Jump to content

Поразителни скулптури и кукли от азиатски автори


Recommended Posts

Докато гледах отначало се чудех тоя как успява да стой като замръзнал направо - без да му трепва нищо. Отделен въпрос е възхищението ми към това тяло :28558:  И когато тоя се пресегна и го взе направо тръпки ме полазиха :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте и в блога на скулптора снимките. "Джей" е направен от-до, включително с порите и гънките по кожата... Тоя Рово ми разби представите просто:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф е малко, ама не ми се струва за нова тема :). Може ли да се лепна? 

ДА разширим на Съвременно изкуство, Азиатски майстори, Занаят versus Вдъхновение или нещо друго? :) 

Мотохико Одани и неговите динамични скултури...

 

508549.jpg508563.jpg

 

508558.jpg

 

....предупреждение - някои са малко мрачни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо ми изглеждаше като скулптура и си викам това не трябва да се нарича кукла... Накрая донякъде се съгласих.

И аз си падам донякъде по това, след като бях на едно изложение на куклите и видях какви неща правят хората. В истинския смисъл на думата кукли.
 
955af0deec211fdc.JPGfddf8d80d46a5c44.JPG
49266467aef3bc05.JPG15c32a15019da974.JPG

 

Тази последната например са я правили към месец-два. Първо макет, после изливане на форми, боядисване, грим, коса, облекло... Куклите се продаваха между другото, но цените вървяха от 1000 долара нагоре. И като големина не беше от малките - към 60-70 см.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах помислих си ,че е истински човек , хахахаха беше много готино това клипче ... хареса ми ... ами така но с друго лице ако може ... страшно голям  талант трябва да имаш , за да сътвориш такава красота ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уфф, трудно ми се даде това решение, щото Рово Джин си заслужава отделна тема:) Ама халал да е - сменям името на темата, нека има красота за споделяне:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм фен на Kim Sun Hyuk случайно попаднах на него докато търсех един певец ... начинаещ , но съм запленена от творбите му

Kim%2BSun%2BHyuk%2BDrawn%2BLife1.jpeg

1376394730_10.jpg

root5.jpeg

kim-sun-hyuk-45jpeg.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно!

В духа на ангела, една мрачна комбинация на човешките грехове от liu xue .. tumblr_mxtm54ZuFN1rjna77o1_500.jpg

Другите тук

 

И нещо по-обикновено, серията "Мечти" на Wang Ruilin ..тук

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...