Jump to content

Recommended Posts

Това, което ми е останало от филма:

  • бре, този грозноват черньо бил много чаровен, направо хубавец, вече съм фен;
  • главната /много талантлива/ са й вменили силно издразващо поведение, изобщо отношението на сценаристите към главните женски персонажи е силно изродено;
  • забележително отблъскващо е как обличат доброто-бедно-онеправдано-момиче;
  • съпругът - тц, тц, какви красиви корейци имало...
  • хубава музика;
  • въпреки всичко - хубав филм!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен, дълго го отлагах, понеже главния не ми се понрави постера, ноооо съм сгрешила и то много, даже започнах, да го харесвам :) Гледайте го обезателно !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключих и аз филмчето.

Много дълго го протаках,не беше от тези,които не те оставя да заспиш.

С най- добри впечатления оставам от Хье Рин - визия,игра,внушение.

Прибавям и нов любимец към многото си корейски актьори,тоя Ерик само на мен ли ми прилича като на по- голям брат на Рейн- имат нещо много общо в муцунките,особено в профил.

Като цяло става за убиване на време,но не бих го гледала повторно .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от любимите ми сериали! 

Хареса ми как реално и убедително показаха влюбването на главния в главната- как първоначалната неприязън плавно премина в съжаление, после в приятелска симпатия и накрая в лудо влюбване.

Хареса ми играта на двамата главни и химията м/у тях и финала- как започна всичко отначало, но вече с отчетени грешки и взети поуки.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал е класика! Няма нищо общо с днешните разредени бози, с които ни заливат. Колкото повече гледам сериали от преди 2010, толкова повече се убеждавам, че навремето са се правили доста по-качествени и стойностни продукции. 

 

Подготвят и 2-ри сезон за 2020, но за съжаление Ерик и Ю Ми са отказали да участват, така че ще е с други актьори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...