Jump to content

Pretty Boy (2013-2014)


Recommended Posts

о да много ми е забавно .... смогвам като страдам от безсъние ... реших да заспивам към 2-2:30 броях овце до към 3:30 и не издържах ... пуснах си поредната серия ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така не мога да повярвам ,че зациклих на 11 епизод по средата и се пъна да го изгледам от няколко дена ... или Мел ми предаде лошият си късмет със сериалите , или на мен нещо не ми хареса любовната история на симпатягите ... колкото и комично и абсурдно да ми се вижда ревността на МА Те ,колкото и идеята да е интересна  на сериала с  обучението . .. има нещо което ме кара да заспивам за тази серия .. да взема да я прескоча викам аз ... и да продължа напред ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха продължих на пред и веднага се завърза интригата да не би

майката на Ма Те да е вещицата , вицепрезидентката ?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как няма да се обърне на 180 градуса вицепрезидентката ...

майката си е майка .... и каква химия м/у Ма Те и Бо Сунг като за 13 серии да  има нямат  и  половин час екранно време заедно ... химията я видяхме между Директор Че и Бо Сунг защото постоянно се влачеха заедно и общо взето се наблягаше  върху тяхната връзка  отколкото на МаТе и Бо Сунг ... вече се знаеше ,че тя е силно загубена по Ма Те и са решили да обърнат нещата , за да се види аджеба дали няма се разлюби и влюби в друг ... иначе би било съвсем безинтересно ако постоянно се влачеше след Ма Те ... схванах им идеята ама не са издокусурили 

 

 

Роси съгласна особено с очилцата пък къртеше и чупеше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма започна добре , после зацикли и към последните епизоди дейстието се рамърда страшно много... на моменти имаше какво да се желае

Dokgo Ma Te не показваше чуствата си към Kim Bo Tong  с изключение на няколко сцени на ревност, беше ми интересно как те двамата ще се съберат като тя все беше с директор David Choi, ама кореийките сценаристи нагласиха работите :-)

Филма е приятен за гледане.

 

1a5659c1fee1826990674e4b2b56f481.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато сериалът вървеше текущо, в един англоезичен форум имаше потребител, дето беше чел мангата и постоянно подхвърляше по трохичка информация какво ще се случи. Към края обаче "прогнозите" взеха да се разминават. 

Четох интервю, че след 8-ма серия Гън Сук седнал със сценаристите и заявил, че трябва да се промени историята.

 

Много от общите сцени на Ма Те с Бо Тонг са "прехвърлени" на Че Давид, за да има интрига.
По мангата след отвличането и раздялата тя е трябвало да приеме предложение за брак от Давид и да го изостави преди сватбата, а Ма Те да се хване с каката и да замине с нея за Америка.
После да се върне и...не е ясно какво, корейските писатели на манга са по-зле и от телевизионните сценаристи.

 

Доказателството е, че и там целувката е само една.

  
 7mODOmV.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се нареждам при изгледалите този сериал. Става за гледане. Както винаги Суки показа собствения си стил и за това съм доволна. Не обичам да се изказвам негативно и да правя разбор на артистите и тяхната игра. Каквото това. Гледах го, хареса ми. Не мисля, че си изгубих времето.

 

Благодаря за субтитрите и техните създатели. Благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за първи път недогледах филм,незнам защо ,просто не ме грабна ,нямаше я тръпката да продължа да гледам. Спрях го на 8 серия.Всички иначе бяха много готини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса драмата. Тайните, които бавно се разкриваха, определено, не ми позволиха да загубя интерес. Обикновено още на 5-6 серия вече знам какъв ще е финала, но тук, определено бях изненадана.

Добра актьорска игра. Въпреки, че главния не е сред любимците ми, не мога да отрека, че се справи страхотно с ролята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен този сериал не успя да ме грабне за съжаление. Романтиката почти никъде не я видях, а при мен тя е движещата сила

за да гледам нещо.

С купища превъртания все пак стигнах до края... и не от мен. :(

Все пак не желая да възпирам и разколебавам никого - разни хора, разни интереси. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го с превъртания. Така и не разбрах ролята на част от жените. Защо ги имаше като образи. И тази парола... какъв беше смисъла от нея. Нещо не ми се вързаха нещата в сериала. Главната кукувица беше много чаровна и шантава. Всички бяха много красиви. Между главните / и тримата/ нямаше химия, според мен. Не ми бяха убедителни. За мен този сериал отива в графата " Може и без него" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...