Jump to content

Recommended Posts

Струва ми се, че не му е много голям бюджетът на този сериал. Ако беше по-лъскав и рекламиран, вероятно щеше да е и по-гледан. Определено си заслужава, защото е страхотен. Първите 1-2 епизода ми бяха малко скучни, но нататък всичко се развива по един особено интересен начин.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Току що изгледах последния епизод и съм доста доволна от целия сериал, имаше необхидимото напрежение, екшън, любов и смисъл. Паралелът между минало и настояще беше много добре изпипан. Нещото, което най-много ми хареса, е вплитането на романса, и то без да е сладникаво,както в доооста драми, които съм гледала досега... Финалът можеше и по-добре да го направят, но и така става. До самия край ми беше интересно, препоръчвам го. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че е различен сериал - спор няма! Допадна ми, въпреки нетърпимостта ми към главната - играе не по - зле от колежките си, но просто ми прилича повече на Маугли, отколкото на жена. Естествено и другата крайност - някоя пластмаса като ми изтъпанчат (пример -  актрисата в Брак без среща - играеше го егоцентричен пластичен хирург) и така работата не е добре :no: . Като изключа това ми дразнене, всичко останало ми хареса - и откъм сюжет и откъм актьори и откъм ЗРЕЛИ И АДЕКВАТНИ ОТНОШЕНИЯ И ПОСТЪПКИ - тук сериозно акцентирам, т.к. е рядко срещано явление, и то за периода на цял сериал! Изненада ме факта, че в този завъртян сюжет, всички роли бяха изпипани и драгите сценаристи не ни вкараха клишето с  "кравешките погледи, детските целувки и поведението ала ощипаната булка". Е, на моменти ми идваше да оскубя дъртият козел косъм по косъм. Само не разбрах,защо го караха тоя човек да прави такива дебилни физиономии! Ако трябва да бъда честна, от всички най ми хареса ей тоя мъненкия... божей до къде го докарах... :blink:  :blink:  :blink: Готин хлапак е, и му отиват сериозните роли повече от ония лиготии, които правеше в "Наследниците''.

Nine024_zps3c859c30.png

793889.png

В последната серия установих, че с двамата главни би станала страхотна комедия - само заради този епизод си заслужи зрителското пътуване от девет планини в десета! Остана ми едно питане от целия торлю - гювеч -  

в крайна сметка, той спасява брат си в настоящето и така предотвратява смъртта му, която беше и причината за началото на  цялата въртележка. А какво става с тумора в сегашно време? До колкото помня в първите епизоди му даваха около 6 месеца...

И в заключение - страхотна фантастика, носеща солидна доза философия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обновен плейлист за онлайн гледане: :click: 

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав сериал. Jo Yoon Hee голяма сладурана както в My Husband Got a Family, и прическата и беше много подобна.

Off Topic

 

Извода от сериала е убивай докато можеш. Главния герой се правеше на много милостив и това му струваше живота.  Не уби лошия когато можеше с бухалката в болницата (завързан за стола), или поне да го потроши хубаво.  Както и убиеца в магазина за плочи. Много са смешни , удари убиеца в магазина , оня пада, той вместо да го довърши, се занимава с младото си аз , и изненада изненада убиеца става и почват пак бой???? Тия кога ще се научат да отстраняват противника окончателно.  Ами нападението в будката с ножа?  И как го намери убиеца бе в 10 милионен Сеул???  Оня пък загубеняк се заприказва по телефона сякаш никой не го преследва?   И в тая будка ако натиснеш вратата от вътре , отвън трудно ще я отворят.  

И каква беше тая сватба без младоженец бе? Как се стигна до нея? Като младоженеца е в миналото? И какви бяха тия спомени с него( в нейната стая и рождения и ден) след като той не се беше връщал изобщо от миналото? 

И в тая будка накрая какво търсеше? Мислеше да живее в нея?  

И тоя край беше един постен? Парите ли свършиха? Накрая оставаш със стотици въпроси.  Като цяло КПД-то му на героя беше доста ниско.  Колко пръчици използва за никакъв резултат. Уж лошия и убиеца бяха арестувани на задната седалка на колата и как изведнъж лошия се оказа вързан в болницата, че пазача го развърза?  Явно последната пръчица беше нещо дефектна. 

А трябваше с един патлак да се върне в миналото и да реши всичко с една пръчица.  Дето сам каза ако беше убил лошия в миналото щеше да му се размине.  Щеше да си спести много проблеми. Или да се беше обадил в полицията докато брат му и майка му бяха с трупа на баща му, вместо да го гони. Щяха да опандизят брата, лошия нямаше да им открадне болницата. А той седи и ми записва в другата стая?? 

А той от 2013 дали беше умрял в 1993 или беше заседнал там (останал да живее там) , за неговите познати и приятели от 2013 беше все едно че той е мъртъв и те ще трябваше да живеят без него. Най тежко щеше да бъде за Min Young  и приятеля му. 

 

Ама в сериалите никога не мислят как да решат даден проблем, ами как да го усложнят до глупост за да си направят 16-те епизода. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Което ми напомня, че ми хареса много и въпреки, че ''имам възбрана'' от приятели да повтарям сериали, бих го завъртяла отново. Всяка емоция, всяко действие, дори срещите между ''минало'' и настояще бяха в необходимата достатъчна ''доза''- нито повече, нито по-малко.

Принципно подобни екранизации на разкази за пътувания във времето, особено в N на брой серии, със също толкова на брой разходки напред и назад биха завършили трагично, но в този сериал се е получило изненадващо добре. Не се луташ, не си припомняш какво е било преди няколко епизода - всичко си е точно на мястото.

Хареса ми, дори повече, отколкото си мислех, докато гледах началото.

Гледала съм го назад във времето и не мога да изпадам в конкретика, но помня, че накрая се чувствах удовлетворена.

Препоръчвам на любителите на този жанр!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...