Jump to content

Recommended Posts

Преди няколко дни изгледах 14 епизода на веднъж и нямам търпение да излизат последните субтитри, защото вече сън не ме лови.

Много ми хареса. Първите епизоди бяха голям смях, после станаха по-сериозни. Джун е невероятен тук, много ми харесва с тази коса и с това неориентирано поведение. Полицайката също е голям образ

Честно казано не съм очаквала, че сериала ще ми допадне, но Джун Ги отново ме изненадва. Вече си мисля, че няма роля, която да не може да изиграе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи започнах от първите две серии. То тези две серии ги гледам вече за трети път и пак се смях и плаках както предните пъти.

 

Този До Хьок е наистина уникален образ като визия и държание. Да не говорим за човешките му качества, толкова редки вече

в реалния живот - невероятно честен и щедър като личност, предан на приятелите си, изобретален, умен.. Просто само един Джун може да изиграе тази роля и по този начин.

Мафиота също ми харесва - с тези житейски мъдрости, които ръси непрекъснато и с тази сериозна физиономия на непукист и същевременно с това толкова персонаж.

Племенниците са страхотни и сладури от класа. Винаги ми е по-приятно, когато участват дечица в някой сереал - различен привкус вкарват. А за колегите му - нямам думи.. Велик екип..

Полицайката - голяма чаровница и доста добре се справя.

Малко ме е яд на обстоятелствата обаче. Все си мисля, че идеална за ролята наистина беше Хан Джи Мин, като се сетя за играта и в първите серии на "Столичен скандал"/жалко, че не намирам време да го продължа този сериал/.. А и ако тя му беше партньорка, кой знае, може би рейтинга щеше да е по-висок и още някоя награда можеше да отнесе нашето момче.. Защото Джун си го заслужаваше с тази игра. Както и да е.. Няма смисъл да се съжалява за минали неща. Млад е още и го бъдещето е пред него като излезе от казармата.

Довечера ще гледам третата серия и като си представя само, че утре на нашето момче му започва истинския тренинг, още от сега ми идва да ревна.

 

 

Момичета, пишете ако някой сега е започнал да гледа сериала, както се коментираше на предните страници! Нямате си на представа каква емоция е това, виждам го на живо в италианските форуми. Не мисля, че българите сме по-малко емоционални, а и така хората се сближават. Вярно, че един коментар изяжда много време, но какво е един откъс време, ако не може да ти донесе поне парченце удоволствие..

 

Кате и Маги,

превода е перфектен !!! И за текста на песничката мерси!

И любима снимка.. Нищо, че ще я повторя..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, изгледах го и този. Голямо чакане падна, заради буквичките. И пак не дочаках нашите си, а "откраднах" от друг сайт последните серии. :lol: (да ме извини екипът, който се труди над субтитрите)

Фенките на Джун може да ме замерят с камъни :D , но нещо не ми допадна сериалчето :( . За играта на актьорите няма да пиша - всички се справиха чудесно. Самият сценарий като че ли куцаше. Засегнаха тема, която е болно място във всяка държава - бедният без вина е виновен, а богатият виновно-невинен, но ми липсваше динамика в сериала. Може би липсата й е продиктувана от лошия старт на снимките, но като цяло, въпреки страхотната игра на актьорите, не ме впечатли достатъчно, за да пожелая пак да го изгледам след време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен като цяло сериалът ми хареса, но имаше моменти в които сценаристите като че преиграваха с идеите, нещо фентъзи ли имаше...?

Може би защото аз лично не вярвам на днешната журналистика, особено на тази около нас

Джун се справи страхотно и всички около него, раздаваха се докрай... те корейците толкова борбени ли са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятна драма, а Джун е просто уникален.

 

До сега във всичките му роли има нещо еднакво. Това си го влече и най - вероятно е показал голяма част от себе си, както доста хора мислят

.

Дано ни радва и в други драми ^^ (след като излезе от казармата T^T)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го и него най-после. Играта на Джун Ки беше перфектна, както винаги. Но май само това ми хареса от филма. Сценария не можа да ме грабне. Определено не беше сериал на който да стоя будна по цяла нощ защото нямам търпение да видя края. Играта на полицайката беше слаба и неубедителна. Надали ще го изгледам втори път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма много ме зариби докато го гледах, останах много доволна.Честно ви казвам не можеха да ме отлепят с шпатула от фотьойла, да не споменавам как загорих яденето, че после трябваше да хвърлям цялата тава :D .Направо се бях разболяла по този филм.Сега за Lee Joon Ki мисля, че няма смисъл да говоря беше перфектен, както винаги ;) .За пръв път гледам филм с Uhm Ki Joon и настина бях впечатлена, направи страхотна игра нямаше слабо място, честно казано като персонаж най-много ме впечатли той.Поради тази причина гледах още един филм с него и Hyun Bin филма- "The World That They Live In" страхотен филм между другото.Страхотна игра и представяне на героя,уф увлякох се да говоря за друг филм.

