, въпреки че интригата я нямаше особено в последните епизоди ... Пък и нали участва Han Ga-in, няма начин да не ми е харесал поне малко :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още не съм го догледала/мисля тази нощ да свърша тази работа/,но е страхотен сериал.Няма актьор които да не ме накара да не му съчувствам,да му се радвам или да ме ядосва.Актьорската игра на всички е много добра.Историята също е много добра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е една от най-добрите драми за годината...изключително интересна,със страхотен сюжет,невероятна актьорска игра и ОСТ,който можеш да слушаш нон-стоп.Историята ми беше много интересна още от първи епизод.През цялото време симпатизирах единствено и само на Шин Гън Ук.Нам Гил перфекто изигра образа му...особено на края

в лудницата...страхотна игра направи..

Хареса ми и как накрая в него имаше чувство на вина,че не е толкова жесток колкото се показваше.Хан Га Ин и Нам Гил бяха съвършената двойка.Толкова ги харесах двамата.Самата Хан Га Ин беше страхотна в образа си.Хареса ми как постепенно нещата между тях се развиха,макар че ми се искаше по-развити отношения между двамата,повече любовни сцени...

 

Само финала..ахх..разби ми сърцето...поне някой да беше разбрал за смъртта му.Защо трябваше да е сам...и всички да живеят по старому без въобще да разберат какво се е случило.А тази глупачка Мо Не....колко я намразих не е истина.През цялото време беше глупана ,а накрая направо изби рибата с нейната глупост.Пф..

 

 

Въобще сериала е страхотен.Трябва да се гледа!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Действително, възхитителна драма! Забележителна история, съчетана със силни персонажи и великолепна актьорска игра. Актрисата, която изпълни ролята на Те Ра беше толкова изразителна. Мо Не пък много ми напомняше на Уакана от Камен Райдър W.

Първата серия ме остави без дъх. След нея се питах, как ще се включи героят на Дже Ук в играта? Ким Нам Гил изглеждаше самодостатъчен на екрана. Трябваше да измислят наистина достойна роля за другия важен образ.

Еп. 2 даде напълно задоволителен отговор на въпроса ми. Дже Ук се появи с гръм и трясък, също както Чхон Джонг Мьонг излезе на сцената на Fashion 70s. Затова не е чудно, че следях стриктно развитието на неговия герой. Двете роли доста си приличаха, още повече, че и в двата случая бяха намесени и отношенията им със семейството. Най-силно изразен беше конфликтът с майката.

Преди последната серия, 3 въпроса не ми даваха мира.

 

 

Чий син е Гун Уок? Как е истинското име на Те Сонг? Къде е реалната му майка?

На първия се появи отговор. Другите останаха без такъв. Всъщност, дори фокусът беше изместен леко от Дже Ук. Искаше ми се да ги видя двамата с Те Сонг на финала. Какво ли щяха да си кажат? Понякога се държаха като братя и това им отиваше.

Накъде вървеше Дже Ук при последния му кадър в драмата? Мисля че той тръгна на пътешествие, за да открие истинската си майка, от която толкова се нуждаеше.

Всички се досещахме, как ще свърши историята. Знаехме накъде беше тръгнал главния герой. Ясно ни беше, че няма връщане назад.

Колкото и поддискащ, мрачен и тъжен да беше краят, го приех. В противен случай щеше да има хепи енд. А това би било недопустимо за подобен род драми.

 

 

Истински интерес породи Паркът за роботи в Инчон, който компанията се канеше да построи. Оказа се, че това е напълно реален проект, чийто строеж се очаква да отвори врати в този корейски град до 2012-2013г.

Научете повече за Incheon Robot Land и дано някой ден да го видим с очите си!

Инфо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Режисьорът на " Съжалявам, обичам те " отново доказа, че си разбира от професията. Привидно си беше поставил непосилната задача да развие характерите на твърде много персонажи, но се справи и успя да ги изведе като запомнящи се. Много добре изграден сценарий, силни, индивидуални сцени и великолепна актьорска игра, интересни метафори и в диалога, и в някои аспекти на сценографията. Изобщо " Лошо момче " не разочарова, напротив, доказва класа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Много добър сериал,но както и " Съжалявам, обичам те " ,завърши зле.

Всички платиха за делата,които са извършили.Цената беше различна за всеки.

 

Гледайте го,заслужава си всяка минута.

Редактирано от katomova
Спойлер!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много грабващ сериал. За сега съм до половината, но ми се дощя да споделя първи впечатления.

Страхотен каст! Лошите момчета: За Нам Гил какво да кажа! Ама ще ме докарат до инфаркт тези хора :wacko: С този поглед, леко премрежен и фатален... Излъчването на Джи Соп в Съжалявам, обичам те беше някак по-невинно, докато това тук - хмммммммм! Страшно е магнетичен и секси. Много добре се справя с образа на Гон Ук, убедителен във всеки един момент. Браво, браво, не спирам да му се радвам!

Дже Ук също ми е много интересен актьор. Манекенското излъчване, дето си го носи и го показва, не пречи да изяви и актьорските си качества.

Главната мадама тук определено ми харесва повече, отколкото във Вещицата.

И да не забравя.........наша Сачикооооооо!!! Няма такава луда жена! Страшно я харесвам! Как само и лепнат такива злобарски, истерични, проклетийски образи! Толкова й се радвам, че чак не мога да се ядосам, както подобава!

Абе, всички са на ниво! Продължавам нататък...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koizora ме спечели с тва клипче. И напук на всички неща на японски, които имам на компа, зациклих да гледам тази кей-драма. Ох, корейците са толкова драматични...то не бяха блъскане с коли, скокове с парашут, смърт на всяка крачка.... В това отношение са напълно хардкор, мойта душа свикнала на японски лигавщини тепърва има да се пренастройва. Но тази драма си струва и ще я догледам при първа възможност. Актьорите са брилянтни поне за първите 2 епа. Дано се задържи нивото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го. Много добър. Това, че са го посъкратили не ми попречи, напротив, тъкмо нямаше разтягане на локуми и беше по-сбитичко. Липсваше ми единствено

 

Гон Ук. Особено в 15 и 16 епизод почти не го показаха. :( А той си остана страхотен до последно!

Финалът беше очаквано кофти. За мен трябваше да свърши до целувката им и всичко щеше да бъде перфектно, но...много искам.

Още ме е яд на тази малката пикла, нищо че знаех какво ще се случи, защото прочетох един спойлер /без да искам :unsure: /

В един от постовете май някой питаше защо Те Сонг не бил търсил майка си. Ама как! Той я намери още в началото, в едно ресторантче. И избяга...

 

Малката сестра внесе много свеж полъх. Лудо, бясно тийнейджърче! И отношенията им с Гон Ук бяха много готини.

А мадам Шин

 

как изтрещя на финала! Великолепна! Не съм гледала по-убедителна истерична злодейка от нея! И никакво разкаяние до края...

 

OST-а също много ми хареса и сега си го слушам.

Думата, с която най-добре мога да определя сериала, е "обсебващ". На мен така ми подейства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...