Извинявам се!!! :rolleyes: :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, и аз се впечатлих от играта на Uhm Ki Joon в Worlds Within /The World That They Live In/, отново е в ролята на лошия, но играе наистина много добре, и е достоен партньор на Lee Jun Ki тук. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи сериал с Lee Jun Ki и сега разбрах защо толкова го харесвате. Е то какво има да не му харесаш страхотен актьор е! Сериалът беше суперски!! Отдавна не ме беше зарибявал така някой сериал последните 3 които започнах бяха разочарование, но този сериал ми върна вярата в корейците :lol: Който не го е гледал да не се колебае , а аз ще изгледам другите филми и сериали на Jun Ki за които съм сигурна че ще бъдат също толкова страхотни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой иска да гледа нещо романтично и приятно, то това определено не е неговият сериал.Тук са засегнати толкова сложни и сериозни теми-

манипулиране, корупция,убийства,отмъщение, жажда за власт

Но това не прави драмата по-безинтересна, точно обратното, защото и това е част от живота на хората.С всяка серия ти става по-интересно,искаш да видиш как ще бъде наказан лошият

но всичко се извърта и от виновен става невинен, защото има власт и може да купи всеки и да изманипулира всеки.А гадняра доста добре се справи с това, още повече, че и маше и свой вестник, с който от години е привличал хората на своя страна, пишейки това, което те искат да прочетат, а не истината.Доказателство за това е,че майката на полицайката продължаваше да му вярва, дори и след като дъщеря й и каза що за нищожество е той

 

Все пак си имаше и любовна историйка,то без любов в тоя свят накъде.Двамата влюбени-загубени, които в началото хич не се траеха, а после минавайки през всичко заедно, успяха да разпалят чувства един към друг и бяха много сладки.Героят на Джун Ги беше интересен персонаж .На моменти един палячо, после сериозен, но хванеше ли се с нещо, не го пускаше докато не го изкара докрай.Мисията му беше да покаже истината на хората, да ги събуди,да разберат че са лъгани и манипулирани, и успя.А и научи болезнена тайна свързана с него и родителите му.Полицайката и тя беше симпатична.Успя да оправи участъка, че всичките и колеги бяха срам за професията им. Желязна беше.Като вземеха да се джафкат с Джун Ги като кучета бяха страшни :lol: Колегите на Джун Ги бяха много забавни, особено женската с хилядите и превъплъщения, а и идеята за вестник с обикновени житейски истории също не беше лоша. Все пак тези истории са най-истински и най-трогват.А шефът, шапка му свалям

бил е мафиот човека, но сега е станал човек с достойнство и човек, който да уважаваш и зачиташ,много бяха сладки с дъщеря му как се преоткриваха наново след тези 15 години

 

Лошият репортер беше най-противоречивият персонаж

Искаше да си отмъсти, а вместо това направи хиляди гадории, помагайки на президента, но и все предупреждаваше добрите.Така или иначе амбициите му го провалиха, но поне се опомни

И слава богу, аз много го харесвах,харесваха ми сцените между него и героят на Джун Ги,или се обиждаха или си казваха по някоя истина, а последната сцена с него и /бившата му/ годеница, ми е от любимите

как я хвана за ръката и я спря,когато тя искаше да си тръгне от ресторантчето

Президентът на вестника беше същински изрод

да убие собственото си дете, защото му пречи на кандидатурата за президент, направи какви ли не чудовищни неща, така ме беше яд,че все се измъкваше и оставаше чист и невинен. Пълен боклук. Но и той си намери майстора-дъщеря му,тя беше най-потърпевша от всички, да научи всичко това за баща си, който досега е обожавала,да разбере, че мъжът, който е с нея просто я използва, да види сама поредната злина на баща си, Просто не издържа и го спря, като го предаде на полицията

Майката на полицайката и полицая и те бяха сладка двойка, той особено беше много забавен.Сестрата и децата и те се справиха добре, но най ми бе жал за майката на

починалото дете

 

Малко се олях в коментара, но много ми хареса сериалът, такива емоции има в него, просто я преживяваш тази история, докато гледаш изхабяваш хиляди нерви,. Защото те е яд, че светът е устроен така, че богатите и с власт си правят каквото искат, но друг плаща, друг страда.Всеки герой се справи отлично-от най-малките до най-големия.Извинявам се, че не наричам героите с имената им от драмата, а с примерно полицайката, майка й и т.н.,но гледах сериала преди време, вече не помня имената ,то аз всъщност въобще не ги запомням и докато зяпам.

И последно две от любимите ми сцени от драмата

когато пуснаха записа, където президента нарежда да убият сина му, пред офиса му и всички го чуха. Каква физиономия направи тогава. Другата сцена е от последна серия, когато двамата влюбени оставиха репортера пред дома му и полицайката попита Джун Ги ревнува ли, той каква физиономия направи :lol:Страшен

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре направен сериал, грабна ме още от първата серия и ме държа в напрежение до края. Радвам се, че нямах достатъчно време, за да го изгледам за 2 дни, защото така успях по-дълбоко да вникна в историята. Определено ме накара да се замисля над действителността, в която живеем и да се ядосвам на всичи несправедливости... Хареса ми най-вече заради сериозността на засегнатата тема и за това, че е различен от повечето корейски сериали.

Актьорите се справиха перфектно, направиха много истински и емоционални роли. Единственият персонаж, който някак си не можа да ме убеди беше на репортер Канг. Беше ми толкова симпатичен, че дори след всичко, което направи не можах да му се ядосам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още съм до четвърти епизод само, но толкова смях не е имало в друга драма...

Заливам се сама да се хиля пред компа и през нощта пуснах останалите епизоди да се теглят, че да има днес какво да гледам.

Очертава се това да е една от драмите, която ще влезе в топлиста ми, и която бих гледала пак..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обожавам го този сериал. Не се спрях докато не изгледах и последният епизод. Просто е невероятен, всяка серия те оставя в напрежение, какво ще се случи. Точно когат си мислят, че най-накрая го хванаха злодея, все нещо ставаше точно обратното. Много обичам такива сериали, Hero, City Hunter, Iris, трябва повече да правят такива подобни сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам с две ръце към положителните коментари!Сериалът се гледа на един дъх, всяка серия завършва така, че нямаш търпение да пуснеш следващата за да видиш, какво ще последва. :yes: Нямаше нито един момент, в който да има разтягане на локуми и липса на действие, интрига имаше от началото до края. Страхотна игра на Джун Ги, след "Времето на кучето вълка" тук отново ме очарова с играта си. :P Сериалът засегна много сериозни теми - за злоупотребата с власт и положение, за корупцията, за вратичките, които винаги намират богатите за да заобикалят закона. На какво е готов един човек и в какво чудовище може да се превърне в жаждата си за власт. Финалът ме изненада много приятно и ме остави с широка усмивка, не очаквах такава развръзка.Абе сериалът си струва 100 % отделеното време. Оценка 10/10 от мен. :es::es::es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал е минал покрай комедията :)

 

Когато Джун Ги е с покрити ушенца и се усмихва го обожавам :wub:

 

Определено по-добър от Шити хънтера :)

 

Благодаря за титрите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах филма заради Lee Joon Ki, но го догледах заради историята и някои от останалите актьори. Joon Ki отново се справи блестящо с ролята /само в романтичните моменти ми седеше малко изкуствен, ама те и без друго бяха толкова малко, че не е болка за умиралка, я... /. Перфектен е, особено в драматичните сцени играта му е невероятно истинска. Доста го понабиха, ама нали си е един СуперJoonKiмен, не се предаде до края. Главната, полицайката, не ме впечатли особено, може би образа й беше такъв. Най-дразнещото ми беше, че не усетих никакво привличане между тях, никаква химия, физика и изобщо нищо, трябваше аз да си фантазирам.

Много ми харесаха някои от другите актьори. За кой ли път Uhm Ki Joon ме закова за екрана, въпреки, че до сега все в еднотипни роли съм го гледала - сериозен, обикновен на пръв поглед човек, но само на пръв поглед. Много му вървят! Има изключително екранно присъствие, без помен от преиграване или нещо изкуствено да забележиш в него.

Възхитена съм и от Baek Yoon Shik - страхотен глас, железен във всяко отношение и току изсипе някоя мъдрост - направо да го заобичаш този гангстер.

Цялата банда журналисти бяха страхотни, хубаво показаха израстването им като екип. Най-колоритна беше, разбира се нуна с нейните спиращи съха визуални превъплъщения и ужасяващи шапчици! И с нещастния си гласец!

Много ме разсмиваше полицай Но - какво лице има тоя човек, какви физиономии прави като е смутен/изплашен/притеснен - очите опулени, ъгълчетата на устата надолу - също като кукла от театър Но. И в "Кафе Принц" го гледах - същата скица беше, много готин!

Вече в няколко филма неприятно впечатление ми прави как представят образа на корейските полицаи - едни такива наивни, хаотични, непрофесионални, напомнят ми на Кийнстоунските полицаи от филмите на Чарли Чаплин и на полицаите от Сен Тропе на Луи дьо Фюнес. Някак ми се струва обидно, не вярвам да са такива.

Въпреки, че краят беше удовлетворителен, драмата ми дойде в повече. Толкова борба, толкова усилия, толкова пъти си казваш "е, спипаха гада вече" и какво - пак освободен. Внушението беше за безнадеждност вече към 13 - 14 серия, и затова последната ми дойде като кръпка някак. Но да не се оплаквам, че можеше и да е някакъв умирающ корейски завършек...

Хубав е филма, доста сериозни въпроси повдигна, на моменти напомняше на българските модели, но все пак доброто победи.

И благодаря на екипа за субтитрите, без вашата работа това удоволствие беше недостижимо за мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приличен сериал. Започна леко и с доста клишета, но после си стана сериозен, хареса ми да видя израстването на героите. Не ми е в топа, вероятно защото нямаше кой знае какви интересни и оригинални персонажи, но като сюжет си е добро.

Това, което не ми хареса, е недобре развитият образ на Хе Сунг. Схванах каква е била началната идея, но в течение на сюжета нещо започна да издиша откъм персонажа. Усещаше се, че нещо липсва, трябвало е повече да се постарае сценаристът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...